• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kad bi si odbio pdv,onda je to donekle ok cijena.ipak je star tri godine,jak,i ima dosta opreme. samo velim,ako je to taj dečko za kojeg mislim da je ( bil je i član ovog foruma),onda znam da je traktor ganjan.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
35000 eura s pdv-om za polovan mi nikako nije dobra cijena...toliko sam ja svog platio novog a ne vjerujem da ima manje opreme
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,214
Ali tvoj nije 105 ks.. istina ovaj je malo skup. Vjerujem da je takav novi blizu 50 000 €. Jer proxima 90 confort je 38 000 €, ako se ne varam.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
35000 eura s pdv-om za polovan mi nikako nije dobra cijena...toliko sam ja svog platio novog a ne vjerujem da ima manje opreme

nekome vrijedi,nekome ne... uglavnom,takvu proximu bih volio imat u garaži nakon ove sadašnje...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Pa nije to subjektivno. Pogledaj trziste pa objektivno mozes zakljucit da ne vrijedi.
FPT ili NEF ko bi ga znao. Mislim da od mog pa noviji nose naziv FPT
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Traktor je od mog kolege, ima uredne traktore to znam, no najbolje je vidjeti uživo i probati.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Jel mu to sporedni traktor il sa njim radi sve poslove jel radi s rd-om
Šanana imaš šta bikova u tovu
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Za zetora tolike pare dati pa da je proxsima deset puta,ipak je to previše novca za to što taj traktor nudi,od udobnosti i kvalitet.Radio sam sa takvim,nešto sam malčirao,daleko je to od onoga što u toj vrijednosti nude fendt,johan deere ili mf recimo,a ima još traktora koji su u toj klasi i vrijednosti bolji traktori.Zetora kupujem do deset tisuća eura,preko toga se kupuje udobniji i kvalitetniji traktor od zetora.Da ne bude zabune,ja volim zetora,ali gledam realno,što je udobnije za mene.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Kod njega možda i je Fiat 4500 cm3,ali moj T5060 je Iveco NEF4,5l
Možda griješim, no nisu li FPT ovi mali 4-cilindraši od 3,2L, dok je NEF bil 4,5L?

Izgleda da su svi sad FPT (Fiat Power Train?).
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh