• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
pronar i sve te poljske i ćeske marke vam niš ne valjaju, vjerujte mi jer sam ju imal i nebi nikad više.
Fliegl su najbolje, ali su i tehnostrojeve isto, švabi ih jako hvale, štoviše, moj prijatelj kraj Frankfurta ju ima
ganz novu., samo se tam zove farmtech ili maak.
 
K

Kikiriki

Guest
Pozdrav svima,evo nedavno sam se i ja odlučio malo sa vama diskutirati, dali ste čuli za njemačke prikoliceOhler
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ja sam čul i imal sam ju. Dobre ali im je lakiranje jako loše, farba brzo otpada, nemaju pravi ni temeljni lak.
Eto , moje mišljenje..
 
K

kulak

Guest
Mozda jedan bitan podatak: u Srbiji reparacija zmajevke 1.500 EU. Sasija pjeskarenje, viestruko farbanje, nova crijeva, sanduk njihov, original kopčanje stranica.
 
P

Picek

Guest
druga stanica, Fliegl tvornica u Töging am Inn-u.
IMG_3193.jpg

IMG_3194.jpg

IMG_3195.jpg
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
čisto informativno...vidim da su jako lijepe...koliko koštaju prikolice?!!
 
5

539 262

Guest
Brajko mili, pa ovo su bedevije, ona i prazna ugazi njivu, moja 539-ka taj kolotrag ne bi mogla ni da zaore, ne bih ja to pustio u moju njivu ni pod razno, pa me interesuje, a mozda i nije za ovaj topic, primetjuje te li u radu ugazenost tla iz sezone u sezonu ?
Od kad smo se ovde preshaltali na mashinsko branje kukuruza, pa zatim i baliranje kukuruzovine, sve se teze ore, a traktori su i dalje lagani, tek je par likova koji ganjaju mashine jache od 90 konja i velikim plugovima, za njih nema problema, ali ako ih neko angazuje da mu usluzno pooru, oni kasnije muku muche na tim parcelama i sa oranjem koje je izmrzlo, jer brazda nije ista, a mali traktori se doslovno glibe i sa setvospremachima, a kamo li sa tanjirachama, koje su pak bolje za tako duboko oranjo.
 
B

Bobo

Guest
Koliko ce se ugazenost osjetiti, mislim da to ponajvise ovisi o karaktetistikama tla, posto ja osjetim da je ugazeno samo tamo gdje se pod teretom vozilo jednim te istim tragom. Jedna njiva mi je karakteristicna da se preko nje pravi put za izvlacenje drva iz sume. To mi je najteze za poorati.

Sto se tice berbe kukuruza, kombajniranja i slicnih radnji, ore se uvijek jednako, svake 5. godine orem 10cm dublje od standardnih 25cm i to je to...
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Da li netko imam iskustva s Pronar prikolicama 5,6t nosivosti?
Usporedbe radi-5t je 56000kn, dok je Tehnostroj 50000!! Jedino što TEH ima6,4m3, a PRO 8m3!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
u subotu kupih trostranu kipericu "no name" neka talijanska 10m3 fale joj lijeve stranice (danas se počelo rješavati taj problem)drugo izgleda u redu
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
Šta to je bilo moguće na ovom forumu.
Mislim jako je teško uploadati sliku od 100kb na imageshack ili photobucket, ali nema veze.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
Čestitam na kupnji.
Malo infoa, nosivost, dimenzije ,cijena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh