• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

bosniahos

Guest
ili kad mu se zadnja prikolica počne zabaivat,sličan slučaj smo gledali kad smo motorima išli u Bosnu.Možda je to taj tipus.Kod onog skretanja uljevo sa brze ceste kod Đakova.Svi smo postali i gledamo hoče li i Boga mi hoče.Bila cesta tj.odvojak dugo zatvoreni,pričali drugi koji su nekoliko sati kasnije dolazili zanama.A tip je izgleda neki lokalni talambas što bi se reklo pa nije dal alkotest.Tragično smišna glupost.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
To moj kum prodaje. Taj traktor je u zadnjih 10 god napravio mozda 1500 radnih sati. Motor ima zvuk da se najezis...a traktor je grdosija, ima skoro 7 tona

el ti možda taj kum živi u hampovici ili tu negdje kod šemovaca?čini mi se da je taj traktor od tu jednog lika iz galovca..
 
B

Bobo

Guest
M.M. je tu negdje na tom potezu kod Semovca, tako da vjerujem da je to taj stroj.

Trazena je to roba i netko je pitao sto za djelove... Ma koje majcine djelove, to se ne kvari nikad ako netko imalo normalan radi s njim. To je nepoderiv stroj i da nemam brenu ni trena ne bih razmisljao. Za te pare BOLJE NEMA

Ovo vam govori SVE:

Objavljen: 23.02.2013 u 16:29
Do isteka je još: 27 dana, 2 h, 32 min
Oglas prikazan: 13712 puta
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
M.M. je tu negdje na tom potezu kod Semovca, tako da vjerujem da je to taj stroj.

Trazena je to roba i netko je pitao sto za djelove... Ma koje majcine djelove, to se ne kvari nikad ako netko imalo normalan radi s njim. To je nepoderiv stroj i da nemam brenu ni trena ne bih razmisljao. Za te pare BOLJE NEMA

Ovo vam govori SVE:

Objavljen: 23.02.2013 u 16:29
Do isteka je još: 27 dana, 2 h, 32 min
Oglas prikazan: 13712 puta

ma susjed što ga je imao nema blage veze o zemlji ni o strojevima,on je sa volvom vukao rotodrljaču mislim da je bila imtova neka od 3 metra a klinovi dugački jedno 30,40 cm.e on je to ganjao ko luđak a volvo sam ide i ide..jedino kaže da puno troši..:fiery:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma susjed što ga je imao nema blage veze o zemlji ni o strojevima,on je sa volvom vukao rotodrljaču mislim da je bila imtova neka od 3 metra a klinovi dugački jedno 30,40 cm.e on je to ganjao ko luđak a volvo sam ide i ide..jedino kaže da puno troši..:fiery:

meni se ne čini da baš puno troši pogledaj ovo http://www.tractordata.com/farm-tractors/002/8/0/2807-volvo-t814.html ali kolko sam skužil da je to najjači volvo traktor kaj se proizvodil i ima 113 ks
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pogledaj ispod piše da se od 1975 stavljao motor od 140 konja..mislim da je takav bio njegov

:icon_pray: uh hebemti nisam opče niti videl ovo ispod...onda je vrlo vjerojatno da taj traktor ima taj motor..n
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
kak to kaj je nisi prije prodal?? alo ti je samo doma stajala i nikaj ne radila..:(talk):

eto upravo tako kupilo je 90 novu i za mjesec dana kupili još jednu ali panoniju sa diskovima tako da je ova ostala stajati a stari i stric se nisu dogovorili šta će sa njom i stalno samo smeta..i smeta..sam je nosim iz jedne garaže u drugu..:icon_cry:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ovaj volvo je vec cca 8 god u rakitnici,a znam da ga je kupio u hampovici od covjeka koji obradjuje par rali zemlje,nemam pojma odakle njemu...uglavnom u zadnjih 10 god je jako,jako malo radio.da ja obradjujem 20,30rali vise nego obradjujem kupio bi ga samo za oranje.s 4 brazde se jaj traktor igra
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ovaj volvo je vec cca 8 god u rakitnici,a znam da ga je kupio u hampovici od covjeka koji obradjuje par rali zemlje,nemam pojma odakle njemu...uglavnom u zadnjih 10 god je jako,jako malo radio.da ja obradjujem 20,30rali vise nego obradjujem kupio bi ga samo za oranje.s 4 brazde se jaj traktor igra

je onda je to taj..točno prije sam ga viđao u hampovici na početku sela..traktor je sad uređen,dok je bio kod susjeda bio je koma:mad::
 
B

Bobo

Guest
Cuj, za 15 000kn mozes naci de luxe model sa dvostepenim kvacilom, sperom i kompresorom ako imas srece. na 533 je dosta rijedak ali jednostepeno kvacilo je KRIMINAL...

S jednostepenim kvacilom i bez spere ne vrijedi vise od 10-12 000kn da ima dobre gume, uredne papire i da je doslovce utegnut. krseva se nadje i za 1000€ ali tamo moras sve zivo i nezivo sredjivati...

20 000kn koje ovaj trazi ne znam jesu li realne ili ne, ali po mom je bolje naci za 20 000kn 539 u losijem stanju nego odlican 533... Zasto? zbog dvostepenog kvacila, spere i boljeg paljenja po zimi. rijetki su 533 koji pali dobro po minusu i opet to nije TO.

Ovaj je 79.g. sto bi reklo da je to zadnja serija dakle ima sve osim kompresora ako se ne varam. plug i kosa vrijede nekih 3 000kn ovisno kakav plug, mozda i vise ako su u urednom stanju.

Ako je besprijekoran kako kaze i ima papire, to je ta cjena, malo spusti i to bi bilo to...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Mislim da je puno. Mozda grijesim ali... negdje sam vidio Rabewerka 3+1 vario, resetka za 30ak tis kuna
 
B

Bobo

Guest
Vidi se iz aviona da je druga brazda popravljana i bojana drugom nijansom crvene boje...

Tocak - NEMA
stelanje zahvata - NEMA

Za te pare se nadje kud i kamo bolji plug, ako nista drugo opremljeniji.

Kako Kico kaze, imas RABE plugova 3 brazde okretaca hoces resetkasti hoces s punom daskom, greda je GARANT jaca nego ova na IMT i garant bolje i ore i lakse se vuce... Takodjer imas na vecini plugova i stelanje zahvata makar 14-16

Nadje se i pokoji vogel dobar a u tom cjenovnom rangu...

Mislim da je ovaj IMT rizicna kupovina...
 

Najnoviji postovi

Na vrh