• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: Ursus 335/355 vs IMT 539/533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Evo to je Ursus!!!!!!!!!!
[youtube:122gd1yw]K4zkoZaAAuw&feature=related[/youtube:122gd1yw]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
EVO SE MALO OLADILA HIDRAULIKA I KARDAN NA URSUSU. A SAD MENE ZANIMA NA 593 I 533 JEL RADI HIDRAULIKA KAD JE KARDAN ISKLJUČEN???
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
EVO SE MALO OLADILA HIDRAULIKA I KARDAN NA URSUSU. A SAD MENE ZANIMA NA 593 I 533 JEL RADI HIDRAULIKA KAD JE KARDAN ISKLJUČEN???

Svaki iduci post koji napises velikim slovima brisem. Vec si jednom upozoren, od sada vise nema upozorenja.

Sto se tice hidraulike na IMT traktorima ona je neovisna o kardanu, jer je pumpa prije kardana, a ne poslije kao na ursusu. Dakle kardan dobiva pogon od pumpe, a ne pumpa od kardana i stoga hidraulik uvijek radi.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Dali to znaci da je moc podizanja hidraulikom manja kad je ukljucen kardan? Odnosno, dali je to samo na teoretskoj razini ili se i u praksi moze osjetiti? (Pitam prvenstveno za IMT)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
OK, hvala, i ja neznam da sam upozoren za velika slova. to mi je bio Caps Lock uključen pa nisam tjeo brisat, neču više pisat velikim slovima!!

A jel se smije znat zašto ne pisat velikim slovima?
 
Z

zrine892

Guest
ursusc360 kaže:
OK, hvala, i ja neznam da sam upozoren za velika slova. to mi je bio Caps Lock uključen pa nisam tjeo brisat, neču više pisat velikim slovima!!

A jel se smije znat zašto ne pisat velikim slovima?

zato što bobo ne podnosi da se neko dere na njega...;) :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
pa nisam se ja dero majke ti mile....zašto svi misle da su velika slova deranje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako si pisao velikim,znaci da si se derao. to ti je prvo pravilo internet bontona. pisanje velikim slovima se smatra deranjem,a i tesko se cita. malo pogledaj u trazilici sta pise o tome,a nemoj izmisljat..

izvinjavam se zbog off-a.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Evo ga jedan, stari, 30-40 godina. Nije baš u najboljem stanju, ali nije ni u lošem ;)
Obrisan neispravan link.
Ovo je slika dok smo ga još izgurivali...akomulator prazan bio pa smo ga gurali do nizbrdice, do vrta i onda je tamo upalio...crkli smo dok smo iz šupe izgurali, usko, bio u rupi a nas dvojica, ubi bože...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Što je previše, previše je...
[youtube:kf4v9v36]SCEoQYZzGrc[/youtube:kf4v9v36]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al je šaren, ma ko duga!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
[youtube:3u5599bm]DDqVmynJF2w[/youtube:3u5599bm]
URSUS :!: :!: :!:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Evo kolko moj junak ima radnih sati, ljenčari...
Obrisan neispravan link.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh