• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Patrik kaže:
Čestitam na kupnji.
Malo infoa, nosivost, dimenzije ,cijena?

I ja čestitam, ovo i mene zanima. :D
 
Z

zrine892

Guest
auuu...dobra je dobra..a sto mi se najvise svidja je to sto mu je pocincan materijal..nema hrđanja i farbanje...:)
 
B

Bobo

Guest
Patrik kaže:
Šta to je bilo moguće na ovom forumu.
Mislim jako je teško uploadati sliku od 100kb na imageshack ili photobucket, ali nema veze.


Stvarno je tesko uploadati na imageshack ili photobucket...

Ako imate skinut imageshack toolbar, desni klik na sliku i gore je... mislim stvarno komplikacije...
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Hvala dećki, uzel sam još jednu, ali ta bude išla u proizvodnju krajem 7 mjeseca, tak da bude doma tek u
8 mj.
Inaće kupil sam ih u austriji jer su tam bile 3 tisuće eura jeftinije nego kod nas, po komadu 3 tE.
11 tona je ukupna nosivost, ima zrak, 4,5 dužina, 2,25 širina i 1m visina. To su unutarnje dimenzije.
Super je, vozna je do kraja, nećuješ ju iza sebe uopće.
 
Z

zrine892

Guest
aiii ni jednu praznu nebi mogao povuci sa rusem..kako je hebeno :) :)
 
M

marko28

Guest
Moja nova prikolica, još nedovršena(fali signalizacija) ručni rad
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
A jel bi ti to prošverco kao tehnostroj kad su boje iste? :lol: :lol: :lol: :lol: ŠALA
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
A jel bi ti to prošverco kao tehnostroj kad su boje iste? :lol: :lol: :lol: :lol: ŠALA

Sto se tehnostroja tice, sam ota ga se docepaju i mogu ga tuziti za kradju...

Kinezi su se gadno opekli jer su pravili istovjetne kopije New Holland traktora, jer kad kinezu zaljepis NH naljepnicu, na prvi pogled nema razlike, ali ipak kinez ima drugaciji filter zraka. Ostalo je sve bilo jednako i kinezi su u tom slucaju "popusili"

pazi sto radis, jer ove prikolice neodoljivo podsjecaju na tehnostrojke, a tim pristupom mozes nagrabati, posto su oni jedna ozbiljna firma.



U svakom slucaju, ODLICAN 5 za trud!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
[youtube:pcfhc7mg]LAvqW9VWoEQ[/youtube:pcfhc7mg]Vako se farbaju prikolice ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh