• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Ja sam delal s slicnima,isto 16 diska,zakaj nebi mogo delat?...a zakaj mi se cini da nisu baterije okrenute kak treba?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
gle, ja imam ravnicu od njiva, vladimirca kao za traktor i siguran sam da bi on to sfrknul...jer to je sve direkt...niš se tu ne prilagođava terenu...a to znači ili lom ili niš od posla...

baš i sam nešto njuškam oko tanjurača...oltove 20 tanjura...i svi nazubljeni...to je mjera...i tebi i meni...:icon_e_wink:
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Imam ja olt 20 diska i zekana 4320 al bi za 533 nekaj kupil jer mi je olt razderani dosta
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
556035_521641424549019_1326023747_n.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
to je dobra stvar kad bi fergija mogal malo stisnut...ovak ti tragi ostaju uvijek...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
hehe, mudrac tino...

to su ustvari specijalke za onaj posal s lijeve strane, kaj ne?
voćnjaci...vinogradi...da se zasipa kad razoreš, ili vratiš kad naoreš...

mudrac!:p:
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Sto se tice zmajevog adaptera od 4 reda i 1002 tesko mu je nositi po ravnom bi islo ja sam radio dvije godine i po bregovima stavljao sam nazad 5 imt tegova sa prvog kraja
i nije to jos bilo sigurno moj je imao kabinu to mu je dodatni tetet napred bez kabine bi bio malo stabilniji
A sto se tice diznja moras imati oba deblja celindra a ne samo desni pa ti ne treba treci.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Odi u dućan po nove, budeš prošao jeftinije i još ti ostane da dobro popiješ i pojedeš :D: ponukan vlastitim iskustovm iz 2 poziva, frajer me tražio za 2 polovne stvari 30% više nego kaj sam platio u dućanu (prva iz kirša a druga stiže iz hubzina).... još je nonšalatno bezobrazan i nadobudan
 
Na vrh