• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

Bobo

Guest
Frajer prodaje klatecu poteznicu za IMT, pa mu se moja slika ucinila pogodnom da ju stavi na oglas...

http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/poteznica-traktore-imt-oglas-4499034

Malo oFF topic: Mojih slika ima po svuda...

Za jednu su me trazili dopustenje da ju postave u neku UN publikaciju. Imao neke postrno iza uljane repice posijane rane sorte kukuruza, susna godina bila kukuruz nikakav pa su trazili sliku loseg kukuruza poharanog susom u toj godini, a kukuruz pravi je super nikao i nisu mogli naci loseg kukuruza osim tog mog pa su me zamolili da im dam dopustenje da se "izvuku" na racun mog uzasnog postrnog kukuruza. Dozvoli sam im da iskoriste sliku i dobio sam preko maila link na tu publikaciju i zbilja, moja slika u sred nje kao "los primjer"

Druga slika se bez pitanja nasla u nekom daruvarskom listu i kolega slucajno listao dok je cuvao ovce i nadje i posalje mi MMS. Zbilja, moj traktor, moja njiva, a oko slike neki tekst i vidi se da je u sred novina...

Onda je neki tipus nasao slike moja oba traktora, pa ih stavio na njsukalo da e obadva prodaju (znao je cak i da je na 539 frisko odradjena generalka i znao je godista traktora i sumnjam da me to neki forumas vukao za rep), iako nije moj broj mobitela bio u oglasu, pa nisam nikoga ni prijavljivao.


Desavalo se da u gospodarskom listu izadje i fotografija sa naseg foruma (Bogecovih slika i u mljekarskom listu i u gospodarskom) sa poljoinfo foruma od jednog clana, i to sam mu uslikao i poslao...

Bude covjeku drago kad svoj stroj vidi u novinama ili negdje "sa strane" ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bilo je i šananin same u gospodarskom listu u reklami cini mi se oro internationala..
slike su nam ponudjene kao na pladnju pa se ljudi snalaze.

ali bobo, ovo za kukuruz nisi trebao priznati ni da ti netko ruku frce :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bilo je i više mojih slika tu sa foruma po raznoraznim časopisima i predavanjima, nađe se i malo malo na kojoj poljo stranici na internetu.
 
B

Bobo

Guest
Sto da ne priznam... Nije bio kukuruz sijan u proljece, nego iza uljane repice... Toliko je suho bilo kad sam stranjak repice preoravao, lemesi su se toliko grijali da je to strasno bilo, jedva sam nekako plitko zaorao to i pripremio za sjetvu. U suho sijani, i nista od njih nije bilo. Malcirali smo ih na kraju i iamo jedno iskustvo vise...


A za sanine slike zaboravih, i njegove "umjetnicke" su "posudjivali bez pitanja"
 
B

Bobo

Guest
Koliko znam da je razlika samo u punjenju bosch pumpe (kolicina goriva koju doprema do svake brizgaljke) i vjerovatno su brizgaljke na drugi tlak nastelane...

ostalo je valjda sve isto kao i 577. Dosta dobri traktori, bas kao i "sedmice"
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
i kakvog ste mišljenja tom traktoru.??
baš mi je taj dotični zapel za oko...koja je razlika u odnosu na 577 dv??

Taj traktor je meni u susjednom selu.Neznam dali ima nekih mana,ali kod ovog sada gazde nije previše radio jer on nema puno zemlje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taj traktor je meni u susjednom selu.Neznam dali ima nekih mana,ali kod ovog sada gazde nije previše radio jer on nema puno zemlje

A jel znaš zakaj ga prodaje, pošto mu je drugi vlasnik?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Neznam ,ali pretpostavljam da mu nije potreban,jer je nedavno (ćini mi je jako povoljno) kupio Štore-a oko 60 ks sa prednjom vučom.Ugl.ja sam mislio da ga je on već prodao jer se slabo vozi sa njime a u Štore-u ga stalno vidim.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Neznam ,ali pretpostavljam da mu nije potreban,jer je nedavno (ćini mi je jako povoljno) kupio Štore-a oko 60 ks sa prednjom vučom.Ugl.ja sam mislio da ga je on već prodao jer se slabo vozi sa njime a u Štore-u ga stalno vidim.

štore troši duplo manje goriva od IMT-a...:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh