• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paljenje traktora nakon dužeg vremenja stajanja...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509






Jesi ti siguran da je to baš taj isti :rolleyess: :prayer:
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Izmejeni i sjedalo i nek to bude sve exstra SVAKA ČAST ZA POSAO izgleda da si i porefio i nijansu boje-farbe jesili to sam miješao ili si negde kupovao orginalnu.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Izmejeni i sjedalo i nek to bude sve exstra SVAKA ČAST ZA POSAO izgleda da si i porefio i nijansu boje-farbe jesili to sam miješao ili si negde kupovao orginalnu.

ovaj sic nedam ni za nista ovo su jako dobri sicevi ima dvije opruge i amortizer samo moram dat natapicirat sjedalo i naslonjac boju sam dao raditi i crvenu i sivu sve kao org kak bi trebale bit sad jel jesu ja neznam ali meni se svida mozda kao sto je rekao muhanicar za nijansu da je siva tamnija ali necemo cjepidlacit
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Inace ni ja jos nemogu vj da je to taj traktor ali evo od nule smo poceli i uspijeli puno je ovdje truda ulozeno a bome i zivaca i sad da na kraju kazem cifru za traktor hehe ovo vrijedi neprocjenivo i nije z aone sa tankim zivcima pozzzz...


hvala svima koju su mi pomogli napocetku i koj su vj da ce nesta biti i hvala muhanicaru na fenomenalnoj usporedbi ovih dviju slika eto toliko od mene...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Nedaj to sjedalo nipošto jer takvo više nikad nebuš imal, a naslonjač i ono na čemu sjediš ima za kupiti gotovo ali košta ko cijelo novo sjedalo. Ono jednogodišnje.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Pa i na mom je Masey fergusonu 35 je takvo sjedalo ali se već poderao naslonjač i onaj dio sjedala ostao je samo lim neznam postoji li nekakvo rešenje da se to napravi bez kupovine,kontao sam da kupim komplet novo sjedalo ali eto čitajući vaše postove presusmjerili ste me da izvršim popravku svog starog sjedala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Jastuk 100 kn, naslon 80 kn
Jednogodišnje sjedalo sa naslonom za ruke 400 kn, a bez naslona 430 kn
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Svaka čast! Fino odrađeno.Vidim da si dost toga zamjenil.Videl sam da si napisal da ne brojiš više al ipak bi me zanimalo koliko je projekt zišal,onak cca.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
to nije puno novca, s obzirom da se 533 za 20 000kn nemože usporediti sa ovim, jer tu je sve novo......i sada zna što ima, kao da je kupio novi......

a što se tiče sjedala, ja htio kupiti to novo, što kažete jednogodišnje, pa sada odustajem, jer imam isto kao i njegovo......jednom sam ga popravljao, pa sam stavio nove opruge, a amortizer je odličan.......samo stavim neku deku gore i to je to.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh