• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-kod mene su dečki u 9 mj 2009. slali te nadopune ali od para još ništa, inače zahtjeve slali još u 11mj. 2008.
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
:p bok dečki
Prije nekoliko dana je rečeno iz usta ministra Čobankoviča a i potvrđeno je da limit za ulazak u sustav pdv-a povišen, neće biti potreban sve dok ne dobijete više od 24.ooo kuna godišnje poticaja ,a ne 12.ooo kao do sada,osim ako to sami želite radi možda večih ulaganja i povrata poreza ili slično.
Nadam se da če to biti tako jer navodno su i oni uvidjeli da je to preniska cifra za večinu nas malih poljo-proizvođača.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
valjda poreza na dohodak,jel ak se ne varam za ulaz u PDV je 85000kn.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Tocno. Tocno. Tocno. Tocno. Propisi o poticajima spominju POREZ NA DOHODAK, a sustav PDV-a niti ne spominju. Drugi je par rukava da kada se udje u dohodak da se onda automatizmom MORA uci u PDV ako se ima vise od 85.000 kn. Hebem mu misa, ne moze se biti malo trudan. Svi bi mi uzimali poticaje od drzave, ali ni u kakvom poreznom sustavu nebi bili. Nije li to malo kontradiktorno? To je moglo ici u ovom suludom sustavu od drzave, ali ocito vise nece ici.
 
K

Kordunas

Guest
daniel2356 kaže:
ja sam dobio nadopunu za kapitalna, a poslao u 2 mjesecu 2009.
koji datum u drugom?
 
S

slavko2222

Guest
Bok ljudi!

Evo imama jedno pitanje za Vas: dali netko zna kada će biti islaćeni poticaji za pšenicu, kukuruz i suncokret iz 2009 godine? Ove zaostatke iz 2008. godine sam praktički već i zaboravio (ali nekažem da mi ne nedostaju). Eto ako netko ima neko konkretnu informaciju ili bilo kakve špekulacija neka mi odgovori....

Zahvaljujem unaprijed!
 
K

Kordunas

Guest
svi poticaji će biti skresani ako ne i prepolovljeni tako da nema mjesta za veselje
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
Prošli tjedan meni sjeli poticaji za podizanje trajnog nasada - znači para ima.
 
G

gjurostrasni1

Guest
nažalost ,imam informaciju da namjeravaju linearno svima skinut 38 %,ako ste pratili na tv-u mi duhanci smo prosvjedovali i dali rok do kraja mjeseca da nam nešto konkretno kažu pa ćemo vidjati šta i kako dalje.... :scratch
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
101
Meni također 03. veljače sjelo za pšenicu i uljanu repicu.
za pšenicu mi je isplačen točan iznos ( 40% ) dok su mi za uljanu repicu kao greškom isplatili 1000 kn manje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh