• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Jel smo mi poljoprivrednici ili nismo? Mozemo mi raditi u raznim firmama, ali poljoprivreda je u srcu. Ja ne znam ni jednog poljoprivrednika da je otisel u penziju. Svi su delali do zadnjega. Makar kokosi hranili ili obilazili njive na traktoru, a kad su im uzeli te kokosi ili taj traktor vrlo brzo su otisli na drugi svijet. Ja se penziji ne nadam.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,371
Ma najbolje mi metak u čelo s 50 🤣
Ma vrijedan si ti dečko,moj zorane👍. Ja ti želim da buš mogel do 70,ak ne delati onda bar sexati🤣. Svi mi imamo svoje životne puteve. Vjerujem da većini na ovom forumu nisu laki. Al kaj buš,tak je ,kak je. I nije ti previše nas penzića,previše je mladih lijenčina kojima za posel ruke smetaju. Takvi su ili na socijali ili studiraju do 35. I na kraju naravno,ne završe ništ. Nismo ti mi penzići baš bez koristi. Ak ništ drugo,zajebavati moremo🥂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
U davna vremena...koji su bili prvi znakovi proljeća?
Visibabe, zvoničići... i Bosanci na mješalici ;)

(Isprika Bosancima, vrijednim ljudima, radi šale...
Na žalost sve rjeđe ih viđamo na takvim poslovima...zamijenjuju ih "dimljeni").
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Bosanci na mješalici ;)

(Isprika Bosancima, vrijednim ljudima, radi šale...
Na žalost sve rjeđe ih viđamo na takvim poslovima...zamijenjuju ih "dimljeni").
Joj, joj, joj i Vi bi mene špotali za seks i politiku na forumu. Bolje se 100 put seksati i 1000 put prozvati loše političare na Poljoprivrednom forumu nego se "ovak" izraziti o našoj "populacijskoj budućnosti".
Seksajte se imajte više od dvoje djece u prosjeku u braku, a najte prozivati ove ljude koji se bore za egzistenciju i život. (Pitaj prvo susjede Slovence, kakvo mišljenje imaju o gospodi iz Bosne ;) :devilish: :LOL: )
@ ZJ sam si si kriv, tvoj komentar i pridjev mi je bil okidač... "Nema smajlića kokte" da ti ga stisnem.
 
  • Haha
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,169
Izgleda da mi je promaknula špotancija glede seksa. Baš mi je krivo zbog toga jer bi ti dal svesrdnu podršku. Mi penzići se moramo podržavati gda su takve egzistencijalne stvari u pitanju. Bolja vremena ne budu više došla. Ve ili možda nigdar više i zato raspali bez milosti. (y)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
U davna vremena...koji su bili prvi znakovi proljeća?
Visibabe, zvoničići... i Bosanci na mješalici ;)

(Isprika Bosancima, vrijednim ljudima, radi šale...
Na žalost sve rjeđe ih viđamo na takvim poslovima...zamijenjuju ih "dimljeni").
Zato tad i nastade ona narodna,,,,
*Šta radi Bosanac kad napuni 18 godina*
Ide u Sloveniju traziti posla,,
A šta radi Slovenac ka napuni 18 godina,,
Ide u Bosnu tražiti oca..😛😎
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Samo da i ovo napišem,,,pošto sam ja veliki fan,,Djoleta Balaševića,, bio sam na njegovim koncertima kad god sam mogo,,to nisu bili samo koncerti,, to je bio muzički sou,,,
tako on jednom priča za turneju po Sloveniji,,,
,,trebamo mi da nastupamo u Ljubljani, al tamo prodate samo četiri karte,,, sutradan smo u Mariboru,, dvorana dupke puna ,,
Pored bine djuska neki momcic,,, i ja ga pitam,,,
-dečki kaj se klices,,,
a on će-SUL-JO-:hahah::ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Ajd sad nek mi netko kaže. Kako mi je jedan stup uspio završiti 7 cm kraći od ostalih 20. Kako pobogu a sve sam bušio svrdlom 70cm duboko do kraja. Znači nisam ga mogao dublje ubušiti..

I to još krajnji....al dobro. Ide 180 pletivo. Ima još i viška visine. Al opet nije u redu.

Očito ću ubuduće morati mjeriti visinu svakog stupa prije ugradnje 🤣
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Ajd sad nek mi netko kaže. Kako mi je jedan stup uspio završiti 7 cm kraći od ostalih 20. Kako pobogu a sve sam bušio svrdlom 70cm duboko do kraja. Znači nisam ga mogao dublje ubušiti..

I to još krajnji....al dobro. Ide 180 pletivo. Ima još i viška visine. Al opet nije u redu.

Očito ću ubuduće morati mjeriti visinu svakog stupa prije ugradnje 🤣
Nemoj mjeriti visinu,,,
Mjeri mu dužinu,, dok je u lezecem polozaju,,,lakše je garant,,:ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
UNIVERZALNO pletivo 25m ,1.8mm , 180cm = 73,00 eur -10% = 65,70 eur


Jel ovo pletivo ok?

Koje je inače standardna debljina žice u pletivu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh