• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paljenje traktora nakon dužeg vremenja stajanja...

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
nisamo to nista dirali dihtunzi ne pustaju na trubama pa nismo dirali a luft ko luft i nemaga puno...jos treba vidjet sa paljenjem jel ce ga trebat ustelavat...i dotezanje glave one crvene brojke na satu cemu one sluze ove sta broje sate ustvari sta one broje minute ili ??? sad na 00042

Muce me one pedale od kocnica ne vraceju se prema gore jel ima kakav feder da ide tamo???
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisamo to nista dirali dihtunzi ne pustaju na trubama pa nismo dirali a luft ko luft i nemaga puno...jos treba vidjet sa paljenjem jel ce ga trebat ustelavat...i dotezanje glave one crvene brojke na satu cemu one sluze ove sta broje sate ustvari sta one broje minute ili ??? sad na 00042

Muce me one pedale od kocnica ne vraceju se prema gore jel ima kakav feder da ide tamo???
Dolatim u napast ...samo da nađem izvor financiranja
http://www.ebay.com/itm/4-meter-Pip...Television_Test_Equipment&hash=item35b8e80788

crvenon na satu su 1/10 sati odnosno desetina odrađenog sata tj. 6 minuta .
Pedale razradi , podmaži ..koliko ja znam nema podebno opruga osim onih na paknama ..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Danas ima endoskopa koji ide kroz fi 10
Za IMT-a? A da, ustvari kod njega bi i gralo kad je bogec sav šupljikav na vijcima :roll:
nisamo to nista dirali dihtunzi ne pustaju na trubama pa nismo dirali a luft ko luft i nemaga puno...jos treba vidjet sa paljenjem jel ce ga trebat ustelavat...i dotezanje glave one crvene brojke na satu cemu one sluze ove sta broje sate ustvari sta one broje minute ili ??? sad na 00042

Muce me one pedale od kocnica ne vraceju se prema gore jel ima kakav feder da ide tamo???
Vure su ti objašnjene, a kaj se tiče lufta on ne govori u kakvom stanju su spominjani šarafi.

Pedale kočnica nemaju u orginalu povratnog federa ali se može ugraditi. Jednu stranu kopčaš za bolcnič, a drugu za onu štengu na kojoj držiš nogu (ima čak i rupa izbušena na njemu)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
to onda znaci da je radio 4 sata?
To znači da ima 4,2 radna sata (nekaj malo, najvjerojatnije 0,1, je bilo na novom satu)

Prije 50 ga nemoj baš forsirati do kraja.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
To znači da ima 4,2 radna sata (nekaj malo, najvjerojatnije 0,1, je bilo na novom satu)

Prije 50 ga nemoj baš forsirati do kraja.

aha necu ali voziti se smije 3 i do 1700 okretaja se smije stisnut?

na pedalama od kocnice n onoj osovini je na kraju zeger mozda da stavim zeger plocicu i taj feder pa ce biti bolje!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
aha necu ali voziti se smije 3 i do 1700 okretaja se smije stisnut?

na pedalama od kocnice n onoj osovini je na kraju zeger mozda da stavim zeger plocicu i taj feder pa ce biti bolje!
Nije da se nesme voziti, ali mislim da bi bilo najbolje prvih 20-tak sati lagana vožnja bez pretjerivanja sa gasom ( tu i tam ga malo poterati do kraja), nakon toga dotezanje glave i štelanje ventila i onda u lakše radove sa njim. Nakon 50 sati zamjena ulja i po plinu ;)

Feder možeš kopčati na ovu rupu na pedali i na bolcnič (kak sm ti več napisal), a evo i slike.


image host
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Znači došli smo i do lakirnice :p
Jedva čekam konačni obračun troškova
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Znači došli smo i do lakirnice :p
Jedva čekam konačni obračun troškova

prestao sam brojati i pisati troskove...ali osjecaj je odlican vozit cu se vise na njemu nego u autu kad se selom provezem ima da tutnjim hehe sutra farbanje felgi jos se dvoumim u koju da boju ofarbam rezervar crvena ili boja motora?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Orginal je crveni........., a ova ti je presvjetla, bar za moj ukus
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Orginal je crveni........., a ova ti je presvjetla, bar za moj ukus

a vidjet cu a boja je takva jbg. malo mozda na slici izgleda svjetlija zbog blica i svijetla u garazi sutra montiranje vodenih crijeva kilera i skidanje pik traka na crijevima od goriva i farbanje felgi a sada lagano na pocinak

i os jedno pitanje da li im netko iskustva u ravnanju felge malo jedna ide kao da je izbocena pa me to sad bode u oci najvise smeta pri voznji po cesti di mozes brzo ic?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
E to stvarno neznam, ali znam ko se susretal sa sličnim problemom, samo nesmijem reči :?

Bu ti on pojasnil kad pročita ili kad bu u mogučnosti
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
a vidjet cu a boja je takva jbg. malo mozda na slici izgleda svjetlija zbog blica i svijetla u garazi sutra montiranje vodenih crijeva kilera i skidanje pik traka na crijevima od goriva i farbanje felgi a sada lagano na pocinak

i os jedno pitanje da li im netko iskustva u ravnanju felge malo jedna ide kao da je izbocena pa me to sad bode u oci najvise smeta pri voznji po cesti di mozes brzo ic?

prednja ili zadnja u kom smislu izbočene , meni je na štoretu u sredini zadnja 4 cm krivudala , lupal sam je na bukovom panju s macolom sad je 5 mm. , bar za imt ima felgi uzmi si drugu na oglasima...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo bude extra 533.... :)
Boja mi se baš sviđa...bude se isticao od svih.
Ja volim kad se malo promjeni izgled od "originala", baš zbog toga da se ističe među svima njemu istima.

Jedva čekam završnu sliku :)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovo bude extra 533.... :)
Boja mi se baš sviđa...bude se isticao od svih.
Ja volim kad se malo promjeni izgled od "originala", baš zbog toga da se ističe među svima njemu istima.

Jedva čekam završnu sliku :)

I mi isto jedva cekamo da vidimo kako si sredio stroj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ovo bude extra 533.... :)
Boja mi se baš sviđa...bude se isticao od svih.
Ja volim kad se malo promjeni izgled od "originala", baš zbog toga da se ističe među svima njemu istima.

Jedva čekam završnu sliku :)
Aha, naročito kad bude crno bela kombinacija, a to bu uskoro :lol:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
a vidjet cemo stric je rekao da iza njega rijetko koji procuri a one oduske od bosh pumpe sam produzio da ne sline po motoru idem ga sad slikat pa navecer slike jos samo lim ofarbam i gotovo pozzz....
 

Najnoviji postovi

Na vrh