• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

S

stočar mario

Guest
Gume su 15-tice 18 cola. Slična je tehnostroju, jeftinija od nje i isporuka je bila odmah.
 
R

Ratarko

Guest
Vidim ti se ne žališ više na MF trgovca , osim ono na početku kada ti nisu svu opremu isporučili ?
Kako ti ide traktor , nema te da nam kažeš nešto više a sigurno ima puno zainteresiranih koji bi htijeli više znati ?
 
S

stočar mario

Guest
Još nije sve kako treba biti. Traktor ima sada 290 sati i sa njim sam uistinu zadovoljan. Ugradili su mi i kompresor prije nekih 3 tjedna ali još je ostala ona priča oko curenja kondenzata od klime. Navodno da je i taj dio stigao ali sada su godišnji odmori pa nije to još složeno.
 
R

Ratarko

Guest
Daj mi reci nešto više o curenju kondenzata od klime . Da li ti to curi u kabini , voda ?
 
S

stočar mario

Guest
Ratarko kaže:
Daj mi reci nešto više o curenju kondenzata od klime . Da li ti to curi u kabini , voda ?

Da Ratarko, gore sa tapacirunga s lijeve strane tamo iz svjetla za osvjetljenje unutrašnjosti kabine i sa desne strane sa malog žutog svjetla. Kada sam to prijavio došao je Vlado (serviser) i skinuo poklopac sa krova te smo vidjeli da kučište ventilatora klime ima četiri odvoda za kondenzat koji prolaze kroz štokove i cure po zadnjim kotačima traktora. Jedan taj odvod bio je otkinut i namazan nekom gumom koja nije držala te je tu curila voda u tapacirung i preko njega u kabinu. Taj dio je od bakelita ili tako nekakve tvrde plastike. On je to zatvorio silikonom i naručio rezervni dio. Nakon nekoliko dana zvali su me da je stiglo, ali da je u transportu puklo te su naručili ponovno. Kad sam nakon toga išao u Zagreb stao sam kod njih i zbilja Tomislav mi je pokazao taj dio i bio je puknut. Znači da tamo ipak svi ne "lažu".
 
R

Ratarko

Guest
Imam i ja taj problem , nisam ga još ni prijavio . Po pitanju tko tamo laže a tko ne - pojma nemam , samo ne vidim puno rezultata .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Stočar Mario
Daj stavi slike od MF-a u radu. Da li ćeš probat s njim orat budući da si rekao da imaš Fendt-a za orat?
 
B

Bobo

Guest
@ Stocar Mario: Prebaci rudu na gornje rupe da ti se prikolica izravna, ovako ti je previse "sjela" na zadnjem kraju, a to nikako ne moze biti dobro za gume... Na prvoj slici se vidi kako je "klackalica" koja spaja lisnate opruge nakosena...


Uglavnom, sad sam primjetio da je stavio slike prikolice :oops: jer sam vam isao pokazati covijeka po mojoj mjeri:

Obrisan neispravan link.

Netko je nedavno stavio sliku takva prikolice sa E-baya...


Vise slika na :
http://www.farmweb.cz/index.php?page=vi ... y&gal=1920
 
R

robert

Guest
e to je posao!tu mora da ima 5 vagona tereta!..al su prikolice ipak prazne...a na steigeru kao da su malo gume ispustene...valjda da bolje 'grabi'
 
B

Bobo

Guest
he he he ,roberte, Mozda su prazne ne ovoj slici, no pogledaj link odakle su slike uzete, pune do cepa ;)
 
R

robert

Guest
auu...cesi su se 'nabrijali' na kejsove.majku mu ,pa treba one prikolice vuc iz njive...
 
K

krx pozega

Guest
robert kaže:
e to je posao!tu mora da ima 5 vagona tereta!..al su prikolice ipak prazne...a na steigeru kao da su malo gume ispustene...valjda da bolje 'grabi'

....neke godine stao kamion sa prikolicom taman ispred moje kuće,guma mu pukla,pun puncat tereta te me pita vozač baćo što misliš koliki teret vozim a ja ko iz topa tonu..a on meni 750kg :shock: ...vozio je bio plastične prazne boce za tu jednu sokaru..čitaj ponovo gore "guma mu pukla" :?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehe..
pa tako i kod mene ovih dana voze ''bijelu zemlju''(ne znam kako da nazovem),uglavnom za kalcifikaciju.i natovare tehnostrojke one 12-tonke i liku kad je išao prazan,pukne guma na prikolici...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
..kada smo već kod smješnoga pucanja guma,,ove godine na silosu u đakovu baja dođe s traktorom i punom prikolicom žita i istovari žito u silos i nakon što je istovario žito pukne mu guma,,lol,,
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pa gume su danas dosta tolerantne, znala je da je morala puknuti pa je počekala da se istovari teret tako da se s dizalicom lakše onda podigne prikolica. :D :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Pa tu je samo šasija original , sve drugo je novo ?
Ovo oko na rudu , zar nije preveliko ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh