• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
htio bi ovoga pametnoga iz videa da razvlači ove svoje teorije na mojoj zemlji
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Gledao sam više videa od ovog čoveka..ne kužim što tebe muči njegovo znanje..u kojem djelu videa je rekao nešto pogrešno**
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
nisam ja rekel da govori nešto pogrešno...sve što govori je 100% točno i može se naučiti od njega, ali u teškoj zemlji ilovici nije baš sve tak jednostavno
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kolko je u pravu tolko ga i u par videa sere ko foka. Njegov plug je bolji od vogela, ha ha ha :)

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Imao sam dva Leskovacka pluga "Lemind" i uzmem prodam jedan i kupim Leoparda...

I sredim ga za sebe..

091814183728.jpg
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Posle toga kupim jedan IMT 756 i isto ga malo sredim.. Ali nemam slike trenutno..

Imam jos dosta plugova..

Imam jos jedan leskovicaki..

img1077.jpg


I dva trobrazna za ugar koje sam ja napravio,ali sad ih vise ne koristim od kad sam kupio vucnu tanjiracu..

img2341.jpg
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Kaj mislite o ovome?

Isključen mi je zvuk jer slušam scorpionse na yutoubeu, ali po ovome što vidim ja sam sa leopardom isto opremljenim bolje zaorao gadno kukuruzište nego on ovo strnište.
 

jopo mtk

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
67
kako nastimati crtala na leopard plugu,,dali je bolje imati dva crtala ili jedno,,,provao sam staviti zadnje crtalo al mi nije islo bas glatko prvo mi je skupljalo ostatke od korova a i mislim da ga nisam bas namjestio odprilike sam ga postavio
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ja sam to crtalo skinuo na drugoj njivi... Nevidim neku potrebu za njim... Vozim bez...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ljudi, pitanjce.

znate gdje bi biloza kupiti kvalitetnih crtala za plug? zanima me ravno crtalo s onim sitnim zubima na vrhu, znači ne ono nazubljeno s par velikih rupa, nego ravno puno crtalo s onim prešanim rezačem na vrhu, da je bar fi50, i tu negdje na sjeveru RH, meni bliže
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Ferencak :). Imas tamo link u temi Olt plugovi :). Crtalo je Bellota fi500 imaš i na njuškalu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Eh da, ali ako si u sustavu pdva dobiješ 200,250 kn nazad i izace te oko 700. Ja sebi planiram uzeti takvo za mog Olta, prvo jedno za početak da vidim jel ide ista bolje..
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
nažalost nisam, mislim da se bu za prvu silu išlo u pripasivanje starog crtala
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
hahahhaa, kaj imaš nekaj na lageru ili znaš de se more kupiti? :icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh