• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: OSTALA PITANJA

Zašto je uopče bitno pitanje čiji forum je, znam ja kome je tointeresantno, a isto tak i znam i zašto ga to zanima. Mene to pitanje ne zanima i nikad se nisam s tim zamaral.
Meni osobno je interesantije pitanje čemu ovaj forum služi?

Odgovaram na ovo, čiji je forum ... pošto sam ja to pitao i pošto se tvoja riječ nanosi na to. Pa da pojasnim.

To pitanje je zanimalo mene i samo mene. Nisam postavijo pitanje umesto nekoga bilo koga drugoga. Čak nisam ni sa nikome drugome razgovarao o tom pitanju. Istina i bog.
Sad neznam šta misliš sa time da znaš kome je to interesantno i zašto ga to zanima. Ispada ko da misliš da se iza toga nešto drugo događa, barem sam te kako razumeo.
U stvari nije bitno čiji je forum, kako si i ti rekao. Ja sam to pitao jer me malo zabolelo jer sam dobijo dojam da smo članovi niko i ništa, da je čak suvišno reči svoje mišljenje. Tako sam se osječao posle ovog napisanog:

Uvijek je to tako, tri četiri čovjeka donose odluke. U samoupravljanju smo radili ankete, upitnike i donosili "zajedničke" odluke. Sa privatnim vlasništvom je jednostavno pravilo, "Veži konja gdje gazda kaže".

OK, znam da neko mora donjeti odluke, neko mora imati poslednju riječ, sve ok. Ali ipak smo neki članovi tu godinama pisali i još pišemo pa...
Hvala ti na tvojim riječima zahvale, ipak je to neko priznanje i nama nevlastnicima.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Re: OSTALA PITANJA

@firemanpeter, žao mi je, nisam želio reči da vi članovi nemate što reči, ali jednostavno netko mora donijeti odluku o nekim detaljima na forumu i tu beskonačne rasprave nikako ne donose ništa dobro.
I sam znaš da je u prošlosti bilo takvih rasprava i uvijek su završavale teškim svađama, uvredama, prepucavanjem, kaznama itd.
Jednostavno je uredništvo foruma donijelo odluku, nakon dosta razgovora i dogovora, za koju mislimo da će donijeti nešto dobro ovom forumu. Jasno mi je da ima članova koji bi htjeli nešto drugo, ali to je tako.
Eto na to sam mislio onim gore citatom.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: OSTALA PITANJA

Istina, kako i sam mislim.Odluke neko mora donjeti.

Eto odluke su tu i mi čemo se morati naviknuti na novo. Neki smo se naviknuli na tu temu pa je nama ta odluka malo težka jer je svaki član imao u toj temi nešto svoje, osobno svoje i to se zatvorilo. Treba i to znati i razumjeti.

Rado mi je i to čuti da ipak nije sve u stvari tako kako je citirano u mom postu gore, mislim na ono oko vezanja konja...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Re: OSTALA PITANJA

Ma to sam pokušao slikovito objasniti da ipak netko mora imati zadnju, tako je to u praksi i u životu.
Nije tema zatvorena (mislim na Predstavite se), i dalje u njoj možeš pisati i objavljivati postove koje će drugi članovi čitati.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Re: OSTALA PITANJA

vidim da se ovdje gube prava i kud ovo vodi
Krumpironja je to sve dobro rekao pa ja neću puno pisat al se i ja povlačim sa ovog foruma sa pisanjem i komentarima i pomoći drugim
žao mi je onih koim bi pomoć dobro došla jer zato i jesu tu al ovo oduzimanje prava i ??????????????????????????????
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Re: OSTALA PITANJA

@tomo522, imaš pod-forum "Ideje, sugestije, pritužbe", u njemu možeš otvoriti neku novu temu i dati pritužbu ili ideju.
Ovaj forum se zove "Pitanja i pomoć u vezi rada foruma" i služi upravo tome, pomoći u vezi rada foruma.
Vidiš o tome je riječ, o držanju elementarnih pravila kako bi forum imao glavu i rep. I ti bi se sad jako ljutio da moderator obriše takve postove koji veze nemaju sa temom?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Re: OSTALA PITANJA

kao prvo prijatelju dok sam vidio što se događa tema se zaključala i nisam mogao ništ napisat
kao drugo ovo je tema OSTALA PITANJA što znači da se može pisat o svemu
a kao treće nema problema možeš pobrisat jer svejedno neću više pisat i komentirat ...nek to rade ;;;neću pisat nikog po imenu al??sve se zna
ko ? šta ? i zašto '
toliko od mene i pozdrav svima dok se nešto ne popravi i neki ljudi neshvate koliku štetu rade ovom forumu
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Re: OSTALA PITANJA

Tako je, o tome pričamo, to je tvoje tumačenje, za tebe je tema OSTALA PITANJA unutar foruma "Pitanja i pomoć u vezi rada foruma", tema u kojoj se može pisati "o svemu", to je za tebe logično.

Nije logično da svoju pritužbu na rad foruma napišeš u forumu "Ideje, sugestije, pritužbe".
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Re: OSTALA PITANJA

pa ovdje se i radi o pitanju rada foruma al naravno i ideje sugestije i pritužbe
e sad koliko ja vidim može se pisat i ovdje i ondje a ti tvrdiš da je logičnije tama al kad realno pogledaš dođe ti na isto
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: OSTALA PITANJA

Daj zaja nemoj se pravit,ovo je tema vezana za sva pitanja vezana za forum,al više ni ona nema smisao kao ni ideje,pohvale,pritužbe.
Radite ovak i onak kak vam volja bez sugestija mnogobrojnog članstva.
Al eto pitanja u vezi rada foruma,

Zašto MARIO nije napisao nijedan post u zadnjih 8mj,a veliš da je tu stalno???
Što mu ili tko brani?
Tko ili što dopušta nekim članovima da imaju po 2 ili više profila tu na forumu a da ih se ne banira zastalno?
Jedan profil im je za stalno prcanje i umalovažavanje i nitko ga ne banira??

E šefe zaja odgovori mi na ta pitanja iskreno i kao gospodin a ne na način na koji vikovi foruma odgovaraju?!!!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Re: OSTALA PITANJA

@oficir, dakle pisat ćemo bilo što u bilo kojoj temi, jer ti tako hoćeš, e vidiš nećemo tako.

Pitaš me zašto Mario nije postao 8 mjeseci, dakle čak se nisi potrudio pogledati, da jesi vidio bi da ima zadnji post prije 3 dana.
Ali kakvo je to besmisleno pitanje, prozivaš me zašto netko nema post? Pa jel ja radim u CIA-u da to znam?
Kažeš neki korisnici imaju više profila? Koji? Jesi li prijavio to moderatorima ili adminima? Ja ne znam na koga ti misliš, nisam vidovit.

Ok, zatvaram ovu besmislenu raspravu na krivom mjestu.
Nastavak kršenja osnovnih pravila donosi opomenu ili ban.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: OSTALA PITANJA

neću pisat nikog po imenu al??sve se zna
ko ? šta ? i zašto '
toliko od mene i pozdrav svima dok se nešto ne popravi i neki ljudi neshvate koliku štetu rade ovom forumu

Eeee vidiš prijatelju, ja se našao prozvan! Možda i jesam, i dajem ti pravo na to!
Ali ako nekog hoćeš da steraš u p.m. onda ga imenuj, i neće se naći više stotinu ljudi u zabludi, dal se to odnosi na njih!
Jest da je ovo virtuelni svet, ali ipak ima granica...
Evo npr. ja više neželim ni slovo napisat na ovome jer si me prozvao...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: OSTALA PITANJA

Sada bivši super mod i par forumaša su obrisali par tisuča postova i nekoliko tema. uhvatil smo ih izbacili, nažalost za neke teme i postove prekasno.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: OSTALA PITANJA

ozbiljno? :icon_scratch:
svasta..
moze li se znati o kome je rijec i o kojim temama?

Biće objavljeno , još uvijek treba da pregledamo svaki ćošak foruma i ustanovimo šta sve fali , ako bude falilo više bitnijih tema bapravićemo backup i vratiti forum par dana u nazad
Ako fali manji dio tema nećemo vraćati forum jer ćemo time izgubiti nešto novih postova koji su napisani u međuvremenu

Ako neko od članova primijeti da fali neka tema neka se ne ustručava nam pomoći
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: OSTALA PITANJA

Ajd da pitam iako mi nije važno,a niti znam šta ti famozni bodovi reputacije znače i zašto se skupljaju.Ali sam primjetila par puta da mi odjednom fale,nekad desetak,evo danas šest.Pa se opet nekako skupe.Baš mi neki dan dok sam bila na korisničkoj upalo u oči - 166-a maločas vidim-sad ih ima 160.Tko mi ih pripisuje i zašto i tko mi ih uzima i zašto.I na kraju-šta će mi uopće ti bodovi?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: OSTALA PITANJA

Ja bi molio da se nekako skroji tema u kojij bi ljepo pisatlo tko je i do kada baniram e ne ovako izgleda da su pojedini članovi otišli iz foruma ili se nedaj Bog kaj zgodilo
.
Možda bi bilo dobro navesti i razlog , kontam nismo kod doktora pa tajimo kaj nam je .
 

Najnoviji postovi

Na vrh