• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Natalije

N

Natalija

Guest
Pozdrav svima, ne bavim se poljoprivredom za sad, ali svakako planiram u budućnosti.
 
H

Hrvach

Guest
:lol: Pazi ti to.. I onda neko kaže da se žene ne pale na dobre pile, ja sam mislio da s traktorima nije tak... Samo ti igraj loto i dalje i nadaj se dobitku. Možda bude i na Bingu nagrada traktor umjesto auta
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Dobro dosla Natalija.Lijepo je vidjeti da na forumu ima i clanova ljepseg pola.:gitarist::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
pozdrav natali...:p

pa ti bi odmah na pravu makinu..:scratch.:lol:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došla! :gitarist::partyman::partyman:
Natalija dobar izbor traktora, vidi se da imaš ukusa.:supz: Samo uz traktor trebaće ti i nešto zemlje. Imaš li zemlje ili ćeš i to na loto?:p
Još jednom: dobro nam došla, želim ti ugodan boravak na forumu :heart:
 
N

Natalija

Guest
Pozdrav svima, i hvala još jednom na dobrodošlici! <3 :)
Na žalost, nemam zemlje, za sad se usredotočujem na istraživački rad u jednom projektu vezanom za uzgoj bilja, ali stvarno se jaaaaaaaaako nadam da ću dobiti na lotu, kupiti zemlju i traktor + priključke, pa postati poljoprivrednicom :)
Glede makina, onaj traktor je kompromis u ovim teškim vremenima, dok mi je tiha patnja jedan kombajnčić kojeg sam vidla u Bologni na EIMA agri-sajmu, kojeg vjerojatno u dijelovima dopremaju na radno mjestu jer je toliko velik da mu ni autocesta s 3 trake, plus zaustavnom, ne bi bila dovoljna. Mislim da je John Deer bio u pitanju... E, TO da mi je provozati, pa da se mogu s pravom nazvati poljoprivrednicom...
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Pozdrav i dobro došla. Bilo je i vrijeme za malo osvježenja na forumu. Bez uvrede dečki.:mrgreen:
 
N

Natalija

Guest
Hvala fiftač na dobrodošlici! :)
Sigurna sam da se dečki ne budu uvrijedili, pa kužite se vi ;-)

mtd001, redovito uplaćujem, ali dosadašnjih nekoliko četvorki nije bilo dostatno za Lamborghini :-/
Zato, eto, u fušu radim ono što bi naši agronomi stručnjaci trebali raditi u svom opisu posla, i za što ih plaćaju porezni obveznici, ali nadam se da će projekt donijeti sredstva bar za pokoji hektar i motiku (radije ću se rekreirati tako, nego u prašnjavoj teretani!), a s vremenom možda uspijem nabaviti i rabljenog Vinkovića... Nisam ja uopće zahtjevna, no ipak, smijem maštati o Lamborghiniju, ne? :)
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Pozdrav dobro došla na forum, vidim da smo istog radnog staža, pridružujem ti se sa željama i maštanjima o R8 :supz::supz::supz:
 
N

Natalija

Guest
Pozdrav dobro došla na forum, vidim da smo istog radnog staža, pridružujem ti se sa željama i maštanjima o R8 :supz::supz::supz:

Hvala Cros! :)
Nadam se da ćemo uspjeti izmaštati i realizirati naše želje!
Dobrodošao i ti! :)
 
N

Natalija

Guest
opa bajo:supz:dobar traktor

jel bi se možda udala???:mrgreen:

Oh... pa ovo je tako neočekivano i iznenada...


pa ono...

BIH!!! :)



Ali, čekaj malo, nit' sam na lotu dobila, nit' sam za traktor zaradila ! A do onda možda i R8+ izbace...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako i trefis sedmicu na lotu ti zaboravi i forum i traktor.:rolleyess::gitarist::gitarist::lol::lol::partyman::partyman::partyman::partyman:

Kako vidim po godinama smo tu negdje pa ako mogu da se nasalim ovaj put na tvoj racun.

Evo i prognoza za loto.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=sboWDRaZj48&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh