• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostale prikolice

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ja sam si dovezo Itasicu. Malo drugačije sada izgleda nego na slici, stavio sam stranice još gore tak da je ukupna visina stranica 135 cm sada.

 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Sa novim stranicama nije probano ništ, ali mislim da bi trebalo otprilike
16 tona žita vagnuti. Sa ovim ko na slici je vozila samo repicu,
ide do 7.5 tona.
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ima jedan majstor kod mene u selu prodaje nove prikolice koje je on radio (šasija je orginal neznam od kojih prikolica, znam da je jedna njemačkog porijekla a druga ja kao polu kamijonska ima i gume kamijonske) već je jako puno prodao prikolica i stvarno su super i jake prikolice nemam zamjerke a cjena je naskuplje mislim 45 000 kuna trostrani kuper i mislim 10 t nosivosti, prikolice su prva liga, moram staviti slike kad poslikam i broj mob od čovjeka ako kome bude trebalo.
Prikolice imaju trostrano kipanje, rinfuzno, zračne kočnice jedna ima i naletnu, sva instalcija, šuber...
Jedna mislim da ima isto trostano kipanje ali ima 2 klipa jedan do drugog u sredini prikolice nešto kao kod kamijonske prikolice ali nisam sigran.
Može i neke zamjene kod njega naprimjer vaša prikolica ako je dobra i velika uz nadoplatu za njegovu, bar je tako prije htjeo i mislim da cjene nisu fiksne.

IMG_20140718_150418.jpg


msghz9.jpg


2uf9aq0.jpg


14si5ns.jpg


20k6qnn.jpg


ms27ac.jpg


300zi9x.jpg


zsra85.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
na zmajevoj prikolici od 8 tona popadale kuglice iz petog toćka dali se to može popraviti ili mora novi peti toćak nije mi to jasno ako netko zna molim pomoć
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
..na čekanju kad će opet u blato
 

Prilozi

  • WP_000894.jpg
    WP_000894.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 199

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ajme sa ovim si dobar za par meseci da to nekak spraviš u radno i kulturno stanje.Šta ili kako je šasija naj..ala?:drink:
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Neznam kak gazda je reko da se zakvacio drugi kraj, al ja mislim da je bio pretovar i to jebacki, vozen je kukuruz zadnji!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nema tu velikog posla. Ova je kulturno savijena [emoji1] ona sto je Savo stavio ta je izasla iz vinkla.
Ovaj je vjerovatno kipao iza a nije stranicu otvorio
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Svaka ti čast na odgovoru( nema tu velikog posla).Ima ima tu posla i previše da se to sredi kak treba.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Govorim o samom ravnanju donje sasije. Bas me briga kako ce skidat sanduk i sta ce radit s ostatkom.
Nikad nece biti kako treba iako je moze privest nekom redu pa i da bude jaca nego sto je bila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Ako se na hladno savinula onda se bu na hladno i poravnala, samo bi ju nakon toga trebalo malo pojačati
 

Najnoviji postovi

Na vrh