• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

A

atomizer

Guest
kolega daleko je od zadovoljstva.ja več čekam poticaj za dizanje nasada punih 14 mjeseci.mogu reči zbog ogorčenosti da im mamicu .ebem!!!več pomalo mislim da taj novac nebudem ni vidio.krvi bi se boži i kuterovcu napio!

i na kraju zaboli me što sam neprimjeran text napisao.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav svima...
da li netko zna nešto o ukidanju poticaja za dugogodišnje nasade... i neku šemu sa "operativnim programom"
javio mi se jedan dečko i za to mi rekao...a ja nikad čuo... pomoć, molim :) :) pozz!
 
M

mladi gazda

Guest
gjurostrasni1 kaže:
šta je gospodo oli smo zadovoljni sa dobivenim mrvicama a ostatak duga ....ništa,kod mene to i nije neka lova(u odnosu na Lasla,Miketeka,Mavroviča i ine farmere)ali bi mi itekako dobro došla....nekih "pišljivih" 15 000 kn!? :scratch

Možd se ubacujem bez veze u temu i odmah se ispričavam al me znima za čeg su bili ti novci ak nije tajna koji je poticaj sjeo?? hvala............

...............mladi gazda...............
 
A

atomizer

Guest
u večini je riječ o ratarskim poticajima koji su jako kasnili i k tome na više rata je bila isplata.da nebi samo to bila bolest problema oni su za određeni postotak od obećanog umanjili poticaj u ime recesije bla bla.nisu ni meni isplatili za dizanje trajnih nasada.čekam od 15.travnja 2008.ali sve više gubim nadu da ču išta dobiti.
 
T

tomonh

Guest
Koji lopovi stalno se priča 15%za ratarske,a u pravilu bi trebalo biti 25%. To je kad nas vode proleteri. Meni je tih 10% 2-3 rate kredita.
 
M

mirkec84

Guest
BOG DAJ ...ak se otvori opg ili bilo kaj u jednom gradu a zemlja je u drugom gradu i drugoj zupaniji, te ista pripada opg-u..dali to mjenja kakve situacije ili ne..cije zupanijske poticaje traziti -opcinske-neke sam procital da u zagrebacka daje poticaj u koliko se isto zemljiste nalazi u njoj ...ima ko kakvih saznanja...tnx.
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
ljudi dali tko ima kakve informacije u svezi isplate poticaja za sadnju trajnih nasada .
nešto je stalo pa nikada da mi to isplate?

tko ima kakve informacija
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Mirkec, trazis i jedne i druge ;) Odi u jednu i drugu Zupaniju pa vidi gdje imas realnije sanse. Zagreb je do lani davao poticaje samo za zemlju koja je bila u Zagrebu ili Zagrebackoj zupaniji. Lani su to promjenili, a ove godine opet vratili na nesto izmedju.

Cipiripi, nazalost, nemam nikakvih informacija ... ...
 
M

mirkec84

Guest
Smiljan kaže:
Mirkec, trazis i jedne i druge ;) Odi u jednu i drugu Zupaniju pa vidi gdje imas realnije sanse. Zagreb je do lani davao poticaje samo za zemlju koja je bila u Zagrebu ili Zagrebackoj zupaniji. Lani su to promjenili, a ove godine opet vratili na nesto izmedju.

Cipiripi, nazalost, nemam nikakvih informacija ... ...
hvala hvala
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
sadnja obavljena u 11.mjesecu 2008.godine a papiri predani negdje u 12. mjesecu.
isplačeno prošli tjedan u petak.
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
sjeo i meni išao sam sad pregledat rč. u banku za ovu godinu za sadnju, papiri predani u trećem mjesecu, čisto nemogu vjerovati
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
a ipak je sada ministar iz Slavonije pa valjda malo sentimentalnosti nije loše---barem za nas!!!
 
G

gjurostrasni1

Guest
evo jučer definitivno potvrđeno na "plodovima zemlje" da sam osto bez 15% poticaja za duhan,papriku i kamilicu.U mom slučaju radi se o 15-tak tisuča ali ima ljudi sa znatno večim svotama.Nema više kruha u ovoj državi....banda lopovska...
a več isplačuju poticaje za ovu godinu.....nema druge nego ......ma bolje ne pisati gluposti :scratch
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
bok društvo.
evo jedna mala obavijest ali jako LOŠA za one koji će predati papire za povrat poticaja u starom obliku za trajne nasade.

Svi predmeti koji su predani POSLIJE 22.o7.2oo9.godine vračat če se podnositeljima zahtjeva za isplatu poticaja za sadnju trajnih nasada vočnih vrsta , jer će se se isti donošenjem novog zakona isplačivati putem podnošenja novog zahtjeva ali za ostvarivanje kapitalnih ulaganja (iznose 40% od iznosa računa ali bez PDV-a).
to je znači znatno manje nego do sada kada su cifre bile poznake unaprijed po zasađenom Ha vočnjaka.
Informacija je iz MŠRR-A RH, a na tragu je sveopče štednje,recesije i navodnog ulaska u EU.

lijep pozdrav svima.
 

KOBAC

Član
Tu od
13 Svi 2008
Poruka
419
cipiripi1967 kaže:
bok društvo.
evo jedna mala obavijest ali jako LOŠA za one koji će predati papire za povrat poticaja u starom obliku za trajne nasade.

Svi predmeti koji su predani POSLIJE 22.o7.2oo9.godine vračat če se podnositeljima zahtjeva za isplatu poticaja za sadnju trajnih nasada vočnih vrsta , jer će se se isti donošenjem novog zakona isplačivati putem podnošenja novog zahtjeva ali za ostvarivanje kapitalnih ulaganja (iznose 40% od iznosa računa ali bez PDV-a).
to je znači znatno manje nego do sada kada su cifre bile poznake unaprijed po zasađenom Ha vočnjaka.
Informacija je iz MŠRR-A RH, a na tragu je sveopče štednje,recesije i navodnog ulaska u EU.

lijep pozdrav svima.

ovo mi i ne izgleda loše za nas koji smo posadili vočnjake. sad bi ti vočnjaci trebali malo više vrijediti na tržištu jer ih neće biti više tako lako saditi ( nije bilo lako i ni dosada ). :D

ako ih budemo morali prodavati nizozemcima ( priča se da ćemo sve rasprodati da preživimo ) :lol:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
KOBAC kaže:
ako ih budemo morali prodavati nizozemcima ( priča se da ćemo sve rasprodati da preživimo ) :lol:
Nemas brige. Prije nego ih budemo morali prodati Nizozemcima uvesti ce nasa vlast poticaje Nizozemcima. Pa nece valjda jadni Nizozemci kupovati sa svojim novcima :twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh