• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

R

Ratarko

Guest
Zvona nesretniče jedan , pa JD 8200 si vozao , ništa specijalno , ha ? :D :shock:
Sigurno si polomio prikolicu sa tolikim velikim traktorom , znam da je pukla po pola ajde reci da svi čuju ;)

Bez zafrkancije , koji model Tehnostrojke si vukao i kako ide JD i rada sa njim u transportu , daj napiši nešto ???
Stvarno bi bilo dobro da uložiš koju paru i kupiš si mobitel sa kamerom , biti če velika šteta ako nam samo budeš mast vadio sa takvim stvarima a nema slika , meni je več krivo što tu sada nema slikica Đonija 8200 i Tehnostrojke :( ali preživiti ču nekako ako nema druge ...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Nisam sje.. jos nista ima vremena za to. Imam mob. sa kamerom ali nemam vremena da odem do OS po onaj blutut. Imam i nekih video uradaka za Youtube. Tehnostrojka je ona mislim kao tvoja sto prilikom dizanja sanduka sama podize zadnju stranicu. Trenutno nista posebno jer Fendt-ovi su na poljima a meni jos nista ne smiju dati da ozbiljnije radim zbog nekih zakona moram prvo polagati zatitu na radu i jos tamo neke. I tek onda cu moci nesto vise da radim ako budem vozio nesto. Jucer DF Agriplus 100, danas JD 8200 sutra nist jer moram na ljecnicki
 
J

Jadranko

Guest
@Ratarko

Odakle sada ta prikolica ispade ! :shock:
Ne da je dobra , nego je doooobra :D
Kipa i nazad , super to mi treba ...
Å to misliš dokle če cijena iči , to sigurno više vrijedi nego šest tauzenki :( ?[/quote]

nasao sam je na ebay evo ti link.
sad je cjena vec presla 6000 eurica..tja sta da ti kazem

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ajde kada zvona nije htio dati slike svoje JD 8200 pile i Tehnostroj prikolice evo ih od mene ...

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Koliko vidim, cesto si gore u kombinatu...

Sto tamo radis tako cesto?

Da nemas kakvu snasu tamo? Ili ides gledati traktore ;)
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , peta kolona radi , peta kolona ... ;)
Sve se zna , sve se čuje :D
 
B

Bobo

Guest
Ah to... ne lezi mi nikakva povijest, niti se nome zamaram...

Nisam od nikoga nista cuo, ali se da nagadja na veliko, i cini mi se da pogadjam jako blizu sredine ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
E svaka cast Ratarko upravo si bio tamo gdje ja radim na RJ MIRKOVAC i toga sam vozio ali i onoga iza gdje je parkirana ona prikolica u pozadini.Kada si bio tamo nesretnice jedan.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zvona, pa ti ima najbolji posao, svaki dan si u drugom traktoru :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :csaw: :cry: :cry:
 
R

Ratarko

Guest
Ajd , evo i taj drugi :D
Danas sam bio , vozali smo jednu 930-etku za probu .

Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to je jedan od prvih te serije koji je dosao na belje cak mislim da je dosao tamo prije rata unutrasnjost ja dosta zapustena
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
to je jedan od prvih te serije koji je dosao na belje cak mislim da je dosao tamo prije rata unutrasnjost ja dosta zapustena

Serija 8 se proizvodi od 1994. godine .
Taj 8200 je 1997. godina za 8100 nisam pitao a imaju malo više od 15.000 sati , odokativno .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ti traktori JD 8100 su stigli na Belje za vrijeme okupacije Baranje negdje 96god. A na ovom 8100 je radena generalka. Unutrasnjost kabine je u jako losem stanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh