Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili......Gdo ti je kriv kad ne znaš zagorski.![]()
![]()
Prestigel si me; vu podravine sem vojsku sluzil. Ljudi i zenice; se smo se sporazmeli kaj je bilo trebalo. Sad se mislim "dragi Bozek jel mi to se trebalo".Čak i uz tu jezičnu barijeru - Hrvati i Zagorci su si navek dobri bili......![]()
Umjesto njega na vjenčanje ili na tekmu 🤔kad smo kod utakmice.
Rođak ima karte za subotu za utakmicu protiv Gane.
Skontal je da mu se preklapa sa njegovim vjenčanjem pa ne može iči.
Ako neko želi umjesto njega, vjenjčanje je u Karlovcu.
Cura se zove Sara i ima plavu kosu.