• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta
M

marin123

Guest
moj motokultivatom izgleda kao nov za razliku od tog sto se prodaje,,, preskupo po meni
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
netko je spominjao prikolicu za motokultivator sa pogonom na kardan......u prolazu sam vidio, da se prodaje jedan komplet motokultivator sa prikolicom, na samom izlazu iz koprivnice prema varaždinu, nisam stao da pitam cjenu,jer meni to nije zanimljivo,al tko je blizu, može otići pogledati, stoji vani uz cestu......mislim da je goldoni, zelene je boje, samo mi je nekako velik za goldonija.....
 
N

nikolalon

Guest
Ne vrijedi to ni blizu 14 000kn, novi goldoni je 23 000kn, doduše brez ičeg, a ovo je krš, izgledom bi rekao da je poprilično star i izrabljen.

evo kaze covjek 11 tisuca za frezu,2 pluga i kardansku prikolicu.Na frezi su novi semerinzi i sve 4 nove gume...Po mome nije previse skupo jer ima jedna u susjedstvu taka reko bi covjek to nevalja nista ali to ide ko ludo covjek ore plastenike.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo kaze covjek 11 tisuca za frezu,2 pluga i kardansku prikolicu.Na frezi su novi semerinzi i sve 4 nove gume...Po mome nije previse skupo jer ima jedna u susjedstvu taka reko bi covjek to nevalja nista ali to ide ko ludo covjek ore plastenike.

poslušaj Bertolinija,i nećeš se pokajati.nespušta on cijenu džaba za toliko
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
368
poslušaj Bertolinija,i nećeš se pokajati.nespušta on cijenu džaba za toliko

Ima slomljen volan (naknadno zavaren) ima "pojačanja" na zadnjim felgama a nema prednje utege.Ostalo se slabo vidi sa slike al treba pogledat uživo.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
evo kaze covjek 11 tisuca za frezu,2 pluga i kardansku prikolicu.Na frezi su novi semerinzi i sve 4 nove gume...Po mome nije previse skupo jer ima jedna u susjedstvu taka reko bi covjek to nevalja nista ali to ide ko ludo covjek ore plastenike.

pitaj ga koje su mu gume po redu. ako su treće, tj nije mjenjao orginalne bjež od toga.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
a čuj,ak ih je promjenio već nekoliko pari to je znak da se siroče dosta naradio u životu,ali ne mora žnačiti....
primjetio sam na svome da cesta jako pojede gume,pogotovo ak živiš na brijegu ko ja....
a sad cijena mi je malo sumljiva,sa 14 on spusti na 11,za dobar stroj da prodajem ne spuštam toliko cijenu pa makar da mi trune doma....
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Htio sam reći, ako je nakon orginalnih guma stavio jedne, pa sad druge (znači ukupno treće) da se poprilično naradio. nama su prve gume trajale 15-16godina, s tim da je to bio jedini stroj doma, puno frezanja i puno transporta, asfalt i makadam-oštar kamen. a druge gume su na njem već 15god, al su ko nove jer zadnjih 12god samo freza, za transport je tu Tomo.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Na tim slikama nema nigdje kardanske prikolice, a neznam ni dla ih ima za te male makinice. pogledaj jel boja na frezi nova ili orginal? djeluje mi kao friško bojano, što nikako nije dobar znak. ako je orginal boja, malo spusti cjenu i kupuj.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,673
S

staffmen

Guest
to je ista prikolica kakvu ja imam i vjeruj mi da ta kardana nije vidjela nikad:mrgreen::axe:
 
N

nikolalon

Guest
ma li tko iskustva sa Goldoni-om 8ks Benzinac?Koliko trosi i dali ima kvarova?
Zvao sam jednoga sada,kaze covjek nikakvih kvarova nije imo,napravio novo paljenje,obrađivo vrt 5x20 snjim...9500kn
 
R

river

Guest
pozdrav svima,

tjedan dana sam se već angažirao u traženju labinke dizela 10 ks, ali nevjerovatno u butigi (istarski oglasnik) ni jedna, u burzi ima jedna dizel, 81 godina, ali nije labinka nego je lombardini, u Riječkom području neće nitko da ih proda, pitao sam dvojicu staraca na grobinku i neće ni da razgovaraju o prodaji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh