• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

Bobo

Guest
Pa sto? koja je realna cjena polovnog rusa ovog modela? Ajde, ovaj jos daje pride i plug... Preuzmi rate, i uzimaj traktor. ugovor se ovjeri kod biljeznika, i ti ispadnes kao da si mu bio jamac za kredit i na sebe preuzimas preostale troskove...

Voda dosla do grla ili mu se jednostavno ne svidja traktor, jer na ovim modelima bas nisu utrefili mjenjac za kretanje pod teretom...

Sve u svemu, nazovi, pa pitaj covjeka. Nije s cjenom puno odlutao, ali je traktor s malo sati i ide uz njega plug, pa je cjena ok.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Zetor je sigurno u odličnom stanju ako dvije godine ore s tri brazde :madmana::madmana::axe:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ma ne to je sam htio pokazat da moze ,inače ga koristi za sjetvu i kultivaciju,malo su sire gume al nema veze
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Oglas je istinit,poznam lika. Čovjek je policajac što prodaje taj traktor,ali neznam razlog zašto ga prodaje.

taj "čovjek policajac" je prije 15 godina vozio novog JOHAN DERE LANCE tako da čisto sumnjam da se radi o istom "pocrncicu" možda neki rođak ili ga možda netko zajebava pa je stavio oglas na njegovo ime,, sve je danas moguće
 
B

Bobo

Guest
Tekst oglasa je mjenjan, jer su ocito ljudi mislili da ga zbilja poklanja, nije bilo napisano za preuzimanje rata, pa se valjda svi polakomili.

Vjerujem da je oglas istinit, cim ovako dugo nije uklonjen.

Inace, nadjoh na njuskalu u tudjem oglasu, ponovno jednu moju sliku.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Posljednje uređivanje:

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
taj "čovjek policajac" je prije 15 godina vozio novog JOHAN DERE LANCE tako da čisto sumnjam da se radi o istom "pocrncicu" možda neki rođak ili ga možda netko zajebava pa je stavio oglas na njegovo ime,, sve je danas moguće

Čovjek se ne preziva pocrnić.Ja ga osobno znam jer sam od njega kupio 82-ku rusa. Oglas je 100 % istina,treba "samo" preuzet ostatak kredita.Mene je isto nagovarao da uzmem umjesto 82-ke ali meni nije potreban tako velik traktor.
Inače traktor je kao nov,tko ga uzme neće požaliti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
146 tisuča nekak ali 146 tisuča eura nikako.Da se nije prevarijo.

Ma ne, cijena je 19.500€ ili ti ga oko 146.000 kn, što je i dalje puno previše...puno, puno!!
 

denimede8

Član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
32
Pa sto? koja je realna cjena polovnog rusa ovog modela? Ajde, ovaj jos daje pride i plug... Preuzmi rate, i uzimaj traktor. ugovor se ovjeri kod biljeznika, i ti ispadnes kao da si mu bio jamac za kredit i na sebe preuzimas preostale troskove...

Voda dosla do grla ili mu se jednostavno ne svidja traktor, jer na ovim modelima bas nisu utrefili mjenjac za kretanje pod teretom...

Sve u svemu, nazovi, pa pitaj covjeka. Nije s cjenom puno odlutao, ali je traktor s malo sati i ide uz njega plug, pa je cjena ok.

jest da su mogli malo bolje napravit mjenjac ali krene on vozio je 24 tone psenice
i krenuo je bez poteskoca jest da je osjetio ali ipak to je teret, ima rus snage :D
 
B

Bobo

Guest
Krene on, al ode lamela jako brzo...

Ovo s preuzimanjem kredite mi se cini kao fer ponuda, pogotovo za nekoga tko npr nije kreditno sposoban, nije pri parama a treba traktor. Ovako preuzimas rate, ne moze te banka jeb.. da nisi kreditno sposoban i to je to. traktor kod tebe, koji nije puno izradjen a placas ga u ratama... Vuk sit i ovce na broju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh