• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poboljšivači tla, biološki stimulatori ....

B

brle

Guest
Joža gdje u Mađarskoj?

Pozdrav ,zanima me da li netko zna za primjenu trifendera u voćarstvu .. I evo Vam friška informacija : poljoapoteka u Barcsu na pijacu 1kg 9000Ft (100kn=3550Ft) pakiranja su po pola kg.pozz
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Pozdrav ,zanima me da li netko zna za primjenu trifendera u voćarstvu .. I evo Vam friška informacija : poljoapoteka u Barcsu na pijacu 1kg 9000Ft (100kn=3550Ft) pakiranja su po pola kg.pozz

a jel si gledao koncentraciju na deklaraciji? to je dobra cijena,nemoram u bosnu. zaboravio sam ti reći danas,valjalo bi sa Hungavitom probati u voćnjaku,nije skup.
 
B

brle

Guest
a jel si gledao koncentraciju na deklaraciji? to je dobra cijena,nemoram u bosnu. zaboravio sam ti reći danas,valjalo bi sa Hungavitom probati u voćnjaku,nije skup.

Koliko košta taj hungavit za 1h i kad se primjenjuje?
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Joža gdje u Mađarskoj?

Imaš kod farmera na pola puta Letine i Kaniže i u Kaniži poljop. dućan preko puta tržnice(autobusnog kolodvora).
Ja sam danas špricao trifender i odma ufrezao u plastenicima.Zanima me ako netko zna jeli trifender prilikom mješanja sa vodom mora vrijeti(ispuhivanje sitnih mjehurića)?
I nešto bitno o trifenderu.
Upravo sam saznao da postoji više vrsta trifendera(3)
-trifender R
-trifender wg
-trifender wp
Na jednoj stranici sam pronašao i cijenu 1kg =3700ft(cijena je sigurna) iako sam ja u dućanu platio 7000ft(samo na veliko pak.po pola kg)Pa da se udružimo?
upišite agra nova plej-,-kwizda agro,plej +hungari plej +trifender plej
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Imaš kod farmera na pola puta Letine i Kaniže i u Kaniži poljop. dućan preko puta tržnice(autobusnog kolodvora).
Ja sam danas špricao trifender i odma ufrezao u plastenicima.Zanima me ako netko zna jeli trifender prilikom mješanja sa vodom mora vrijeti(ispuhivanje sitnih mjehurića)?
I nešto bitno o trifenderu.
Upravo sam saznao da postoji više vrsta trifendera(3)
-trifender R
-trifender wg
-trifender wp
Na jednoj stranici sam pronašao i cijenu 1kg =3700ft(cijena je sigurna) iako sam ja u dućanu platio 7000ft(samo na veliko pak.po pola kg)Pa da se udružimo?
upišite agra nova plej-,-kwizda agro,plej +hungari plej +trifender plej

Ti razni trifenderi su samo u načinu izrade u granulama, prahu ....
znam gdje je to, sad samo nekoga moram poslati po to jer je meni osobna oštećena a s time me neće pustiti prek granice. Meni je dosta pola litre za svojih 250 kvadrata. A ako ne nabavim ove godine čut ćemo rezultate od vas koji ste koristili...
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Ti razni trifenderi su samo u načinu izrade u granulama, prahu ....
znam gdje je to, sad samo nekoga moram poslati po to jer je meni osobna oštećena a s time me neće pustiti prek granice. Meni je dosta pola litre za svojih 250 kvadrata. A ako ne nabavim ove godine čut ćemo rezultate od vas koji ste koristili...

Ako netko bude išao da li može i za mene pnijeti 1 kg.
Pozdrav!
 
Posljednje uređivanje:

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Koliko sam ja shvatio hungavit nije isto što i trifender. To je nešto izgleda kao humusne kiseline H15.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Koliko sam ja shvatio hungavit nije isto što i trifender. To je nešto izgleda kao humusne kiseline H15.

nije da,trifender ti je koncentracija gljivice koja stvara koloniju i uništava ostale gljivice i bla bla,a i sve ti piše na stranici koju sam postavio u postu prije. odi i na stranicu Plodovi zemlje,imaš i tamo dosta toga zanimljivoga za pročitati ako te zanima.
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Imaš kod farmera na pola puta Letine i Kaniže i u Kaniži poljop. dućan preko puta tržnice(autobusnog kolodvora).
Ja sam danas špricao trifender i odma ufrezao u plastenicima.Zanima me ako netko zna jeli trifender prilikom mješanja sa vodom mora vrijeti(ispuhivanje sitnih mjehurića)?
I nešto bitno o trifenderu.
Upravo sam saznao da postoji više vrsta trifendera(3)
-trifender R
-trifender wg
-trifender wp
Na jednoj stranici sam pronašao i cijenu 1kg =3700ft(cijena je sigurna) iako sam ja u dućanu platio 7000ft(samo na veliko pak.po pola kg)Pa da se udružimo?
upišite agra nova plej-,-kwizda agro,plej +hungari plej +trifender plej
A da li je netko od vas usporedio deklaracije odnosno sastav i proizvođača trifendera iz Mađarske i ovog što ZKI distribuira u RH. Cijena kod nas je 400kn+pdv i u njega imam povjerenja. Ako je preparat istih karakteristika sretni ste što možete do jeftinije opcije.
 
S

salel

Guest
A da li je netko od vas usporedio deklaracije odnosno sastav i proizvođača trifendera iz Mađarske i ovog što ZKI distribuira u RH. Cijena kod nas je 400kn+pdv i u njega imam povjerenja. Ako je preparat istih karakteristika sretni ste što možete do jeftinije opcije.
Sutra trebam dobiti iz hungarije pa ću vidjeti šta piše na deklaraciji.Moj mađar mi porukom poslao da je 5x10 na osmu/g
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
A da li je netko od vas usporedio deklaracije odnosno sastav i proizvođača trifendera iz Mađarske i ovog što ZKI distribuira u RH. Cijena kod nas je 400kn+pdv i u njega imam povjerenja. Ako je preparat istih karakteristika sretni ste što možete do jeftinije opcije.

Sve se bojim da je to isti trifendar sam ovi kod nas gule kao svi trgovci željni brze zarade.
pozdrav!
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Sve se bojim da je to isti trifendar sam ovi kod nas gule kao svi trgovci željni brze zarade.
pozdrav!


definitivno!!!! Ne mora značiti da je lošiji ako je jeftiniji, makar su se neki možda tješili sa time :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
definitivno!!!! Ne mora značiti da je lošiji ako je jeftiniji, makar su se neki možda tješili sa time :)
Plevak ajde malo objasni šta si mislio sa ovom izjavom mislim da smo ovdje svi da izmjenimo svoja iskustva( a to što se prepisuje sa interneta to pokazuje nešto drugo) a dali netko može nabaviti nešto jeftinije to je odlično zato smo svi na forumu da podjelimo informacije i pomognemo jedan drugom barem ja smatram da nitko nikomu nesmije biti zavidan niti na čemu a pogotovo na nečem što može i njemu samom pomoć.A kao što petula reče prvo treba sve usporediti pa onda vidjeti. Nije jedan slučaj da naši uvoznici uvoze proizvode po cjeni a ne po kvaliteti tako da u puno slučajeva deklaracija uopće ne odgovara proizvodu uzmi samo paradajz Qeen.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Plevak ajde malo objasni šta si mislio sa ovom izjavom mislim da smo ovdje svi da izmjenimo svoja iskustva( a to što se prepisuje sa interneta to pokazuje nešto drugo) a dali netko može nabaviti nešto jeftinije to je odlično zato smo svi na forumu da podjelimo informacije i pomognemo jedan drugom barem ja smatram da nitko nikomu nesmije biti zavidan niti na čemu a pogotovo na nečem što može i njemu samom pomoć.A kao što petula reče prvo treba sve usporediti pa onda vidjeti. Nije jedan slučaj da naši uvoznici uvoze proizvode po cjeni a ne po kvaliteti tako da u puno slučajeva deklaracija uopće ne odgovara proizvodu uzmi samo paradajz Qeen.

Siki, nemoj biti paranoičan, to je bila tek digresija. I ja da sam tu kupio skuplje nekako bih se nadao da ako je negdje duplo jeftinije onda bih se tješio da je ovo što ja imam možda bolje. Tako bi manje boljelo što me netko oderao. :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Siki, nemoj biti paranoičan, to je bila tek digresija. I ja da sam tu kupio skuplje nekako bih se nadao da ako je negdje duplo jeftinije onda bih se tješio da je ovo što ja imam možda bolje. Tako bi manje boljelo što me netko oderao. :)

Nisam paranoičan ali to razmišljanje nije dobro.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ako netko bude išao da li može i za mene pnijeti 1 kg.
Pozdrav!

Jaro ako nisi nabavio moj kolega ide idući tjedan preko pa ti može donijeti samo reci šta hoćeš.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
52,79 čini mi se. Ako sam mašio zadnje dvije decimale nije puno, tu negdje.
Sreća da ima sve više firmi na našem tržištu,pa će i cijene valjda padati,mada nekima nikad dosta...nije mi samo jasno zašto ima toliko uvoznika za Brill u Hrvatskoj,odnosno tko je od njih najjači i najjeftiniji?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Sreća da ima sve više firmi na našem tržištu,pa će i cijene valjda padati,mada nekima nikad dosta...nije mi samo jasno zašto ima toliko uvoznika za Brill u Hrvatskoj,odnosno tko je od njih najjači i najjeftiniji?

Brillu Virovitici je 47,00kn vreća 70 litara a na palete ide još pola kune dole.

@Salel jesi li dobio Trifender da usporedimo sa ovim što se prodaje kod nas.
 

Najnoviji postovi

Na vrh