• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Poljaci stvarno imaju domaćih kvalitetnih proizvođača more.
I sam tražim neku prikolicu, mislim da će bit poljske proizvodnje.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Uzet cu jos jednu Farmtech samo zato sto vec imam jednu pa da imam iste. Inace bi 90% bila Zaslaw. Iako se kratko prodaje kod nas cini mi se ponajbolja od svih poljakinja sto se nude kod nas. Mada se ni s ostalima ne moze pogrijesit.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Tko dila zaslaw kod nas?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Dobra je to cijena za tu prikolicu, a kvalitetna.
Toliko sad koštaju i turske, a ovo je Boeing za njih.
 

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
40
Pozdrav, dali netko ima iskustva kakva sa tehnovar prikolicama? Zanima me jednoosovinka od 8t.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Pohvala se odnosi na "da ima trukinje" za napuniti ovu prikolicu ili ? :unsure:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Baš mi nije jasno kaj predstavlja spoj ploče na početku ruda? -nije to moglo biti u cijelosti ili barem na vijke da se može podesiti visina.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Ne kužim kaj će mu na donjoj stranici ovaj skupi zatvarač kad se stranica samo prema dolje otvara i nema centralno otvaranje.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Sve su one bile razlika u cijeni 2-3000 kuna. Turske, Poljske, Srpske, domaće. Lani sam ispitivao sve šta sam mogao naći. Tak da se svatko može u tome naći ali zbog tih 2-3000 kuna mislim da ne vrijedi uzeti lošiju. Za Leška znam da je skuplja 3000 kuna ove godine naspram lani. Za ostale se više nisam niti zanimao.
 
Na vrh