• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Kabina i blatobrani su od univerzala,takvu istu sam skidal sa
640...Ko pozna Leška ,taj zna da se kod njega slazu traktori iz bar 5 komada :(giggle):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Lik ima 5 Fendt-ova,i 4 auta... Sumnjivo mi je to... Da je roba donekle,bilo bi i slika..
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Sumnjam da nešto vrijede. Da vrijede bi stavio i slike. A i po onome što mi je opisao, imaju dosta mana.
@newholland Da cijena je ona koja piše, naravno u eurima :) Fendt 306 reko da bi išo za 6500€, a onda vjerojatno i za ostale bi se dalo sniziti.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Svašta je moguće, u zadnje vrijeme se svako malo negdje u blizini pojavi jeftini traktor i proda se za par dana. Ljudi propadaju, ništa čudno. Nekima je već par puta bio kamion po stoku, a kad se sve rasproda...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ako vide ovi kaj se profesionalno bave zimskom službom, mogli bi odmah uzeti 10-ak komada :D: ovaj je zahebal i Rico hahaahah
 

Najnoviji postovi

Na vrh