• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
imali rezervni plan, mene bi otac nakačil sa đipom, ima 2100kg, ima
reduktor, tako da bi on mene šlepal, a ja kamiončić...
Tata ide sa đipom kao gospodin i ti bi mogao sa njim ali neee ti moraš sa traktorom, dijete...:finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
svi smo došli sa đipom, pa nedugo zatim kad kamiončić ni mogal izać, otpeljal me kolega planinar doma po traktor i sajle :butthead:

:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Tata ide sa đipom kao gospodin i ti bi mogao sa njim ali neee ti moraš sa traktorom, dijete...:finga:

Da mora on pokazat,,,,da je glavna faca u selu,,,ide se s fergijem.........:mrgreen::lol::lol::lol:a ča reč..
oit639.gif
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Pardonček nisam znao :oops:

Nego kakav je to Gangsta Tratkor a nije spušten i nema onu hidrauliku za "skakanje" prednjeg kraja, nema muziku da pola grada čuje, nema UZI u pretincu za hitne slučajeve i ostale stvari? :weedman:
Kad to nema onda je samo Seljački Traktor :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
samo polako, ove godine će dobit neke novotarije :mrgreen:
nemam uzi u pretincu, al imam brazilsku mačetu na kineski način :lol:
a mjuza je u planu također...
 
G

GROF

Guest
., prejak taj mali imt!!! ...

@GROF- ej plemeniti!! ma da budem iskren, mislio sam da neće ić, i u tom slučaju smo imali rezervni plan, mene bi otac nakačil sa đipom, ima 2100kg, ima reduktor, tako da bi on mene šlepal, a ja kamiončić...
ali mališa me ugodno iznenadio, malo sam napeo sajlu sa hidraulikom, i bilo mu je dovoljno pritiska, i još kad sam se ja sjeo na osovinu :rolfer:
:partyman:

., ej, prijatelju!., TOČNO!, da te je iznenadila ta snaga malog traktorića., ko i "sve" sa vog foruma?., tako mali?!, vuče - trga - čupa, koda ima 100-tinu konjića pod pokrovom - haubom motorića!.-
., eh DA!, i ja sam računal, da je čak na onom drugom video uradku tvoj tatko sa makinom od terenca nakačen naprvo.- :mrgreen: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., eh DA!, i ja sam računal, da je čak na onom drugom video uradku tvoj tatko sa makinom od terenca nakačen naprvo.- :mrgreen: ...

ma to sam u drugu brzu stavil, pa je letil ko razjareni bik :lol:

pišemo se - čitamo se :mrgreen:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Doro vuče, po ovom blatu i uz uzbrdicu.
Fergo je to, neki kažu treba mu blokada, ja je nemam ali zato poneseš bocu gemišta (prije toga kući popiješ par rakijica) i provjereno ne treba blokada izlazi na mjesec :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, bocu gemišta, hehe, dobro si me podsjetio, moram držač za bocu napravit!!

ma mali sve odradi u granicama svojih mogučnosti, samo treba pametno s njim,
a ponekad malo "kaubojski" kak bi rekel jedan plemeniti prijatel :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo tebe na 100-toj stranici josa........................:shock::prayer::prayer:,,ovo Moramo proslavit...idemo čaša dobrog soka.......živili..
v3zuc2.gif

Samo ti napravi držač,,,,da ga isprobam,,,,kad dođem do tebe..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja celo jutro čaj tankam u sebe, sad ćem jednu Griotte maznut u čast stote stranice :lol:

hehe dečki, kad pomećem sve kaj sam mislil u traktor, samo na leva vrata će se moć van :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
ja celo jutro čaj tankam u sebe, sad ćem jednu Griotte maznut u čast stote stranice :lol:

hehe dečki, kad pomećem sve kaj sam mislil u traktor, samo na leva vrata će se moć van :rolfer:

Zna sam da se nešto sprema,,,,,,samo teško iz tebe izvuč vanka,.,,,
2581gz4.gif
zogyv9.gif
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ja celo jutro čaj tankam u sebe, sad ćem jednu Griotte maznut u čast stote stranice
hehe dečki, kad pomećem sve kaj sam mislil u traktor, samo na leva vrata će se moć van :rolfer:
Ako češ i na ta moć izlazit van, napravi krovna vrata :lol:

Ja budem nazdravio sa kupicom vina kad ti ne možeš, al dobro i Griotte imaju nešto u sebi :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako češ i na ta moć izlazit van, napravi krovna vrata :lol:

Ja budem nazdravio sa kupicom vina kad ti ne možeš, al dobro i Griotte imaju nešto u sebi :finga:

Zato ih i žere........
23wwsag.gif
vf13n.gif
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e jeb* ga, nema više grijota, šefica i ja sve pojeli jučer :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
To ti je tako,,,,,kad neznaš stat............:rolfer::rolfer:,sad če ti bit dobri i suhi keksi..
m926tt.gif
a ako ne ne prostaje ti da odeš do prvog
wi09s5.gif
i deri..


Ima snjega,,,gore.:roll::roll::roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hebemu,,,,pa ča je svo vrime skrenulo,,:rolleyess::rolleyess:strah me je da čemo platit mi to,,,meni se čini..:supris::supris:

Evo ja se nadela,,,i z hvala još sam i gumu rasijeka na prikolici,:twisted::twisted::twisted:,,ima sam neke od kombija doma,,,,pa ako stane,,,gore,,ič če oba dvije.:blackeye:blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh