• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
ako nema love zašto su poticaji skinuti 40% a plače za 10%. Radiš cijelu godinu ko konj bez svetka i petka nema godišnjeg i prođeš najgore od svih !
kako oni koji samo prazne proračun izgube samo 10 % a oni koji ga svojim krvavim radom pune 40 % :evil: :twisted:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ma što se mene tiče možemo im i vješala riješiti.gdje god vide da i malo novca ima odmah dovuku svoje debele guzice p...a im materina. :evil:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ma nema nista od tog smanjivanja poticaja..
to je kriva informacija.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
codexnox kaže:
Ma nema nista od tog smanjivanja poticaja..
to je kriva informacija.
i bolje da je tako jer bi sve otišlo u p materinu
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
codexnox kaže:
Ma nema nista od tog smanjivanja poticaja..
to je kriva informacija.
riječi ti se pozlatile.
 
B

Bobo

Guest
Ako skinu 40% poticaja, snima se reportaza za RTL "vase vijesti" i saljemo im nek prikazu na drzavnoj razini. Naravno poziv za masovni prosvjed. Organizirat ce se hajka na politicare ko lov na lisice, i mislim da se niti jedan nece provuci.

Nisam siguran, al mislim da mogu nabaviti i tenk ak treba ic u prosvjede;)

Na Zg se ovaj puta ide auto puem u krivom pravcu, da pokazemo ipak da smo ludji od ostalih...


Ne bude bilo lijepo ak skresu 40% poticaja, jer tim potezom najvise gube oni poljoprivrednici kakve u HR i EU opcenito zele, VELIKI... A oni kad se dignu, cuda decki... CUDA.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
nažalosi ,ovi što je BRAUD 108 napisao je istina, stari je bio jučer sa Mikolčićem, i dobio je istu informaciju. Jednostavno se nema odakle to isplatiti. A i na onih 15% se može isto zaboraviti.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Kaj? Kaj? Jel imate dovranu u Zagrebu od milijardu kuna? Jel imate još takvih dvorana? Kaj? Građevina. pumpanje cijena, biznis, potrošnja... Kaj? Seljaci uvijek se samo bune. :blackeye Bojanje tunela 44 milijuna :mrgreen:
 

Braud108

Novi član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
16
Volio bi da se poticaji isplate u punom iznosu jer sam direktno dekintiran pošto je trenutna cijena svinja neviđeno dobra .A da bude još gore ,istina meže biti igore,svinjogojstvo se gubi u sustavu poticaja,s jedne strane mi je drago jer više uvoznici neće dobivat poticaj za tov makar ni ja za svoje nedobio.U tijeku je izrada novog zakona o potporama,poticajima,kako ih več zvali,navodno se sadašnjih 38 vrsta potpora umanjuje na samo 8 .Ovo sam čuo od voditelja županijskog ureda HPA jer su morali dati mišljenje o novom zakonu ,ako netko zna više neka objavi. I jedna informacija za članove iz PŽ županije :sutra u nedjelju 21.02.2010.u 20 sati u gradskoj viječnici Kutjeva dogovor za prosvjede,bez obzira na vrstu proizvodnje zainteresirani su dobrodošli,i bez obzira na stranačku pripadnost ili ne.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
A to smanjenje poticaja bi bilo za ovu tekuci godinu ,znaci posijanu psenicu,repicu i to.....ili za proslogodisnju proizvodnju kukurza i ostalih proljetnih kulutura?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Aha.
Znaci 2009/2010.
Odnosno za posijanu psenicu i za kukurz koji cemo sijat uskoro.

Hm,neznam bas....preveliki bas preveliki udarac bio to bio tako da :eek:ptimista.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Cuj,to bi jos i bilo moguce,ali ovo za jesensku stvarno nemogu povjerovat.

Osobno nebi bio pogođen sa time jer mi je ostalo malo zemlje tako da.......

I tu je odmah problem,jer smo podjeljeni.I nekome nece smetati ako dode do toga a opet drugima bi to bila katastrofa.

Ali cini mi se da bi to moglo biti tako jer oni i pucaju uvijek da nas djele.........


Zalosno.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
nema nam druge nego da sad čekamo i da vidimo što će nam donijeti novi zakoni.
 
D

danijel

Guest
ZANIMA ME AKO TKO ZNA MOZDA KOLIKI SU POTICAJI PO HEKTARU U ZEMLJAMA EUROPSKE UNIJE. ZNACI ZANIMALO BI ME DALI SU VECI ILI MANJI. HVALA
 
B

Bobo

Guest
danijel kaže:
ZANIMA ME AKO TKO ZNA MOZDA KOLIKI SU POTICAJI PO HEKTARU U ZEMLJAMA EUROPSKE UNIJE. ZNACI ZANIMALO BI ME DALI SU VECI ILI MANJI. HVALA


U ovoj temi se o tome pisalo, pa malo potrazi...

Ne pisi sve velikim slovima, to se shvaca pod vikanje i (bar meni) je teze citati...
 
T

tomonh

Guest
Kaj več to nisu izmjenili lani pa je za sve ratarske kulture poticaj 2250kn/ha,sjemenske su smanjili npr.kukuruz sa 5000na 3000kn/ha.
Dajte vi koji ste u nekoj udruzi neka predsjednik postavi pitanje ministru da se zna kakvo je stanje...
 
S

soony69

Guest
Prošli poticaji -15%,ovi -40%,za iduće možemo zaboraviti,ako ovo dozvolimo.A AKO DOZVOLIMO,ONDA BOLJE NISMO NI ZASLUŽILI!
 

Najnoviji postovi

Na vrh