• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta
G

GROF

Guest
hmm.. nezgodno bi mi bilo uvozit iz HR, inace ja sam iz Tomslavgrada (BiH). pa da odmah se pohvalim, danas sam prolazio kroz susjednu opcinu (Posušje) i vidio orginal labinku kardansku kod jedne kuce. da se lako primjetiti da se ne koristi, jer je odlozena iza kuce i zarasla je u travu, pa i zahrdala malo al to bi bio najmanji problem. bas sam se mislio raspitat za nju, al rekose mi da gazda nije kod kuce... tako da cu, ako Bog da, sljedecih dana otic i vidit, sta i kako :). pozelite mi srecu! hehe :D

., lipi ti pozdrav Bosilje!., tebi i tvome kraljevskome gradu! Tomislavgradu!!!

., neka ti Bog! da sriće i zdravlja kako bi kupil tu i takovu labinku dobru!., a za malo novčića!., ŽELIM TI SRIĆU!
Bog!., sretno ti!...
 

Bosilje

Član
Tu od
4 Stu 2009
Poruka
90
., lipi ti pozdrav Bosilje!., tebi i tvome kraljevskome gradu! Tomislavgradu!!!

., neka ti Bog! da sriće i zdravlja kako bi kupil tu i takovu labinku dobru!., a za malo novčića!., ŽELIM TI SRIĆU!
Bog!., sretno ti!...

hvala ti prijatelju! :D veliki pozdrav iz Tg-a :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
hmm.. nezgodno bi mi bilo uvozit iz HR, inace ja sam iz Tomslavgrada (BiH). pa da odmah se pohvalim, danas sam prolazio kroz susjednu opcinu (Posušje) i vidio orginal labinku kardansku kod jedne kuce. da se lako primjetiti da se ne koristi, jer je odlozena iza kuce i zarasla je u travu, pa i zahrdala malo al to bi bio najmanji problem. bas sam se mislio raspitat za nju, al rekose mi da gazda nije kod kuce... tako da cu, ako Bog da, sljedecih dana otic i vidit, sta i kako :). pozelite mi srecu! hehe :D

Baš sam bedast..:madmana:..a još sam okretao komp. da ti vidim kakvu imaš to tablicu na prikolici od labinca.To što je prikolica zahrđala,ne brini,pa i da su trule stranice da se napravit.Nije ni moja bila bajna kada sam je kupio.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Jel zna netko gdje ima povoljne gume za kupit(5.00-12),Zagreb-Jaska-Karlovac
 
B

BAGERISTA

Guest
Jel zna netko gdje ima povoljne gume za kupit(5.00-12),Zagreb-Jaska-Karlovac

Evo kolega neki dan gledo tu u jednoj trgovini,,Nešto mi zapele za oko,,ako očeš mogu pogledat i javim ti cijenu.............
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Ajde ako nije problem...jesi ti ozdravio..:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma vraga sam,,,,tek sam stigo s operacije,,,,ali polako se krečem,,,opet če dijeca da rade,,,a ja da pametujem,,,,,....tako je bilo i prvi put isto,,,kad mene ubija bit u kuči...
Ajde javim ti obavezno...
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovako,,ima po 299kn.....5.00-12 sa zračnicom
325kn.....5x12,,,,,4-6,,nisam je shvatija ča njoj to znači(4-6),,,ali eto cijene pa vidi sam...
Ako nađem još di javim ti..
 
B

BAGERISTA

Guest
Moguče,,,,ali stvarno neznam....pa ti nemogu reč..
To su cijene.............
za sada,,,ako nađem di povoljnije javim...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Bez žurbe,samo ti odmaraj,prvo moram Corsu obući u zimske šlape,a onda je na redu labinac,ako bude para..:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svejedno,,,ako nađem ,javim sigurno...
samo ti nju obuj,,,da ne prozebe.........
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
aksijalni ležaj

pitanje za znalce...koliko smije lombardini ld 530 imati aksijalnu zračnost na radilici?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
auuu...mislim da je to dobrano prekoračeno. Budem izmjeril. Spremam se raditi generalku ko gladan srat već ekoliko godina...nek izdura još malo:roll:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
auuu...mislim da je to dobrano prekoračeno. Budem izmjeril. Spremam se raditi generalku ko gladan srat već ekoliko godina...nek izdura još malo:roll:
Kaj ti po aksijalnom zazoru procjenjuješ stanje motora ?
Jebi ga moj 450 poslje generalke ima ziher 1 mm , kad pitisnem kvačilo moram nogom pridržavati zamajac da ne ispadne van :rolfer:
To ionako nije tvoja stvar , to ovaj na obradi ležajeva mora podesiti , tvoje je samo da provjeriš da ga ima . A od viška glava ne boli .:partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kaj ti po aksijalnom zazoru procjenjuješ stanje motora ?
Jebi ga moj 450 poslje generalke ima ziher 1 mm , kad pitisnem kvačilo moram nogom pridržavati zamajac da ne ispadne van :rolfer:
To ionako nije tvoja stvar , to ovaj na obradi ležajeva mora podesiti , tvoje je samo da provjeriš da ga ima . A od viška glava ne boli .:partyman:
Dok ne počnu utegi ili klipnjača tuči po bloku :rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Kaj ti po aksijalnom zazoru procjenjuješ stanje motora ?
Jebi ga moj 450 poslje generalke ima ziher 1 mm , kad pitisnem kvačilo moram nogom pridržavati zamajac da ne ispadne van :rolfer:
To ionako nije tvoja stvar , to ovaj na obradi ležajeva mora podesiti , tvoje je samo da provjeriš da ga ima . A od viška glava ne boli .:partyman:

ma izrađen je taj motor već poprilično i godilo bi mu preslagivanje. između ostalog bjelo dimi(tko zna, možda se predaje:D), lagano dimi iz oduška, al mi ga se neda otvarat jer još uvijek pali iz prve(nedavno promjenjene dizne). Kak bi bilo dobro da se napravi kakav video strip reparature motora...mislim da bi to svi željeli vidjeti.:gitarist:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Pa šta nije bijeli dim iz auspuha posljedica nesagorjele nafte u auspuhu..:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh