• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
sve je to u redu ali ova šumsa villa mi bas ne odgovara... :mrgreen: :mrgreen: ;)
znaci ti si u maloj pisanici...
s glavne ceste se vidis???
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
marko hurlimann xa86 kaže:
sve je to u redu ali ova šumsa villa mi bas ne odgovara... :mrgreen: :mrgreen: ;)
znaci ti si u maloj pisanici...
s glavne ceste se vidis???

ne ja sam u velikoj pisanici :!: a šumska vila je objakat gdje ima i soka i gdje poslužuju piće za mladiće :D :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
aha znaci velika pisanica...
ok kad budem isao ti javim..
pa ako ima sok aposjetimo šumsku vilu :mrgreen: :mrgreen:
 
M

marko28

Guest
Ova dolje tandemka je moja, upravo završavam papire za leasing te idem po nju. Dogovaram još jednu takvu sa gazdom Bišćanom ali stari je malo težak, neće razgovarat o drugoj dok se ne realizira ova a doveo sam mu još četri kupca koji bi siguno uzeli prikolice, ostavio kaparu 10000 kn a on najradije nebi još jednu napravio.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
nažalost ja kad sam bio tam došao je kupac za tu i kupio ju je iz medjimurja je..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ne vjerujem da bi na dajca lijepio torpedo naljepnicu.:) Obratno je mozda moguce :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Smiljan kaže:
Ne vjerujem da bi na dajca lijepio torpedo naljepnicu.:) Obratno je mozda moguce :)

a jbg kad nevidim naljepnicu a zaboravio sam...
 
Z

zrine892

Guest
Smiljan kaže:
Ne vjerujem da bi na dajca lijepio torpedo naljepnicu.:) Obratno je mozda moguce :)
to je orginal deutz ali je on u ono dok se torpedo nije privatizirao oni su samo sklapali te traktore...
 
B

Bobo

Guest
Tako je! to je sve original njemacki DEUTZ, ali samo sto je u rijeci sklapan. Da ovakvih traktora nije bilo, nikad ne bih hvalio proizvod koji je iz torpedo tvornice izasao ;) Ovo su vrlo vrlo dobri traktori i vrlo vrlo izdrzljivi.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ocito su bili kvalitetni traktori kad nemate primjedbi na njih, a ja vam mogu ispricati sto sam svojim ocima gledao tehnologiju rada, tamo negdje polovinom osamdesetih proslog stoljeca. Torpedo je u Rijeci sklapao traktore bez kabine i sjedala, trpao ih na vlakove i vozio u Jastrebarsko i tamo bi ih skidao sa vagona i onda veselje :) ekipa iz pogona u Jastrebarskom je sjedala u te poluzavrsene traktore i ganjala ih punim gasom jedno dva-tri kilometra cestom do pogona gdje su im ugradjivali sjedala i kabine. Ako su izdrzavali tu torturu, nije ni cudo da su se na poljima pokazali OK :)
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
prođeš ti to za 5 min...ali nova mašina, koja jos nije ni radila i odmah tjeranje do kraja.... :scratch
 
B

Bobo

Guest
skladistar kaže:
prođeš ti to za 5 min...ali nova mašina, koja jos nije ni radila i odmah tjeranje do kraja.... :scratch

Taman da se karike malo urade ;)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
U IT tehnologiji se to zove stres test ;) Motor koji to izdrzi, moze u polje ;)
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
jest da je malo OT:
mi kad smo kupili našeg Hurlija na početku je sigurno nekih 10 sati (možda i vise)odradio na ler gasu....(normalnih 10 sati,ne radnih)
i da pokucam nikad nikakvih problema sa motorom.....
kaj god bude neko rekel to treba i mašini dok sve sjedne na mjesto.... a tih 10 sati nije neki financiski trošak ali ja mislim da jako puno znači...
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Susjedova prikolica danas ganjana sa 3 m3 sipine.

Nadogradnje su mu gore radi kukuruza :D

utovar
DSC00334.jpg


opet utovar
DSC00335.jpg


fotosesion
DSC00336.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh