• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Paljenje traktora nakon dužeg vremenja stajanja...

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
trebao bih sliku od bosh pumpe za 533 klipna ako ima netko onako iz ong kataloga rezervnih djelova! Bregasta osovina je jako losa!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
ne zato i pitam on nije imao nikad sat!Jel se onda moze na bregastu to usarafit?
Ti imaš sad ovak?


image hosting jpeg

A ti bi da bude ovak?


image hosting gif

Postoji mogučnost da na tom aluminijskom komadu ideš narezivati navoj i stavljati gore redukciju sa odgovarajučim navojom, ali to bu malo teže išlo jer treba pogoditi točno mjesto gdje treba bušiti.
Mođda je bolja solucija da nađeš takav cijeli komad drugi.
Kad skineš taj poklopac dole pogledaj onaj komad koji je ušarafljen u bregastu dali ima u sebi mjesto gdje se utakne sajla. Ako ga nema onda trebaš i njega.
Normalno treba ti još sajla i sat.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Ma to je samo ideja....ako je lakše prepraviti za sajlu, neka stavi sajlu...:confused:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ma to je samo ideja....ako je lakše prepraviti za sajlu, neka stavi sajlu...:confused:

e pa to je pitanje moja bregasta ima samo ono za pokretanje ac pumpe a nema za puz sad je pitanje jel se to moze kupit posebno pa ugradit a i zelim da mi sate broji ispocetka...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
e pa to je pitanje moja bregasta ima samo ono za pokretanje ac pumpe a nema za puz sad je pitanje jel se to moze kupit posebno pa ugradit a i zelim da mi sate broji ispocetka...
Tam puža ni nema nego se sajla direkt uštekava u taj dio koji goni AC pumpu (pod brojem 1), samo neznam jel taj tvoj ima utor kam se sajla uštekava


hosting images
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
E pa hvala obojci i sretan i blagoslovljen Bozic iz Kutine!
Ovaj tjedan idem u soping vj djelova tako da cim nesto bude novo0ga dolazim sa slikama pozzz
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Tam puža ni nema nego se sajla direkt uštekava u taj dio koji goni AC pumpu (pod brojem 1), samo neznam jel taj tvoj ima utor kam se sajla uštekava


hosting images

nabavio sam ovaj sklop polovan jel to dode 800 kuna u trgovini...bosh pumpa je sklopljena, poslije 7.1 idemo po djelove...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505


Uploaded with ImageShack.us
Tokar kaze da je glava pukla... sad i to moram kupiti...
Meni osobno ne izgleda puknuta (bar ja ne vidim pukotine), ali je kvalitetno izbombardirana dijelovima klipa ili karika. Sicevi nevaljaju, znači trebalo bi ih zamjeniti.
Ako se vidi pukotina zaboravi popravak jer bude izašel skuplji nego nova glava. O kvaliteti nove nebi ovaj put.

Sad vidiš i sam koliko bu to nakraju izašlo, a meni su se neki smijali kad sam im rekel da pripreme 10 000 i tek onda nek se upuste u takav remont. Još ak ga buš farbal, struja ....... još uz to sve ima jednostepeno kvačilo :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh