• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Cijene su povoljne, po meni i prepovoljne nekako.
I kak je IMT zavrsil kod njih?
A po slikama bi rekao da je to kod nas slikano...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
mali i gogo
Dosta prepucavanja. Ako si imate kaj za reći, riješite to preko privatnih poruka.
Nastavite li, idući put slijede "nagradni" bodovi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nema prepucavanja,al zna se kome idu bodovi,kakva je politika u vezi s pravopisom na forumu? Ili vrijedi samo za neke?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Vrijede ista pravila pravopisa za svakoga.
Opomenuti ste radi prepucavanja.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Onaj IMT se je vec prodavao na njuskalu.... nekako mi to slici nekoj muljazi....

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
I meni se cini da je muljaza,ali opet ima broj telefona napisan, kaj inace nije slucaj kod muljatora, trebalo bi nazvati...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Jok....
Jesi ti možda?
Da nije oranica kakva tamo..:D:

EDIT: Evo pogledao sam, kad upišem tocnu adresu, pokazuje livadu, a ni u blizini ne vidim nigdje da bi traktori bili..
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Meni je više sumnjivo što 90 % traktora ima prednji utovarivač. Možda je snimka googla stara ? Tko zna. Mislim da se može poslati upit e-mailom. Najvjerojatnije rade kao svi drugi ( ako su lopine ). Napisati da bi kolega došel vidjeti traktor. Odma se bude vidjelo kak dišu.
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Slao sam im ja poruke meilom ajd sto su im cijene povoljne to manje vise , nego najvise me cudi cijena prevoza kaze(400-550 eura) u Sarajevo pa to je nista moj komsija platio oko 1500 eura iz svicarske
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
http://richard-nolan-ltd.com/machine/70 moguće, imaju dosta jeftinih traktora.. kao ova fortera s utovarivačem iz 2010 za 12000 eura :D: :D:

Da u svetu samo jednog zahebe¸mjesečno njemu dosta, zaradi si plaču. Kolko je i naš narod glup i kolko se stalno čita i piše u vezi kupovine mobitela i skupih stvari da dobiješ dasku ciglu doma itd. pa se i dan danas kupuje i radi isto. Bedaka navek bude :eek::
 
Posljednje uređivanje:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
http://richard-nolan-ltd.com/machine/70 moguće, imaju dosta jeftinih traktora.. kao ova fortera s utovarivačem iz 2010 za 12000 eura

Da u svetu samo jednog zahebe¸mjesečno njemu dosta, zaradi si plaču. Kolko je i naš narod glup i kolko se stalno čita i piše u vezi kupovine mobitela i skupih stvari da dobiješ dasku ciglu doma itd. pa se i dan danas kupuje i radi isto. Bedaka navek bude

Svi traktori su im slikani na razlicitom mjestu
Imt je sigurno slikan negdje kod nas, onakav ambijent ima samo kod nas :icon_pidu:
A i ima naljepnicu da se obilazi sa lijeve strane, a kod njih se vozi lijevom stranom sto znaci da bi se trebalo obilaziti desnom stranom :icon_wink:
Prevara 99,8 % :icon_blackeye:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
http://richard-nolan-ltd.com/machine/23


https://www.otomoto.pl/oferta/deutz-fahr-agrotron-k410-tur-mailleux-mx-t10-ID6yf793.html


A evo i imta. Posto je dosta slavonaca otislo u irsku mozda ga je netko i povezao [emoji1]

1ffdc6fb524fcf5d2bc01fc4b4238595.jpg


fddd9ab1aaee22c001a0fa3e16320a2b.jpg
 
Posljednje uređivanje:

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Mislim da je shvatio da je otkriven jer je stranica ugašena :(giggle):
 

Prilozi

  • forum.jpg
    forum.jpg
    17 KB · Pregleda: 98

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da u svetu samo jednog zahebe¸mjesečno njemu dosta, zaradi si plaču. Kolko je i naš narod glup i kolko se stalno čita i piše u vezi kupovine mobitela i skupih stvari da dobiješ dasku ciglu doma itd. pa se i dan danas kupuje i radi isto. Bedaka navek bude :eek::

Kak ne bi bilo bedaka među narodom,kad se sjećam da sam prije par godina u novinama čitao kako je jedna naša općina tak naručila dobar i jeftin traktor preko interneta,još su sami sebi čestitali na ostvarenoj uštedi,a na kraju ni kapare ni traktora... :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Kak ne bi bilo bedaka među narodom,kad se sjećam da sam prije par godina u novinama čitao kako je jedna naša općina tak naručila dobar i jeftin traktor preko interneta,još su sami sebi čestitali na ostvarenoj uštedi,a na kraju ni kapare ni traktora... :)
Općina Draganić je u pitanju

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nisam se mogao sjetit,ima tome već dosta vremena... Mislim da je neki veći MF bio u pitanju. Čudno da nisu malo bolje to provijerili,kad smo mi forumaši odmah provalili o čemu se radi... :) Mada nije ni čudno kad vidim kakvi rade u tim ustanovama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh