• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plodovi zemlje

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
P

Picek

Guest
ako se ovo ostvari mislim da se možemo pripremiti da će od sada poljoprivredna emisija Plodovi zemlje više pričati o ribarstvu nego o poljoprivredi :mrgreen:

HTV: Stubljaru se nudi mjesto Rončevića
Autor Božena Matijević
Mladen Stubljar
Foto: Dino Stanin

Premda se u kombinacijama za novoga glavnog urednika Informativnog programa Hrvatske televizije (HTV) spominjalo nekoliko imena, doznaje se da je glavnom ravnatelju Hrvatske radio televizije (HRT) Vanji Sutliću ipak najveća želja da to mjesto, nakon razriješenog Vladimira Rončevića, preuzme – Mladen Stubljar, trenutačno suurednik i reporter emisije “Plodovi zemlje”.

Osim što Mladena Stubljara i osobno iznimno cijeni, Vanja Sutlić je, priča se, uvjeren da protiv Stubljarova imenovanja prvim čovjekom Informativnog programa nitko u programu ne bi imao ništa protiv. Dapače! Naime, mnogi hateveovci Stubljara uvijek ističu kao iznimnog profesionalca i zaljubljenika u svoj posao pa ne iznenađuje što je velikom broju njih on i uzor. No, u svemu tome postoji mali problem. Stubljar je navodno Sutlićevu ponudu – odbio.

Neslužbeno se govori da to Sutlića nije previše obeshrabrilo jer je istovjetnu ponudu ponovio dajući time Stubljaru do znanja koliko mu je stalo do njegova potvrdna odgovora.

– Ja sam na godišnjem odmoru i jedino što vam o tome mogu reći jest da sam blizu mirovine, a svoj sadašnji posao jako volim. Iznimno mi je draga emisija “Plodovi zemlje” za koju radim i biti reporterom za ribe, ulje i vino ispunjava me velikim zadovoljstvom – bilo je jedino što nam je Mladen Stubljar htio reći.

Sutlić se pak nije odazivao na pozive i poruke pa tako nismo uspjeli doznati ni to zašto novu uredničku križaljku Hrvatske televizije sastavlja on (uključujući i nuđenje čelnih mjesta), a ne novi ravnatelj Hrvatske televizije Robert Å veb kojemu je, među ostalim, to i zakonom propisan posao.
 
S

sapat

Guest
Re: plodovi zemlje

možda je i to bolje nego da opet moramo gledati "znanje i imanje"...
U zadnje vrijeme gledam samo najavu plodova zemlje, jednostavno me više ta emisija ne privlaći za tv
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: plodovi zemlje

Ni jedan nije niti ce biti kao gosp. Ivo Loncar kojega sam imao jedne prilike da ga i osobno upoznam i popricam sa njime
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: plodovi zemlje

ma bezveze,nemam ništa protiv maslina,vinograda i svega što se radi na zemlji,ali kakve veze ima jedan ribar sa zemljom???još kad cijela emisija bude o ribarima.....samo kukaju kako im je skup plavi dizel,teško im je sve...svala čast onima školjkarima,oni bar donekle uzgajaju i trude se da proizvedu nešta,ali opet im mjesto nije u plodovima zemlje..ionako poslije ima emisija ''more'' u kojoj opet budu ribari!!!ajd da ne kukaju toliko,još bi ih i podnio nekako...

dobro se pervan našalio jednom :''treba poorat more,treba posijat tu ribu,pa bacit dinamit u more...a na kraju treba i pograbit tu ribu. :lol: :lol:
 
P

Picek

Guest
Re: plodovi zemlje

zvona kaže:
Ni jedan nije niti ce biti kao gosp. Ivo Loncar kojega sam imao jedne prilike da ga i osobno upoznam i popricam sa njime
da, ali se i on kasnije ulaskom u sabor "prodao" i odustao od dosta svojih teza..
ali kao urednik plodova zemlje slažem se, nije imao dlake na jeziku i palio je i žario po svima..
 
P

paor

Guest
Re: plodovi zemlje

šteta što je Mladen Pavić otišao iz Plodova zemlje, imao je odlične priloge, sad je glasnogovornik u MPÅ VG, tj. prešao u političare i debelo će se iskvariti

Lončar je izgubljen slučaj, imam informaciju iz prve ruke da je malo prolupo
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: plodovi zemlje

Picek kaže:
zvona kaže:
Ni jedan nije niti ce biti kao gosp. Ivo Loncar kojega sam imao jedne prilike da ga i osobno upoznam i popricam sa njime
da, ali se i on kasnije ulaskom u sabor "prodao" i odustao od dosta svojih teza..
ali kao urednik plodova zemlje slažem se, nije imao dlake na jeziku i palio je i žario po svima..
gosp.Loncar se nije prodao njega su zbog njegovih izjava sa TV-a i Plodova uklonili oni koji su se nasli u tim istinitim izjavama. Pa ne moze on ostvariti svoje ideje i vizije jer nije u vodecoj stranci.On je ,, udarao,, gdje nije valjalo i gdje je neke jako boljelo.Kada su ga maknili sa TV-a covjek je dobio infarkt i skoro umro
 
P

Picek

Guest
Re: plodovi zemlje

zvona kaže:
gosp.Loncar se nije prodao njega su zbog njegovih izjava sa TV-a i Plodova uklonili oni koji su se nasli u tim istinitim izjavama. Pa ne moze on ostvariti svoje ideje i vizije jer nije u vodecoj stranci.On je ,, udarao,, gdje nije valjalo i gdje je neke jako boljelo.Kada su ga maknili sa TV-a covjek je dobio infarkt i skoro umro
znam ja da je on maknut s HTV-a po političkoj odluci, međutim kad je ušao u sabor naglo je i utihnuo..
prihvatio finu sabrosku plaću, tu i tamo nekad nešto prigovorio i to je sve..
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: plodovi zemlje

Osvježavam temu,kako da nitko danas nije primjetio kolegu Bogeca u reportaži o farmama kako vreba iz drugog plana.
 
B

Bobo

Guest
Re: plodovi zemlje

Nazalost, nisam gledao...

Da sam gledao, skuzio bih ga 100%
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: plodovi zemlje

Ne znam da li se zove Šimunić ali tu je bilo puno farmera,Šolčić je bio i pričao kako će napraviti nered.
 
K

Kordunas

Guest
Re: plodovi zemlje

ja sam bio tamo pa nisam vidio bogeca neznam da li bi propustio susret s njim
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: plodovi zemlje

Onda ćemo morati čekati da se Bogec javi jer jedan ćelavi jači dečko je bio u kadru par puta po koju sekundu,možda su montirali reportažu s više lokacija.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: plodovi zemlje

Hm...kad sam zadnji put vidio uvaženog kolegu Bogeca, istina, bio je ćelav :D :mrgreen:, ali nije mi nešto djelovao "jači"...
Kad smo već kod njega gdje je on, u kojem kutku svijeta?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: plodovi zemlje

jd4755 kaže:
Osvježavam temu,kako da nitko danas nije primjetio kolegu Bogeca u reportaži o farmama kako vreba iz drugog plana.
To je bila snimka sa otvaranja farme, a tema emisije je recentni dogadjaj. Ne treba se brinuti, nece se pojaviti tamo gdje su problemi.
 
B

Bobo

Guest
Re: plodovi zemlje

Smiljan kaže:
jd4755 kaže:
Osvježavam temu,kako da nitko danas nije primjetio kolegu Bogeca u reportaži o farmama kako vreba iz drugog plana.
To je bila snimka sa otvaranja farme, a tema emisije je recentni dogadjaj. Ne treba se brinuti, nece se pojaviti tamo gdje su problemi.

Snimka nije s otvaranja farme, nego s "zatvaranja"... Pogledao sam sad maloprije prilog i Bogeca nisam vidio nigdje...
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: plodovi zemlje

Tako je, ali je u emisiji bio kratki isjecak i sa otvaranja di je bil tadasnji ministar poljoprivrede :) Siguran sam 100% :) ipak covjek ima lice koje se ne mijenja lako s drugim :)))
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Re: plodovi zemlje

Jel mozda gledao netko danas emisiju? Bas me impresionirao "novi izum" koji je bio prikazan kao neki novi revolucionarni proizvod, a zapravo je to podrivač koji se koristi vec godinama. Kako je moguće da netko moze patentirati nesto vec postojece?
 

Najnoviji postovi

Na vrh