• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PLUG

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Dečki pozdrav,

Imam Regentov trobrazdni plug okretač, caa 20 godina star kojeg bi komplet sredio.
Molim Vas za savjete gdje da odvezem radna tijela, sve bi zamjenio no bitno mi je da čovjek zna što radi.
Zemlja kod mene je teška, jako ilovasta tako da treba i daske za takvu zemlju.
Čuo sam da kod Ptuja ima dobra radionica i da kod nas negdje u Međimurju su isto dvojca koji dobro rade.
Molim za savjet.

Lijep pozdrav,
Nikola
 
Posljednje uređivanje:

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Hvala na odgovorima, a nisam siguran da ja to znam složiti da valja.
Zato sam mislio da ga odvezem nekom tko se razumije.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
915
Za koliko se može novaca nać jednobrazni plug 16''. Olt ili imt nemora bit u perfektnom stanju trebami za duboko oranje za voćnjak.

Ako tko ima nešta tako dase dogovorimo.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,110
Hvala na odgovorima, a nisam siguran da ja to znam složiti da valja.
Zato sam mislio da ga odvezem nekom tko se razumije.
Nema se tu šta pogriješiti,odšarafiš stari dio i zašarafiš novi i to je to
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Natovariš plug na neko vozilo i otpeljaš ga u Veliku Črešnjevicu 151 kod gospođe Marije Lovrenčec i nemaš nikakve brige. Svaki potrošni dio mogu napraviti novi i najbolje da ga oni sastave jer ak slučajno nekaj ne sjedne kak treba oni to odma prilagode i naprave kak treba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Zaboravi te varijante s Lovrenčecom. To je OK za IMT ili OLT plug.
Nazovi Grapak u VŽ i pitaj za cijene dijelova, pa onda odluči. Koliko znam, oni trže Regenta
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ne kužim ovaj komentar. Kod njega ima svih plugova samo ne olta i imta. Meni su radili za jednog kvernelanda prsa daske,daske i predplužnjake.
U grapaku rade budale i bolje ne imati posla s njima, jakupic i ferenčak mogu sve naručiti ak se na tu varijantu odluči,i sigurno su jeftiniji
 

Najnoviji postovi

Na vrh