• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja nisam rekao za ovaj fendt nego za druge općenito,90-ih kada su ljudi kupovali zetore bili su ko bog jer si za jednog fendta od 70ks mogao kupiti 2 takva zetora pa normalno da nije za teže poslove.a kako ti znaš koliko žita ima u ovim prikolicama možda 2T u svakoj.
nisam ja rekao da je zetor super traktor, to je traktor 20-30rali i gotovo, ali ne treba ni pljuvati po njemu koliko vidim ti imaš zetora sa više od 5000 sati i veliš da po njemu curi ulje a kod prvog vlasnika što je radio to neznaš i zašto mu curi ulje možda zbog preopterećenja a možda zbog nepaženja i forsiranja kod prvog vlasnika
a ima i jačih zetora koji baš nisu za bacit evo primjera, a ti nađi fendta od 150 ks pa da vidimo koji je koga povući
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TUNPGfKOjv8[/YT]

i ja više ne mislim pisati u ovoj temi jer mi stvarno ide na ..rac ovo prepiranje
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
vidi se vraga,valjda toma zna,svi mi kupujemo prikolice po 12t i kacimo dvije i s njma u polje,a u njih sipamo po 2 t da zetor može vuči:)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Nisu naše, al' jbg za našim traktorima su :lol: :lol:

DSC00041Kopiraj.jpg
 
O

Odessa88

Guest
Kakve su ovo gume na ovoj prikolici,koje su dimenzije???I kakve su uopste Gosa prikolice????
 

Prilozi

  • 1323615478_290295698_2-Prikolica-Gosa-3500-Aranelovac.jpg
    1323615478_290295698_2-Prikolica-Gosa-3500-Aranelovac.jpg
    49.2 KB · Pregleda: 4,452
  • 1323615478_290295698_5-Prikolica-Gosa-3500-sumadija.jpg
    1323615478_290295698_5-Prikolica-Gosa-3500-sumadija.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 1,226
B

BAGERISTA

Guest
Nemam blage,,,,,,a i mene zanima,,isto,,,jer sam jednu satra u boški(šumi),,pa čekam i ja odgovor..
 
O

Odessa88

Guest
Koliko bi kostala polovna takva prikolica???Ovaj sto prodaje tu trazi 2500 evra za nju.prikolica je extra al meni se cini da je preskupa.pa valjda za te pare ima i nova???
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
goša je proizvodila takve prikolice,cisterne i prikolice za gnoj ,na žalost kako to kod nas ide otišlo sve u pm,nalazila se u Grubišnom polju,,jednom prilikom sam naletio na njihovu prikolicu za gnoj ali baba nije htjela spustiti cijenu i odusto od kupnje ali koliko sam ju gledao izbliza bila je napravljena masivno,a kod nas su prikolice tog tipa oko 10 000 kn polovne ,a novih ima oko 3000-3500eura
 
B

BAGERISTA

Guest
Izgleda da jesu,,,,,,,,,,,,,,,,,,:rolleyess:mada mi ne štima mijera,...
 
O

Odessa88

Guest
Izgleda da jesu,,,,,,,,,,,,,,,,,,:rolleyess:mada mi ne štima mijera,...

Ma da.Gume su iste,mozda samo velicina ne stima.Jer sam video na jednoj tehnostrojci iste gume al mislim da je bila razlicita mera
 
O

Odessa88

Guest
Ma kakvi ne verujem,ove su dosta velike cini mi se.Ima na jednoj prikolici bas takve gume vidjam ja cesto pa cu bas pogledati kad je vidim koje su dimenzije.Jednom sam pogledao cisto onako al nisam zapamtio.Javljam kad vidim
 

Najnoviji postovi

Na vrh