• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ne znam ali vidio sam da ih Belje ima dosta tih ,, velikih,, novi dvoosovinki koji kipaje iza te nekoliko pretovarki Tehnostrojivih ipak oni kupuju kvalitetnije strojeve
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pa barem sto sam danas tamo vidio je kvalitetno od prikljucnih strojeva tu je Amazone,Konksklide, Strauman, Claas,Lemken, Od traktora tu je trenutno 3 serije Fendt a stize i 4 serija najjacih fendt-ova
 
P

Picek

Guest
zvona kaže:
Pa barem sto sam danas tamo vidio je kvalitetno od prikljucnih strojeva tu je Amazone,Konksklide, Strauman, Claas,Lemken, Od traktora tu je trenutno 3 serije Fendt a stize i 4 serija najjacih fendt-ova
a ima tu i Hardijevih prskalica.. to apsolutno što se tiče priključne mehanizacije, kupuju kvalitetnu robu ne znam jesu li im došle i Samson cisterne za gnojnicu od 25 000 litara..ali onda uz svu tu opremu kupe nekvalitetne talijanske tifone koje če morati mijenjati kroz godinu dana :?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ovdje gdje sam ja tu je veci dio ratarstvo ali imaju i nesto stoke junad i onaj sistem krava-tele na drugoj lokaciji.Ove cisterne za gnojnicu su mozda dosle na onu novu svinjogojsku farmu u Jagodnjaku, od prskalica imaju ovdje jedino nove JD. A za tifone ne znam nisam ih vidio iz bliza ali neki rade na poljima.Ovdje gdje ja radim taj dio clan Suljos jako dobro pozna.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
@zvona
Da li pod "najjačom serijom Fendta" misliš na 936 onaj crni?
Ufff što bi to rado vidio uživo...ili bar na slici iz prve ruke... zakon mi je... :lol:
 
P

Picek

Guest
zjockoo kaže:
@zvona
Da li pod "najjačom serijom Fendta" misliš na 936 onaj crni?
Ufff što bi to rado vidio uživo...ili bar na slici iz prve ruke... zakon mi je... :lol:

black_beauty.jpg


vjerojatno najljepši traktor koji sam vidio..
na sajmu u Bologni i Parisu na štandu AGCO-a je naravno bio i taj traktorčič..
uživo je još ljepši..
 
B

Bobo

Guest
Slika nije po pravilima, no ipak se radi o "THE TRAKTORU" tako da ce ostati...

Ubuduce molim da se pridrzava pravila...


ON TOPIC: Prelijep je!!!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A ha ta serija sa kosim prednjim svjetlima koliko sam cuo da su u onoj plavozelenoj boji. A u kabini je ko u svemirskom brodu dugmica cijelo brdo
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Ne znam ali vidio sam da ih Belje ima dosta tih ,, velikih,, novi dvoosovinki koji kipaje iza te nekoliko pretovarki Tehnostrojivih ipak oni kupuju kvalitetnije strojeve

Zvona , kažu da je onaj iz Piškorevaca trgovac prodao Belju par Fliegl prikolica , ima ih parkiranih u dvorištu kod njega nekoliko komada , možda si vidio u prolazu . Kada se malo prilagodiš na Belju pogledaj da li su tamo .

Jedna 14 tonska Fliegl prikolica je upravo stigla u širi krug moje familije . Kažu da je mrak . Vozi 16 tona žita . Koštala je 16.000 € , vrijedi svake kune , mislim da je bolja od Tehnostrojke ali u to ču se uvjeriti tijekom vremena .

PS . čestitam na zaposlenju u tako velikoj firmi kao Belje .
To je dobro , sada imamo svog čovjeka unutra :D
Koji ti je opis radnog mjesta , što radiš ?

@Jadranko

Odakle sada ta prikolica ispade ! :shock:
Ne da je dobra , nego je doooobra :D
Kipa i nazad , super to mi treba ...
Å to misliš dokle če cijena iči , to sigurno više vrijedi nego šest tauzenki :( ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nova vrijedi sigurno i 20 000 eura.
Ratarko daj malo poslikaj tu prikolicu.
 
B

Bobo

Guest
Pravo dobro izgleda ova sto je Jadranko stavio...

Svidja mi se...
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Bobo kaže:
Pravo dobro izgleda ova sto je Jadranko stavio...

Svidja mi se...

Još, da je crvena i na njoj piše Coca cola. :D
 
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Bobo kaže:
Pravo dobro izgleda ova sto je Jadranko stavio...

Svidja mi se...

Još, da je crvena i na njoj piše Coca cola. :D

... ili IMT ;)
dnft.gif
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Nova vrijedi sigurno i 20 000 eura.
Ratarko daj malo poslikaj tu prikolicu.

Slabo idem do te familije , možda jednom u godini ali reči ču bratiču da ju uslika on ide tamo jako često . Samo neče sigurno biti danas ili sutra , strpljen spašen .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko za te Fliegel prikolice tamo gdje ja radim nisam ih vidjeo osim nekoliko novih tehnostroj-ki.Fliegel prikolice dvije sam vidio kod jednog privatnika u jednom mjestu kroz koje prolazim.A uostalom sta ce im prikolice kada voze privatnici sa kamionima.
Sta radim na Belju vjeruj mi ne znam jos,prvo moram da odradim neku poljop.praksu od 6mj a sta ce dalje biti ne znam jos nikakav papir nisam vidio.Ili cu raditi sa traktorima ili biti neki ,, sefic,, ili njemu slicno zbog skole. Trenutno vise sjedim nego radim.Danas sam uzeo JD 8200 i tehnostroj-ku i vozio zemlju i cigle i kojekakvi otpad na deponiju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh