• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: Ursus 335/355 vs IMT 539/533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
evo vodje se donekle može vidit ili čut kako moj ubaxiva i izbaciva
[youtube:2g9m5pmg]bOilgQWy984[/youtube:2g9m5pmg]
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
To nije nista, ajd saltaj iz prve do 5te, il makar četvrta pa peta, da se podsjetimo svi kako može runjit mjenjač
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
ja kad vozim po ravnom ja obično iz 4 krečem ili treče, jao kako mi u 5 krči...ali u 4 je dobro...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
ajde nek mi neko ko zna kaže koje su razlike između 330 i 335???
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Mene zanima šta je ovo
Obrisan neispravan link.
A šta je ovo
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Prvo je vantil pomocu kojeg zatvaras protok ulja prema podiznim polugama, a drugo je nosac bocne strizne kosilice...
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
kod mene kada zatvoris ventil nemoze dole a gore ide.to je za transport.a moze i da se prigusi spustanje da ide polako.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Dali tko zna koliko bi koštala generalna za ursusa 355 bez vanjskog uređenja i sa vanjskim???
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Oko 400kn ti je po sklopu (stublina,klip karike,bolcn) mahle, a od zekana je oko 800kn pa ak oš kvalitetu, dakle x4, leteći, ravnanje bloka, glavi, brušenje radilice, lamele, ventili, ovisi koliko daleko ideš, koliko je zrel za generalku, koliko ima sati, oćeš kopat mjenjač, dif, hidraulik, prednji trap,..... Uglavnom jeftini su ti dijelovi za njega, lamela 180kn, pumpa hidraulika 580kn, hladnjak 900kn, ostalo se nemog sjetit... Nakupi se toga dosta, kao kad uđeš u trgovinu SVE PO 12kn
I majstoru ruke...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Pa kak znaš da je za generalnu? Simptomi?
I kad se raskopa istek tada možeš znat šta mijenjaš, što treba promijenit i kolko će koštat, a košta obično više od planiranog!!! U naš 533, ne ovaj sad, neg jedan prije, je ugurano preko 1000€ a motor nije diran, znači trap, dif, mjenjač, lamele, ležajevi, struja, hidraulik, i sl. Poslje smo ga prodali, naišli na ovaj s 750h, nikad oro i sl. služio samo za vozanje po požegi.
 
T

takor

Guest
Pozdrav
Dali netko od forumasa zna, dali ursus c360 moze raditi sa plugom hidraulickim okretacem, ima jedan izvod hidraulika a vidim da na poklopcu hidraulika ima ima jos jedan izvod a strijelica je u suprotnom smijeru tako da mislim da bi trebao moci.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
marko355 kaže:
Mene zanima šta je ovo
Obrisan neispravan link.
A šta je ovo
Obrisan neispravan link.

Ovo na prvoj slici je lamelni prečistać ulja!
Okreneš dva kruga i smet padene u neki prostor ispod pa poslje samo ispustiš na šrafu!
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
marko355 kaže:
Mene zanima šta je ovo
Obrisan neispravan link.
A šta je ovo
Obrisan neispravan link.

Ovo na prvoj slici je lamelni prečistać ulja!
Okreneš dva kruga i smet padene u neki prostor ispod pa poslje samo ispustiš na šrafu!

Ovo na drugoj neznam al čin dojdem doma idem vidjet dal i ja to imam!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Neko je već odgovorio na to na drugoj slici. To je od strižne bočne kose nosač za transportni položaj!
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Dali ko zna kakve imaju veze boje?
Moj je sivi sa narađastim limom
vidim da je ovaj plavi sa žutom!
Ima i neka razlika u tehnici?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
moj ursus c-355 je crveni, a ima žutih, zelenih, crvenih....kake su razlike?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh