• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na njuskalu se dalo naci vec od 35tkn ali mozda jedna ili dvije. uglavnom su 40 tkn pa na vise..
svidjaju mi se zbog ne prevelikih gabarita, a sa drvenim povisicama (visina daske) cujem da voze 12+t sto je sasvim dovoljno. jedino sto su relativno teske..
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Treba i traktor koji bude to vukel!


Taj traktor je praktički neuništiv, ima malo manjeg moj sused isto sa prednjim utovarivačem i traktor izgleda ko da je groblje, ali dela bolje od imt-a koji ima oko 10 godina. Traktor je sad na generalki jer je nakon 60 godina počel trošiti ulje pa da se to popravi i da se ofarba, traktor kad se s njim završi bude novi novcati!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
i ja sam otisao kod njega gledati jedan 6211 sad na proljece,i okrenuo sam se iz dvorista cim sam ga vidio... imao je manjeg zetora u garazi (mozda je to bio bas taj),neki vtz u dijelovima, par ursusa i 7340 stare linije. kolko para tolko muzike. ipak za ovaj 4712 nije tak velika cijena,cak i da ima ulaganja u njega
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Dali si gledao Europu?? Šogor ima na prodaju kombajn,motor je 4 cil. 75ks, bunker je 700-800kg,kosa je 220cm,hidraulični volan
P1050218.jpg

jel taj sa slike? koliko para?


bio je jedan s utovarivačem ovdje, za 9000 kn, navodno rađen motor. treba pratit njuškalo. i ja bi ga volio, ali ko oldrimera :)

pardon, poskupio je: http://www.njuskalo.hr/traktori/mf-65-oglas-11581510
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
na njuskalu se dalo naci vec od 35tkn ali mozda jedna ili dvije. uglavnom su 40 tkn pa na vise..
svidjaju mi se zbog ne prevelikih gabarita, a sa drvenim povisicama (visina daske) cujem da voze 12+t sto je sasvim dovoljno. jedino sto su relativno teske..

Za ovu tip traži 25000 kun moram dati 700kun za atest da je prevedem na traktorsku i 500za reg. Težina prazne je 4.5t zapremina sanduka je 14m3 sto znači da 10t kukuruza staje lako i moj mf na tvrđem terenu ne bi trebao imati problema.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
hvala za info, ali to mi je malo puno dati za kombajn koji je minimalno 45 godina star i koji će godišnje kod mene raditi maksimalno 20 jutara. bio je prije dvije godine jedan SF u takvom stanju, pa mi je pobjegao za 10 000 kn. ali, bez obzira na sve, kombajn izgleda savršeno, mogao bi na izložbe oldtimera s njime bez problema.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Imam i više slika od njega ako te zanima,išao bi i za 3 000€ ako se dogovoriš sa gazdom. Kombajn 64. ili 66. godište,radi samo za vlastite potrebe godišnje 10. jutara,nikad nije imao heder za kukuruz. Stvarno je očuvan maximalno i radi bez ikakve greške. Šogor si želi kupit veči kombajn da ima i za kukuruz a odma bi i nama onda kosio da nemoramo plačat drugima.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj gazda je nekih 30 kilometara od mene. Gazda je stvarno veliki u dvorišu ima sve JD-ove i samo DF-a agrofarma za lakše poslove. Vjerujem da ju prodaje jer mu je mala pa ju želi samo riješit.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
hvala ti na trudu, ali nema potrebe, to je iznad mog budžeta, pogotovo ako budem morao kupovati sjemenski pir, onda će me ogulit do kosti. 15 000 je maksimum, ali volio bih da bude bliže 10 000, a možda čak uzemem i jednog zmaja 780 za puno manje, ali to ćemo još vidit...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Za ovu tip traži 25000 kun moram dati 700kun za atest da je prevedem na traktorsku i 500za reg. Težina prazne je 4.5t zapremina sanduka je 14m3 sto znači da 10t kukuruza staje lako i moj mf na tvrđem terenu ne bi trebao imati problema.

gdje si to nasao? to je na poznato?
uzimaj, nemoj puno razmisljat. ako ti se ne svidi, nakon sezone ju registriranu bacis na njuskalu i sigurno ces ju prodat za 35+tkn
sa svojim mf-om na tvrdjem terenu neces imati problema ni s povisicama gore. pogotovo ako imas zrak na traktoru. ja vucem dvoosovinke sa 13-15t zrna po lijepim uzbrdicama i nizbrdicama a ti imas 10ks vise i 6-7 godina mladji traktor. mislim da i malo tezi. njemu je to igra. samo ispravne kocnice na prikolici i zrak.
ako odustanes od kupovine, slobodno proslijedi kontakt, mozda bi ja bio zainteresiran :icon_smile:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kupi si prikolicu za te novce a ne ovo..
da se naci daleko boljih za slicnu cijenu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Slazem se s @tibor88 pogledaj samo malo bolje na trecoj slici var i za te pare napravis si sam ili kupis normalnu prikolicu!!
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
hvala ti na trudu, ali nema potrebe, to je iznad mog budžeta, pogotovo ako budem morao kupovati sjemenski pir, onda će me ogulit do kosti. 15 000 je maksimum, ali volio bih da bude bliže 10 000, a možda čak uzemem i jednog zmaja 780 za puno manje, ali to ćemo još vidit...

Evo kolega koliko vidim i cijena i lokacija ti odgovaraju: http://www.njuskalo.hr/kombajni/kombajn-claas-oglas-12253209 sad samo treba vidjet u kakovom je stanju
 
Na vrh