• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Išao sam ja pogledati i te palazoglu i hummell i nakraju sam se odlučio na hummell..cijene ako gledamo one na njuškalu je ista za palazoglu u elti od lani i sada..palazoglu mi se nije svidjela prvo zbog toga što kvaliteta završne obrade nije bog zna što..drugo na 12 tonskoj prikolici oni stave gume balonke..to nema smisla nikakvoga jer ti dok nju napuniš punu te gume su na kranjoj granici nosivosti a svi znamo današnju kvalitetu gume, bilo koje da se razumijemo..dok bi ti stavio gore kamionske gume i felge cjena poskupljuje za ohoho
Tako da onda ispada od humella negdje 3, 4 tisuće jeftinija..kad bi kupio odmah i ceradu i arnjeve, to sad nisam siguran jel je bilo u ponudi ili nije dođeš na skoro istu cijenu od hummela, tako da sam ja kupio hummell 12 tona..u koju ide otprilike 10500 kg žita..stalo bi još 300 kila da ju završavaš u kup..
Tako da sad imam navedenu s kamionskim gumama arnjevima, ceradom, vuča za drugu prikolicu i izvodi za kočnice i kipanje za 89375 kn s pdv-om
A vi budete najbolje znali što odgovara vama najbolje dok vidite i jednu i drugu..slika je jedno..uživo je drugo..
Sretno u kupovini
Ja kupujem takodjer pa gledam koju bi. Vidim tvoj post pa reko da vidim jel si gledao mozfa Leško prikolicu,mene trazi 90 000kuma za tandem 10tona? A mislim da je bolja od tih turskih.
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Nije mi se svidjela leško niti malo..neznam zakaj..ali pogledal sam ju na velesajmu u zg pretprošle godine i čim sam ju vidio rekao sam ne..nit sam pitao za cijenu..
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Dvoosovinku..kod mene je ravnica pa nema potrebe za teretom na zadnjem kraju traktora
Moj savjet ti je da ako si odlučio kupit novu..sjedni u auto i riskiraj 200 kuna goriva i obiđi sve prikolice koje ti ulaze u odabir..ja sam nakon toga i otišao do ljudi koji imaju te prikolice da čujem iz prve ruke kak su zadovoljni..eto..nadam se da sam ti pomogao..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Zašto nebi bili normalni x 15 godina minimalnog korištenja, amortizacija, povrat PDVa ima sigurnu prikolicu a ne kojekakove samoizrade od tko zna čega. Da su preskupe to definitivno STOJI.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Niš nije preskupo, nego je probem kaj mi svi nemamo da to kupimo.
Ni meni netreba 10t prikolica al si ju delam, ko zna ak bu mi i više trebala.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
6t eur, cca 15t netto, oke nije nova ni nikad neće bit nova ali je prevezla sve što bi i nova prevezla bez i jednog problema. Tako da da, malo je suludo 90tkn za 10t netto.
IMG_20200924_185059.jpg
IMG_20201001_200257.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Vozio kamionsku i nebi vise nikad. Preteska, tesko se vuce, u blatu s duplima nema nikud.
Ovako vozim novu, nadam se da ce i iduca biti nova. Malo krova nad njom i 20 godina prst u uho. 11000€ i 15 tona psenice u nju
cf06b1fe0792f48960390cf6c2d3dbf3~2.jpg
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Već sam jedanput to pisao, najveća moguća glupost po meni je kupit novu prikolicu i novi plug. To se itekak da nać jeftinije pogotovo dvoosovinke, i to ne mislim na samogradnje ili neke rage nego prikolice stare par godina kao npr.brantner,strauttman,fliegl i još neke druge,da je samo godinu il dvije stara već košta dosta jeftinije,al naravno svatko radi kaj misli da je najbolje. Po meni je bolje kupiti novi neki "roitirajući" stroj kao rotodrljača, malčer ili sijačica,al opet to je samo moje mišljenje.
Za pol sata se nađe 10 prikolica do 10 000 eura da ti pamet stane,i bilo koja od navedenih marki stara i 10 godina je bolja od svih tih turskih i ruskih zajedno.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
1500, na oko nema razlika. 1600 cak dolazi sa 600+600 stranicama, a ova 800+600 iako ima tonu vise reg. nosivost.
 

zvijer007

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
229
Budeš zadovoljan..vjeruj mi..samo neznam kakve su tandemke..ali moja dvoosovinka ide bez greške..evo preksutra idem tamo po sijačicu novu..nadam se da budem i s njom zadovoljan
 

Lil puppy

Novi član
Tu od
6 Ruj 2020
Poruka
23
Pozdrav. Zanima me ima li za kupiti neka prikolica jednoosovinka, 5-8t nosivosti, te da je širina prikolice 210 cm i na više. Kupio bih novu, nemam neku odredjenu cjenu ili marku. Znam da je dosta zahtjeva, ali ako netko moze pomoci...
 

Najnoviji postovi

Na vrh