• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
U mom kraju su počele opasno inspekcije obilazit

Traže sve žive račune, od gnojiva, sjemena i sveg ostalog, jedino sjeme od trava priznaju račune u zadnje 3 god.

Nisam bio sa kumom da mi točno objasni kak je i šta, jer kod njega su bili prije koji dan

I ja se slažem s tim, jer ima svakakvih ljudi, znam ih puno koji su kukuruz sadili iz kukuruzane ove godine, ma samo nek se posadi da nije polje prazno i traže od države poticaj isto kao mi ostali
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
stigla i meni ,samo tražim nekog normalnog da shvati kako je iskoristiti jer nema nikakve logike da kupiš gnoj za svoje novce i šalješ račun u ministarsvo da ti vrate lovu jer su mogli odmah dati novce,mislim da tu lud zbunjenog...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
iiiiii mmmmeeennniii a nisam prodao pšenicu nego sam stavio 7 tona na polog....ne razumijem???
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
i ja sam danas dobio 15 lipa po kilogramu pšenice :D ,sad još ostaje pitanje kada će isplatiti onih 30 lipa po kilogramu u. repice :scratch :?:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
ne kužim vas ovo s 15lipa :scratch to jest sjelo je i meni novac za pšenicu odnosno pisalo je ovako interventni otkup pšenice a kako su uopće mogli znat kolko imam pšenice kad nije trebal referentni prinos ma čak i od naših otkupljivača jos nismo dobili ni kune ,neznam ja ali na temelju čega 15lipa možda 750kn/ha



a kaj se tiče one odluke koju smo vjerojatno dobili svi ja sam to riješil danas ,uzel sam paletu NPK-15 po cijeni od 333kn,sad moram odluku (kopiju) vratit u ministarstvu i čekat gnojivo
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
kod nas se PZ Čakovec reklamira da oni sami vračaju papire, a sad koja je cijena umjetnoga i kad ga dobiš neznam
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
jd4755 kaže:
Misliš 20 lipa po kg?
mislim na 30lipa kako je rekao čobanković u đakovu,a u predprošlu nedjelju sam ga slušao na radiu i reko je da će uskoro početi sa isplatom 15 lipa za pšenicu i 30 lipa za repicu :D .gdje si dobio informaciju da će biti 20 lipa?nadam se da je čobanković govorio istinu i da se u međuvremenu ništa nije promijenilo.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ja sam bio u Đakovu i tada je rečeno 30 lp međutim poslije se svuda baratalo s iznosom od 20 lp.Usput što se događa s poticajem za pivarski ječam,kruže razne informacije,te je netko dobio ovoliko netko onoliko a većina poput mene još ništa.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Cisto retoricki :? Hoće li ova država ikada dozivjeti dan da ijedna informacija iz Ministarstva poljoprivrede izađe jasna, bez raznoraznih spinova, tračeva, rekla-kazala informacija, laži, muljanja, petljanja, izvrtanja, pravljenje ludim svih koji su na bilo koji način zainteresirani ... ... ?

(Ponekad si mislim kako nije trebalo Goli otok ukinuti)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Upravo provjerio banku,sjelo 30 lp za uljanu repicu.Sad i ja kao pesimist mogu lakše disati.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
josip123 kaže:
konačno da su nešto ispoštovali kako su i obećali.

i sljepa kokos zrno pogodi 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh