• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dgeceg kaže:
hvala na odgovoru, a gdje se mogu nabaviti felge za tu gumu?
U svakoj malo bolje opremljenoj trgovini poljoprivredne mehanizacije .....
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Bobo kaže:
dgeceg kaže:
KOLKO DOĐE PRIKOLICA DVOOSOVINKA NAŠIČANKA P4T-ZVIJEZDA 2005?

Bjezi od nasickih rikolica... Koliko cujem da im se stranice vole otvarati, i da na nekima sanduk zna propasti do tockova...

Bolje polovna tehnostrojka...
meni nikad na 6 tona,krkali smo u nju 7,2 t pšenice,niukakvih problema,zračne kočnice kao nove,
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
prva je nova nasicka zvijezda 6 t a druga tehnostojka 5 t,nijedna nova tehnostrojka nije joj ravna

 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Ruddy kaže:
prva je nova nasicka zvijezda 6 t a druga tehnostojka 5 t,nijedna nova tehnostrojka nije joj ravna

koje je godište ta tehnostrojka
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
bole kaže:
Ruddy kaže:
prva je nova nasicka zvijezda 6 t a druga tehnostojka 5 t,nijedna nova tehnostrojka nije joj ravna

koje je godište ta tehnostrojka
85
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ruddy kaže:
prva je nova nasicka zvijezda 6 t a druga tehnostojka 5 t,nijedna nova tehnostrojka nije joj ravna

Po čemu :?:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
marko93 kaže:
Ruddy kaže:
prva je nova nasicka zvijezda 6 t a druga tehnostojka 5 t,nijedna nova tehnostrojka nije joj ravna

Po čemu :?:
Po pokvaljivosti ;)
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
hahaha,po izdržljivosti,ako nova tehnostrojka izdrži što i moja onda svaka čast slovencima,odmah idem kupit novu tehnostojku
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ruddy kaže:
hahaha,po izdržljivosti,ako nova tehnostrojka izdrži što i moja onda svaka čast slovencima,odmah idem kupit novu tehnostojku
Neznam zašto ne bi izdržala :scratch
Moja 8 tona bez problema vozi 10tona kukuruza...
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
marko93 kaže:
Ruddy kaže:
hahaha,po izdržljivosti,ako nova tehnostrojka izdrži što i moja onda svaka čast slovencima,odmah idem kupit novu tehnostojku
Neznam zašto ne bi izdržala :scratch
Moja 8 tona bez problema vozi 10tona kukuruza...

ne mislim ništa loše,pa i fliegl 10t nosi skoro 13 t(korisna zapremninost sanduka)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo i moje dobre stare Tehnostrojke 8t, slika je stara sad više nije zelena nego je crvena...........
i680272_DSC01603.JPG
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
bole kaže:
evo i moje dobre stare Tehnostrojke 8t, slika je stara sad više nije zelena nego je crvena...........
i680272_DSC01603.JPG

ima jedan u selu takvu samo 5 t,neznam koje je godište
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
da ti iskreno kažem neznam ni ja koje je ova godiše, moro bi pogledat na pločici
 
B

Bobo

Guest
Bole, majstore... da to zeleno na slici slucajno nije ZMAJ prikolica, a ne tehnostroj ;)

Malo si pomjesao neke stvari...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bobo kaže:
Bole, majstore... da to zeleno na slici slucajno nije ZMAJ prikolica, a ne tehnostroj ;)

Malo si pomjesao neke stvari...
nisam sigurno piše još uvjek nanjoj tehnostroj pa zmajevke imaju drugačije šasije, i pogledaj peti točak kod tehnostrojke i kod zmajevke velika je razlika
 
B

Bobo

Guest
Ma daj...

Prednje gume drugacije od zadnjih, sistem kopcanja stranica, nosac rezervnog tocka, gibnjevi, ruda... Il je tehnostroj krao od Zmaja il ZMAJ od tehnostroja...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bobo kaže:
Ma daj...

Prednje gume drugacije od zadnjih, sistem kopcanja stranica, nosac rezervnog tocka, gibnjevi, ruda... Il je tehnostroj krao od Zmaja il ZMAJ od tehnostroja...
sve što si to nabrojo je drugačije na tehnostrojki nego na Zmajvkama imam još 5 Zmajevki u bašći i nijedna nije ovoj Tehnostrojki ni slićna
evo jedana Zmajevka 8t pa pogledaj razliku
i680343_prikolicazmajslika1281810.jpg
 
B

Bobo

Guest
Ovo je ona s njuskala ;)

ZMAJ je pravio i ovakve prikolice, samo je drugaciji peti tocak kod tebe, drugo sve IDENTICNO starijoj tipi zmaj prikolice. Novije su nize, i dulje, dok su stare bile kratke dosta, al i visoke...

Jedinu razliku primjecujem u petom tocku i nigdje vise... Moguce da se neka suradnja odvijala izmedju ove dvije tvornice, pa da je nastala neka serija pola od jednih pola od drugih.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bobo kaže:
Ovo je ona s njuskala ;)

ZMAJ je pravio i ovakve prikolice, samo je drugaciji peti tocak kod tebe, drugo sve IDENTICNO starijoj tipi zmaj prikolice. Novije su nize, i dulje, dok su stare bile kratke dosta, al i visoke...

Jedinu razliku primjecujem u petom tocku i nigdje vise... Moguce da se neka suradnja odvijala izmedju ove dvije tvornice, pa da je nastala neka serija pola od jednih pola od drugih.
da to je slika sa njuškala, sve je moguče da su imali neku suradnju neznam, ja nisam nikad vidio Zmajevku sličnu toj Tehnostrojki a proslo ih je stvarno puno kroz moj dvor...( kupiš krš, popraviš, središ i prodaš ...$$$$$..) :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh