• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
dimenzija gume je 11.00-20 cola, 8 rupa na felgi, a može se namontirati guma 22,5 cola. valjda sam bio jasniji ovaj puta.
 
M

mladi gazda

Guest
Hvala na informacijama mnogo ste mi pomogli...................

......mladi gazda...............
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
dmatkovic96 kaže:
Evo mene sa zakašnjenjem :D

da stavim koju sliku od četvrtka kada smo vozili prikolice na sajam, vidim da broj znate, nemam šta reći za prikolice,
stranice za sve se kupuju na metre u austriji, osim što su ove obične na ovoj tandemki, to sami pigaju doma na prešama.
ova dvoosovinka gdje nema te naljepnice BENT, za takve se i dolje podvozija kupuju nova, mislim da negdje vani, a ove velike tandemke imaju obnovljeno podvozije od kamionskih prikolica,sređene kočnice i sve to, dok se za ove sve druge rade nova podvozija skroz od početka.


jel ima web adresa ili tak nešto da se vide prikolice
 
M

mladi gazda

Guest
Pitanje za one koji znaju!!!!!!!!!!!!!!!!! Htio bih farbat prikolicu kojoj radim stranice al eto pati me boja tj pati me kojom bojom da farabam jer neznam koja će se boja unosit u knjižicu vozila tj prikolice.. Prednje i zadnje strane bi bile zelene bočne strane bijele ili brončane a šasija crna ( nešto kao od BMW Donji Miholjac 10 tona njihova prikolica)tako da me pati koja će boja bit unešena u knjižicu.........
Molim odg. samo oni koji znaju...........

:::::::::::::::::mladi gazda::::::::::::::::::::::::::::
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Moj prijatelj ima tak 2 ili 3 boje i piše mu :višebojna sa efektom !
 
M

mladi gazda

Guest
E to te ja pitam hvala na informaciji!!!!!!!! Ima da svoju ofarbam da bude šarena kao uskrsno jaje!!!

::::::::::::::::mladi gazda::::::::::::::....
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo kaj sam ja kupil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p3140641.jpg

p3140642.jpg

p3140643.jpg
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
skladistar kaže:
ta samo hrikverc kipa :scratch
kolko para?
ma jok...kipa ona na sve tri strane,samo sam ju tak uslikal :lol: :lol: :lol:
a para?...pa tak zavisi kak se uzme,ak se pogledaju cijene novih,ovo je bagatela...34,000 kn :!: ;)
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
nije mi bas jasno...
ajde daj poslikaj kak to izgleda kad kipa bočno.
onaj cilindar koji je ispod ostaje zatvoren?
nema šanse da spiga prikolicu?
nije mi baš jasni sistem.... :scratch :scratch :scratch
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
stvarno zanimljiv sistem ali glavno da radi,samo mi nije jasno zašto su se gnjavili na taj način ili je to zbog (a do tog zaključka sam došel ovog prolječa) najgore stvari na svijetu a to je inžinjer sa viškom vremena pa onda izmišlja toplu vodu :roll:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
skladistar kaže:
nije mi bas jasno...
ajde daj poslikaj kak to izgleda kad kipa bočno.
onaj cilindar koji je ispod ostaje zatvoren?
nema šanse da spiga prikolicu?
nije mi baš jasni sistem.... :scratch :scratch :scratch
da tak je, onaj cilindar ispod ostaje zatvoren dok ide bočno...nema premetanja klinova,nego se samo ona ručka naprijed okrene na onu stranu na koju se hoće kipati i klinovi se sami prebace...

da ju spiga :scratch ...jako teško,prije bi se spigale one sa jednim cilindrom u sredini nego ova :lol:

jozek kaže:
a gde si to kupio? možda u Baničevcu?

Kovačevac
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
skladistar kaže:
nije mi bas jasno...
ajde daj poslikaj kak to izgleda kad kipa bočno.
onaj cilindar koji je ispod ostaje zatvoren?
nema šanse da spiga prikolicu?
nije mi baš jasni sistem.... :scratch :scratch :scratch

Ta prikolica ima ugrađen razdjeljivač protoka koji razdjeljuje ulje između ta dva cilindra,
ne vjeruj da je neki drugi sistem u pitanju.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
thompsonzfa kaže:
Koliko tona nosivosti je prikolica i koje godište? :?:
piše 8t,al veli čovjek da ide malo više 7t zrna gore jer su gornje stranice malo niže(90cm), a godište je ´86... mislim...
:scratch
zbalija kaže:
skladistar kaže:
nije mi bas jasno...
ajde daj poslikaj kak to izgleda kad kipa bočno.
onaj cilindar koji je ispod ostaje zatvoren?
nema šanse da spiga prikolicu?
nije mi baš jasni sistem.... :scratch :scratch :scratch

Ta prikolica ima ugrađen razdjeljivač protoka koji razdjeljuje ulje između ta dva cilindra,
ne vjeruj da je neki drugi sistem u pitanju.

da, tak je ima razdjeljivač na kojim se prebacuje protok ulja sa onom istom ručkom kojom se prebacuju i klinovi ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397

daj mi reci nesto o ovoj prikolici. jel tvoja mozda? zasto ima 2 boce za zrak? kako je gazda zadovoljan njome? to su original stranice? znas li mozda koliko je kostala? imam takvu sasiju doma pa me interesira. mozda je i uvoznik isti :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh