• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

B

branko

Guest
mario kaže:
Znaš možda cijene?


nazalost ne , jedino ti znam da u njemackoj ove velike dvoosovinke (na cetvrtoj slici prva s desne strane) 14 tonke dodju oko 20 000 eura pa do trideset ovisno o dozvoljenoj brzini i ostaloj opremi (arnjevi , cerada i dr.)
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Da li su bolje?

To je teško odgovoriti ali meni jesu bolje te Brantner prikolice .
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Po čemu?

Da budem iskren gledao sam samo jedan tip Brantner prikolice detaljno . Radilo se o tandem prikolici od nekih 14-16 tona , zaboravio sam . Uz to što je kipala nazad kao svaka tandemka imala je mogućnost kipanje na stranu . Svakako bi istaknuo jačinu šasije i sanduka kao + ispred Tehnostroj prikolice . Visina od tla mi je isto zapela za oko i tome bi također dao pozitivne bodove . Sve u svemu bila mi je bolja od Tehnostrojke , teško je opisati , kada ih pogledaš obje brzo dođeš do toga zaključka .
 
R

robert

Guest
da,i ja sam je zgledao,sigurno je bolja, a i daleko siru paletu proizvoda imaju...
 
B

branko

Guest
Ratarko kaže:
Uz to što je kipala nazad kao svaka tandemka imala je mogućnost kipanje na stranu .

najvise sam ih radi toga i stavio gore , jer kod nas ove poljske, sipove i zmajeve tandemke kipaju samo otraga, dok oni imaju dosta modela koje su trostrani kiperi. imas ih na trecoj slici (troosovinka)
 
R

Ratarko

Guest
Meni se sviđa njihov princip zatvaranja stranica .
Može se vidjeti na filmiću koji se nalazi na njihovoj stranici , film je 2.3 MB velik , link je dole niže .

Također mi se sviđa ona pužnica za istovar koja se montira na njihove prikolice za čas posla .
Sve prikolice kao i ostali proizvodni program imaju navedene cijene sa cijenama dodatne opreme !

Evo link na film : Obrisan neispravan link.
Njihova stranica : http://www.hb-brantner.at
 
B

bduda

Guest
Prikolica ZMAJ sa pokretnim podom
[attachment=0:46c76]28-11-07_1149.jpg[/attachment:46c76]
 
M

mitta

Guest
simon prikolice mlaz dvoosovinke imaju izvoz u grcke radnici kazu da ista firma po drugi put narucuje prikolice[12t] ili su dobre ili su jeftine.Pitacu i u grcku.
 
S

seljaček

Guest
Čine mi se pronar čvrste prikolice ako je cijena 20% niža od tehnostroja onda je ok dal stvarno tandemka nema 3-strano kipanje?
 
R

Ratarko

Guest
seljaček kaže:
Čine mi se pronar čvrste prikolice ako je cijena 20% niža od tehnostroja onda je ok dal stvarno tandemka nema 3-strano kipanje?

Imaš ih i trostranih kipera bez obzira što su tandemke ali istina je rijetke su i još skuplje !!!
 
R

robert

Guest
sto se tice Brantner prikolica,svabe pricaju da im je lak los,pa rdjaju dosta brzo,a fligl im je jedna od najboljih...
 

Najnoviji postovi

Na vrh