• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: Ursus 335/355 vs IMT 539/533

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
N

Neven 533

Guest
a kaj je imt?????ajd mi reci!
"ma imt je najbolji traktor na svijetu!"
buuuaaahahahahahahaahhahahaaaa

pa bolji od ursusa bar se proizvodi dalje makar svi pljuju po njemu
 
N

Neven 533

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=r7WjvQDMDVk

gle nemreš meni mastit oči s IMT-om!!!:lol::lol::finga::finga:

ti ostani kod imt ja ču kod mede i gotova stvar

bay the way imt ti je isto glomazni otpad kad smo kod toga!

ti ostani ja kod svog moj mene jos nije iznevjerio otpad tesko da ce biti on je sebe isplatio puno puta da smo novih mogli kupiti al nema potrebe stari su super makar ima godina i to je traktor dosta dobar i dobar matrijal a nije skup
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ti ostani ja kod svog moj mene jos nije iznevjerio otpad tesko da ce biti on je sebe isplatio puno puta da smo novih mogli kupiti al nema potrebe stari su super makar ima godina i to je traktor dosta dobar i dobar matrijal a nije skup

e hvala BOGU ja ostajem kod svojih ti kod svojih i to je to!pa i naši su se otplatili davih dana tak da nemami prigovora na njih!kolko su odradili mogli smo kupit kakvog smo hteli traktora al necemo dok jos ovi idu i nek nas služe još duugggoo i dugo!:weedman::weedman::weedman:
 
N

Neven 533

Guest
e hvala BOGU ja ostajem kod svojih ti kod svojih i to je to!pa i naši su se otplatili davih dana tak da nemami prigovora na njih!kolko su odradili mogli smo kupit kakvog smo hteli traktora al necemo dok jos ovi idu i nek nas služe još duugggoo i dugo!:weedman::weedman::weedman:

e da se ima bilo bi to drukcije volio bi imat zetora ili maseja ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ma ti ursusi su hrpa zeljeza samo hehe poljsko smece

daj ne fantaziraj,da si probao orat s ursusom kako spada nebi pisao takove gluposti....
ja godinama orem s tastovim c 355 i dvobraznim plugom i sve 5,negdje orem 3 a gdje je jača zemlja tu idem 2,a kada sam probao s 539 i jednobraznim plugom na istoj ledini 3 spora i stalnu noga na šperi,čim spustim plug malo dublje od 20 cm samo se ukopa,,,,jedino kaj je 539 okretniji....
 
N

Neven 533

Guest
daj ne fantaziraj,da si probao orat s ursusom kako spada nebi pisao takove gluposti....
ja godinama orem s tastovim c 355 i dvobraznim plugom i sve 5,negdje orem 3 a gdje je jača zemlja tu idem 2,a kada sam probao s 539 i jednobraznim plugom na istoj ledini 3 spora i stalnu noga na šperi,čim spustim plug malo dublje od 20 cm samo se ukopa,,,,jedino kaj je 539 okretniji....

ma daj ti fantaziras treba znati fergusona voziti i nije to usoredba usporedi taj 355 s 549 novim ili 560 pa ces vidit koji je bolji a s 539 335 pa ces vidit koji je jaci toliko o tome ovdje kod nas ja nisam vidio jos takog ursusa s dvobraznim
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
35hmg78.gif
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
svaki cigo svoga konja hvali ja imam imt 565 nekažem da je najbolji ali mene služi besprijekorno
 
N

Neven 533

Guest
svaki cigo svoga konja hvali ja imam imt 565 nekažem da je najbolji ali mene služi besprijekorno

e ja ima 577 dv i odlican je mrcina za sve moje radove cak mi je i prejak i za sumu je super
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
ursus je zvijer.577 to je obićno zlo od traktora koje nevrijedi ništa da mi ga netko daje ja ga ne bi uzeo:finga::finga::finga::finga:
 
N

Neven 533

Guest
ursus je zvijer.577 to je obićno zlo od traktora koje nevrijedi ništa da mi ga netko daje ja ga ne bi uzeo:finga::finga::finga::finga:

da da ursus je krs to je ursus jako los matrijal imaju i ne vrijede nista vidi si malo po oglasima cijenu jos malo pa ce ici po 12 kuna
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
nemoj mi molim te prićat o imt-u imao sam dva imt 560 i torpeda 75 i rekao sam nikad više .sad imam ursusa 904 b i nikakvih problema nemam
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh