• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Ovo samo dokazuje da smo postali društvo nereda. Neki put radi održavanja reda je i batina izašla iz raja.
S pijancima, budalama, kriminalcima, migrantima u HR se mora "samo nježno". E pa uživajmo u tome što smo za sebe osmislili i stvorili. 😖
PS
Za sve one udrugaše pobornike ljubljenja takvih, zelene i slične samo moje skromno mišljenje: u prvoj mogućoj potrebi i prigodi svi takvi idu u prvi red obrane HR društva. Dok se oni zasite svoje mirotvorne politike, onda neka daju vlast u ruke, nama nekolicini preostalih budala, koji mislimo ovako kako ja uvijek i sada razmišljam. Ja sam samo za red, poštenje, rad, uspješnost... U svemu.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Kolega Plus,radi se o našem lokalnom poduzetniku i njegovom sinu. Dok je ovaj balavac očito bil u krivom društvu u krivo vrijeme. Garantiram da znaš i firmu koje je vlasnik. Ja i ti bi sad bili v "Milički ". Nismo politički podobni
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
CVH - atest plinskih boca i plina :ppozdrav:
- platiš atest u STP i onda te pošalje kući da skineš zaštitu :unsure:👊
- izprinta podatke na A4, to potpišeš, onda skeniraju i bace papir - sve to radi potpisa!:eek::hahah:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
7,5 godina sam bio u HV!
Sada se ponovo pripremam - idem otkopati onaj tenk :unsure: .....jer kak je Orban počeo........
1679502728965.png
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Nije se to nikoga preveć primilo. Vidiš da se i tu traže sezonci na poljoprivredi po 4-5 eura vura. I onda se žale da niko neće delati. Oće,al ne za buhe
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Živjela jednom jedna budala.

I kao sve budale, on pojma nije imal da je on budala.
I zato je živel sretno, život mu nije bil loš.
Ništ ga nije mučilo, nije ga ništ brinulo, samo je živel....

Na drugoj strani grada živel je jedan pametan čovjek.
I kao svim pametnim ljudima cijeli njegov život je prolazil u traženju smisla, u sklapanju mozaika...
I zato je živel u strahu u u brizi.

A onda su se jednom sreli.
- život je prelep, vikne budala
- ne bih rekel, odgovori pametni
- zašto? upita budala
I tu mu pametni počne nadugačko i naširoko objašnjavati prirodne zakone, dijalekte, filozofiju, matematiku..... uglavnom, sve ono kaj budala svojim umom nemože razumjeti.
Budala ga je ipak pažljivo saslušal sve dok pametni nije završil, a onda je slegnul ramenima i rekel.
- koja si ti budala čovječe
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
"Svaki čovjek teži za srećom, a prokušani put do nje sastoji se u obuzdavanju vlastitih misli. Sreća ne ovisi o vanjskim uvjetima, nego o našem unutrašnjem raspoloženju. Smisao našeg osjećanja sreće ili nesreće nije u stvarima što ih posjedujemo, u onome što jesmo i gdje se nalazimo, nego u našem odnosu prema svemu tome."
 
Na vrh