• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nisam znao da mio proizvodi i motore:)...ja mislio da je uvoz. ovaj slabiji imao je oznaku G150 što označava kubikažu motora. agregat ima regulator broja okretaja koji si automatski regulira gas prema opterećenju, bitno je samo da cijelo vrijeme drži nešto iznad 3000o/min

edit: veliš 1000 kn plug...ak se dobro sjećam mi smo ga platili negdje 600kn tam negdje 94, 95.



nekada je, sada se samo spominje......proizvodnja motora u tvornici MIO standard osijek je završena, negdje početkom 2009g

sada se ugrađuju honda japanski motori.......originalni.....oznake GX, kojima je mana klackalica na ventilima......znaju pucati.....al nije problem zamjeniti, te ponovno podesiti zazor na ventilu......

netko je napisao yanmar......to je dizel na modelu f606d.......isti mjenjač kao f600 ili f620, samo je motor drugi.......za koji su dosta skupi djelovi......mislim da brizgaljka dođe oko 400kuna.....a gdje je ostalo......
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovo mi je vrlo draga informacija da su se motori proizvodili u Osijeku.
Nije bitno koji je motor, bitno je da su svi hondini, a honda zna napraviti motor:finga:
Kažeš skupi dijelovi za yanmara, znam da su ljudi koristili dijelove od kineskog kipora koji su direktna kopija, a neki su čak ugrađivali umjesto potrošenog benzinca, rađe tog kineza:)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jedino, bi preporučio da se izbjegnu honde f42, mjenjači i motori su dobri......ali, problem je što priključci neodgovaraju od f600 i f620, nego se moraju prepravljati......kao što je vučna freza i kosa......ako ju netko misli koristiti kao kopačicu, onda OK......uglavnom, mjenjač na njoj bolje ubacuje nego na f600
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
evo malo slika mojih strojeva prvo je pljevilica ručni rad
URL%5D
 
M

mjic.micko

Guest
Imam motor od IMT 509d a nudi mi covjek jeftino mjenjac sa tockovima i ruckama od IMT 507 od benzinca pa me interesuje dali moze da se to dvoje sastave i kako unaprijed hvala Milan.
 
C

cvelanus

Guest
motokultivator-pomoć pri kupnji

poštovani kolege forumaši,
potrebna mi je pomoć, namjeravam kupiti motokultivator pa mi treba par savjeta.
motokultivator mi treba za košnju i frezanje vinogarada(cca 2500 trsova, nagib 15%) i voćnjaka cca 1 ral.
ovim putem imam par pitanja za vas iskusnije jer nikad nisam radio sa motokultivatorom:

1. karadan prijenos ili remenasti
2. benzinac ili diesel
3. rotaciona kosilica ili stižna
4. jačina i marka motokultivatora

unaprijed zahvaljujem
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
poštovani kolege forumaši,
potrebna mi je pomoć, namjeravam kupiti motokultivator pa mi treba par savjeta.
motokultivator mi treba za košnju i frezanje vinogarada(cca 2500 trsova, nagib 15%) i voćnjaka cca 1 ral.
ovim putem imam par pitanja za vas iskusnije jer nikad nisam radio sa motokultivatorom:

1. karadan prijenos ili remenasti
2. benzinac ili diesel
3. rotaciona kosilica ili stižna
4. jačina i marka motokultivatora

unaprijed zahvaljujem

Dobro došao!
Vidim imaš solidnu veličinu za obrađivati. Košnja tako-tako, al frezati redovito je smrt za MTK, ali i za tebe:mrgreen:. Vjerojatno imaš neke svoje razloge, zašto baš MTK, al jesi li razmišljao možda o nekom Tomi ili japancu...U svakom slučaju ne preporučam ti ništa manje od Labinsca Specijala. Mislim da sam ti na taj način sve rekao u vezi tvojih pitanja , osim možda pitanje kosilice. Konkretno na specijalu se nisu baš pokazale strižne kao najbolje no sve zavisi što misliš sa travom nakon košnje;)
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
poštovani kolege forumaši,
potrebna mi je pomoć, namjeravam kupiti motokultivator pa mi treba par savjeta.
motokultivator mi treba za košnju i frezanje vinogarada(cca 2500 trsova, nagib 15%) i voćnjaka cca 1 ral.
ovim putem imam par pitanja za vas iskusnije jer nikad nisam radio sa motokultivatorom:

1. karadan prijenos ili remenasti
2. benzinac ili diesel
3. rotaciona kosilica ili stižna
4. jačina i marka motokultivatora

unaprijed zahvaljujem

1. karadan prijenos ili remenasti - kardan
2. benzinac ili diesel - dizel
3. rotaciona kosilica ili stižna- malčer
4. jačina i marka motokultivator - Labinprogres super specijal 14KS

Pogledaj ovdje.

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=20895
 
Posljednje uređivanje:
C

cvelanus

Guest
Dobro došao!
Vidim imaš solidnu veličinu za obrađivati. Košnja tako-tako, al frezati redovito je smrt za MTK, ali i za tebe:mrgreen:. Vjerojatno imaš neke svoje razloge, zašto baš MTK, al jesi li razmišljao možda o nekom Tomi ili japancu...U svakom slučaju ne preporučam ti ništa manje od Labinsca Specijala. Mislim da sam ti na taj način sve rekao u vezi tvojih pitanja , osim možda pitanje kosilice. Konkretno na specijalu se nisu baš pokazale strižne kao najbolje no sve zavisi što misliš sa travom nakon košnje;)

pa MTK sam izabrao zbot toga sto se sa malim Tomom en bi mogoa okrenuti na kraju reda u vinogradu nema bas mjesta, pa mislim da bi bolje mogao manevrirati sa MTK
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
citoa sam malo..
moze samo pitanjece koje su prednosti dizela prema benzincu.

meni rekoše ovdje kolege sa foruma da je dizel u prednosti kad su nagnuti tereni u pitanju zbog podmazivanja. benzinac neće dugo kad je u pitanju brdski teren.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
meni rekoše ovdje kolege sa foruma da je dizel u prednosti kad su nagnuti tereni u pitanju zbog podmazivanja. benzinac neće dugo kad je u pitanju brdski teren.

Između ostaloga i to je jedan razlog, ali dizelaš je puno robusniji, trajniji, ima povoljniju momentnu karakteristiku, a s obzirom na veličinu parcele i ušteda na gorivu je primjetna:finga:. Na kraju krajeva mala je vjerojatnost da ćeš na Mtku većem od 10-11 ks vidjeti benzinca:supz:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh