• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.


Pflug 2- Schar, Krone,

EUR 200,00



Obrisan neispravan link.

Landsberg Volldreh Pflug D3LL/85-67/35-30 UWS Bj. 86




Obrisan neispravan link.

3 Schar Rabe
EUR 25,50




Obrisan neispravan link.

Pflug Lemken Opal 35/105
EUR 114,00




Obrisan neispravan link.

Ventzki, 3 Schar Pflug
EUR 2,50




Obrisan neispravan link.

Pflug Drehpflug Wendepflug 2 Schar
EUR 67,00




Obrisan neispravan link.


Pflug 3 Schaar von Krone

EUR 20,50




Obrisan neispravan link.

3-Schar Pflug Lemken
EUR 151,00




Obrisan neispravan link.

5-Schar-Pflug Lemken
EUR 120,00
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
jadranko kako da su cijene tamo tako niske u čemu je stvar plug za 200 eur.
 
J

Jadranko

Guest
to je aukcija u njemackoj znaci ko da vise njegovo.to traje max 7 dana.
znaci sad je trenutna cjena 200 a ako niko ne da vise onda je prodato za 200.
e o tome se radi..
a ja to stalno pratim i kupujem jer sam vani pa se mogu uclanit a ljudi iz HR
nazalost ne mogu..
ali ako nadjes sta povoljno mozemo se cuti tel. pa ti kupim na svoje ime a ti dodjes kasnije po tu stvar

eto
 
B

Bobo

Guest
Kako ljudi iz Hr ne mogu, kad mogu?

kolega kupuje stvari iz italije, austrije, njemacke bez ikakvih problema...

Sto se ebay-a tice, mozes bit iz zanzibara i kupovat stvari s aljaske, ali je postarina da se ubijes...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
u j.... ako nitko ne kupi ta cijena.A ti si tamo i kažeš kupuješ,de mi reci prodaju li se brzo ili.
 
J

Jadranko

Guest
ma ne mozes kad moras imati otvoreni konto i adresu tj moras biti vani.
jer dobijes postom pasword itd.
jer ako ne placas ili sta ja znam da te mogu ganjat..
a ti bobo probaj se uclanit na ebay de.
pa mi javi ako uspijes koji ti je nickname da vidim jel mozes sta nudit
tj dali mozes dati svoju ponudu..
da i to cudo vidim...


pa prodavac odluci koliko aukcija traje znaci oko max 7 dana
i ti pratis koliko kosta i u zadnjih pola sata pocmes nudit svoju cjenu pa vidis
ima li ista od toga..
tako to ide
 
B

Bobo

Guest
Nemam paypal account, ali da imam, placanje ide preko njega i sve radi... zasto ne vjerujes... pa nije ebay ogranicen na samo jednu drzavu... SVE salju postom, ali na tvoj trosak, tako da je to neisplativo, ako nemas nekoga vani (kao tebe) tko ce to uzet i poslat vlakom neka se plug lagano taljiga do hrvatske...


Kad ti kazem da se moze, i da klega iz hrvatske kupuje sa ebay-a stvari i postom mu dolazi sve sto kupi. On se bavi racunalima i preprodajom istih... Ali sto se ebay-a tice, njima je svejedno igla ili lokomotiva, oni dobiju proviziju i briga njih...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Jadranko, i ja mislim da previše krčiš forum s tim oglasima! Ja ču otvorit novu temu "Prodaja ebay " pa ti tamo podijeli oglase u kategorije!
 
R

robert

Guest
decki ja sam kupio novog poettingera servo 45 plus,3+1 i mogu vam reci da je plug zakon!kolega je uzeo oltov okretac 4 brazde,poorao nekih 150 ha,i raonici su se vec neravnomjerno pojeli,kao da je orao kamenje,a moj je poorao nekih 250 ha,i skoro da vam mogu reci da se plug tek naostrio,nigdi skoro nema znakova trosenja osim nesto malo na spicevima raonika,uzeo sam i siroke pretpluznjake i najduze pune daske,nagledao sam se svega,al ovaj plug radi fantasticno,a najljepse ore na 30cm,iza njega ostane kao da je potanjurano,okrene usitni izmrvi,super je plug :D
 
B

Bobo

Guest
Da imam neki veliki traktor i da idem kupovati plug, prvi izbor je kverneland, a drugi V&N drugo nista...

OLT ne bih uzeo ni da je dzabe, jer cujem da pucaju kao sibice...

Kolega s fakulteta ima landinija 105gibli i orao je sa V&N plugom i nikad nista, uzeo pottingera i slomio ga vrlo brzo. Raskinuo kompletan nosac (gredelj). Potpuno sam se razocarao u tako skupu mehanizaciju da je to cudo jedno. Pa ja sa IMT plugom vadim panjeve! Orem oko panja i zadnjom brazdom ga zakacim i panj ide van. Plug je star preko 25 godina i stalno oremo na 25cm duboko i nakad nikakvih problema osim crtala. Ne znam sto bih morao radit da ga slomim...
 
R

robert

Guest
ako netko mislit uzet odlican plug i ne zaliti novaca,po meni najbolje jest il lemkena ili poettingera,sto se tice vogela,on je za ove dvije marke klasa ispod.nije los ni kuhn,ali lemken i poettinger imaju najveci izbor opreme i dasaka,svi su plugovi manje-vise dobri,i ako kupujete,trebate znat kakav tip daske uzeti...to vam je najvaznije
 
R

robert

Guest
nisam se sa tim plugom susretao,mislim da je to ona marka sto je case postigao svjetski rekord u oranju,prije 2-3 god.znam da je jedan sa caseom iz gunje orao sa nekim talijanskim plugom pa ga polomio,al ne znam jel taj il neki drugi.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Case koji je postigao svjetski rekord je imao Gregoire Besson plug - francuski! Ovog s kojim ja orem nebi polomio!
 
R

robert

Guest
sada je francuski,ali prije 2-3 godinejel nije bio talijanski?kakav imas plug? koliko brazdi,klirens,greda,imas pretpluznjake?
 
B

Bobo

Guest
Za rekord je koristen gregoire-besson, plug sa 20 brazdi, a svaka je bila 20". Plug je posebno radjen za rusenje rekorda i ne moze se kupiti u normalnoj prodaji...
 
R

robert

Guest
neg dodje kod mene sa 10 brazdi ako smije...samo ce se ukopat
 
B

Bobo

Guest
Zemlja je prethodno bila uradjena 30cm duboko, bila je kao prasina. Za potrebe obaranja rekorda dubina mora bit najmanje 27cm. Ja bih tamo oreo sa 3 brazde u 2 brzini 25 duboko, jer tu nije rijec o pravom oranju...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nemam svoj plug, koristim susjedov plug talijanski Moro Pietro, jak je po konstrukciji, tri brazde, okretač, proširiv radni zahvat 12-20 cola!
 

Najnoviji postovi

Na vrh