• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,523
U bivšoj Rafineriji Sisak izgrađena je spalionica. Bila je samo u pokusnom - primopredajom radu. Sad stoji i propada!
 
  • Like
Reactions: H&S

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,546
Eto baš ta nesretna Piškornica je udaljena cca 200 metara od potoka Gliboki koji se ulijeva u Dravu. To nikome ne smeta jer ispada da Gliboki nema veze sa pitkom vodom. Bunari po našim selima su na dubini 4-5 metara pa to sigurno ni njima ne smeta. Bitno je da si je onaj stručnjak-direktor Piškornice sa lažnom diplomom, kojega je postavila politika, isplatil. sam sebi, godišnju nagradu od mil. kuna.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
🥂🍷makar je tema več jaaaaako ofucana, sam da velim da sam malo pre naletel na jeden denešnji članek:


i onda nebuš pil,
vražju mater ne buš pil
(P.K.)
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
🥂🍷makar je tema več jaaaaako ofucana, sam da velim da sam malo pre naletel na jeden denešnji članek:


i onda nebuš pil,
vražju mater ne buš pil
(P.K.)
Evo ti u Mokricama kod Zaboka jos jedno polje sa Pripuz-balama.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
meni je to sve prizvuk "predizbornih" šala i pošalica

ako saniraju staro odlagalište , gdje odlažu "nove " bale
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,523
Med i mlijeko! :ppozdrav:
Ako nije za kradese, onda bumo potrovali pčele i krave!🤛
Amen!:ppozdrav:

Najebali smo, ali smo spremni jer još imamo zemljišne knjige A-U! :hahah: :unsure:
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,523
Sem si u Poljobircuzu malo cugnul pa neke zmišljam!
Pred 500 let kod Siska je nestala Osmanlijska vojska. Pred koju godinu je Turski preCednik na mjestu onog stožera dao napraviti, jednu od najljepših đamija - da bu to budući centar, oču reći stožer, jer...

Onaj pak "edneš kedneš, na mog sedneš" iznad glave ima kartu Ugarske. Sisačku Rafineriju je zaprl i brine se o Riječkoj jer je to "njegova"!
Isti ples ima i Austrija!

U YU, na Predvojničkoj, smo učili da granićimo sa BRIGAMA (Bugarska-Rumunjska-Italija-Grčka-Albanija-Mađarska-Austrija)
 

Najnoviji postovi

Na vrh