Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili......Gdo ti je kriv kad ne znaš zagorski.![]()
![]()
Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili......Gdo ti je kriv kad ne znaš zagorski.![]()
![]()
Prestigel si me; vu podravine sem vojsku sluzil. Ljudi i zenice; se smo se sporazmeli kaj je bilo trebalo. Sad se mislim "dragi Bozek jel mi to se trebalo".Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili......![]()