• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Jel znate mozda gdje ima za kupiti prikolicu kamionsku od 15 do 18 tona???
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Mistick42 kaže:
Jel znate mozda gdje ima za kupiti prikolicu kamionsku od 15 do 18 tona???


malo opiši kakvu tražiš i to

ja bi svoju prodal max.nosivost 16t (trenutno je samo do 10t) kiper na zrak,alu-stranice....
ili mjenjam za 10-12t
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
pa trazim prikolicu kamionsku da su dobre gume ida nije preskupa....ja imam prikollicu 5.5-6 tona tehnostrojku skoro pa nov samo sto je vozila kukuruz i psenicu.....aj stavi koju sliku od te svoje da vidim
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Mistick42 kaže:
pa trazim prikolicu kamionsku da su dobre gume ida nije preskupa....ja imam prikollicu 5.5-6 tona tehnostrojku skoro pa nov samo sto je vozila kukuruz i psenicu.....aj stavi koju sliku od te svoje da vidim

imas je u ovoj temi na 36 stranici
(dugo mi zna podizat slike)
 
D

dgeceg

Guest
jel zna tko kak se kreću cijene izrade limenih stanica i limenog poda za prikolicu?visina stranica 1 m,dužina prikolice 3,80, širina 1,80.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
dgeceg kaže:
jel zna tko kak se kreću cijene izrade limenih stanica i limenog poda za prikolicu?visina stranica 1 m,dužina prikolice 3,80, širina 1,80.

1 m u komadu ili 2×50 cm? Koja debljina lima stranica (2,0 ili 2,5 mm)? Debljina lima poda pretpostavljam 4 mm. Mogu ti pomoći, javi se na mail ili PM.
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Mistick42 kaže:
pa trazim prikolicu kamionsku da su dobre gume ida nije preskupa....ja imam prikollicu 5.5-6 tona tehnostrojku skoro pa nov samo sto je vozila kukuruz i psenicu.....aj stavi koju sliku od te svoje da vidim

jel te zanima 16t kamionska prikolica uredna nije kiper registrirana za 18 000 kn
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
buban kaže:
Mistick42 kaže:
pa trazim prikolicu kamionsku da su dobre gume ida nije preskupa....ja imam prikollicu 5.5-6 tona tehnostrojku skoro pa nov samo sto je vozila kukuruz i psenicu.....aj stavi koju sliku od te svoje da vidim

jel te zanima 16t kamionska prikolica uredna nije kiper registrirana za 18 000 kn
kiper mi je jedno od nejvaznijih stvari na prikolici
 
T

tbakovlj

Guest
Re:

Bobo kaže:
Evo ti samo mali dio oglasnika i ponuda prikolica, pa mi reci je li vise isplativo uzet tehnostroj, ili neku od ovih ovdje...

Ja ovdje vidim bar 3 dobre prikolice. Neka jedna od njih odgovara potrabnim zahtjevima, i bolji je izbor od tehnostrojke...

Neispravan link obrisan! [/q

Pozdrav

Molim te ako mi možeš napisati web adresu oglasnika kojega tu spominješ
hvala
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Imaš i oglasnik.hr tamo imaš dosta strojeva.

Da li mi ko može reć ko proizvodi ove prikolice Gorica i ima li kakva internet stranica.

Hvala!
 
T

tbakovlj

Guest
znam za većinu oglasnika u hrvatskoj, ali prikolice po ovakvim cijenama nema ni na jednom hrv. oglasniku
 
B

Bobo

Guest
Ovo je vadjeno iz plavog oglasnika. teretna vozila, i tamo sam to pronasao. Dzabe traziti kamionke u radnim i poljoprivrednim strojevima...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
tbakovlj kaže:
znam za većinu oglasnika u hrvatskoj, ali prikolice po ovakvim cijenama nema ni na jednom hrv. oglasniku
pa kad je ta stranica iz 2007 g...... :scratch :scratch :scratch
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Evo jedna prikolica,12 tona,cijena prava sitnica,26 000€!!!
dsc00506k.jpg

dsc00507u.jpg
 
M

mladi gazda

Guest
Ovako zanima me koliko rupa ima na felgi za šarafe od Zmaj 510 ili 511 (sajlašica) i koju dimenziju guma ima?? Ako neko zna da mi javi trebo bih kupit felgu jednu i da znam koja dimenzija gume ide jer treabam je u rezervi za jednu drugo prikolkicu na koju bi trebala štimati................
 
B

Bobo

Guest
Nekad sam znao taj podatak kao iz topa...

Ako se ne javi netko od clanova kroz dan-dva, postavit cu ovo pitanje na srpskom forumu i odgovor ces dobiti 100%, jer tamo SVI imaju zmajevku-dvije ;)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
mladi gazda kaže:
Ovako zanima me koliko rupa ima na felgi za šarafe od Zmaj 510 ili 511 (sajlašica) i koju dimenziju guma ima?? Ako neko zna da mi javi trebo bih kupit felgu jednu i da znam koja dimenzija gume ide jer treabam je u rezervi za jednu drugo prikolkicu na koju bi trebala štimati................
ima na felgi 8 rupa to sam 100% siguran a za dimenziju guma nisam siguran a mislim da je 10.00 - 20 a na nekima bude i 11.00 - 20
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
gume su original 11-20, imam ja dvije takve prikolice. ali se mogu i namontirati 22,5 na njih bez po muke, kolega stavio na svoju sajlašicu od kamiona gume, i napumpao na 8 bara i ne mrda več treču godinu.
 
M

mladi gazda

Guest
daniel2356 kaže:
gume su original 11-20, imam ja dvije takve prikolice. ali se mogu i namontirati 22,5 na njih bez po muke, kolega stavio na svoju sajlašicu od kamiona gume, i napumpao na 8 bara i ne mrda več treču godinu.

De napiši dimenziju nemogu se snać ovdije među tvojim napisima trebam i ja namontirat neku kamionsku da izdrži koju god........... i da koliko rupa imaš na felgi od sajlašice za šarafe??

........................mladi gazda............
 

Najnoviji postovi

Na vrh