• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta
S

staffmen

Guest
bok.
Ugradit diferencijal na sta?
Prikolicu?.... koji mtk imas?
 
R

robi123

Guest
bok.
Ugradit diferencijal na sta?
Prikolicu?.... koji mtk imas?
iman labin progres 14 ks dizel..htia bi ugradit na prikolicu koja bas nije velika..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
ako ti vrt nije velik, bolje onda honda mio, zbog dostupnosti rez. djelova i jednostavniji je motokultivator
Gledao san MIO ali oni nemaju vučne freze nego samo one na kotačima a sa takvom sam jednom imao priliku raditi i to niš ne freza (prepolako se okreče i nema kutiju di se zemlja lijepo rasitni) i ne znam kak rade sa plugom.
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

de ti prvo nazovi jer mi nekako ova cijena od 2000kn mi djeluje pre malo ili ima nekakav gadan kvar
 
D

dumonja

Guest
kako izbjeći mačka u vreći?

dragi članovi foruma, kao što vidite nov sam ovdje i nov sam u svijetu motokultivatora.
razmišljam o kupnji jednog rabljenog za obradu vrta od kakvih 100tinjak kvadrata, a budući da o njima ništa ne znam, niti znam nekoga koga bi sa sobom u razgledavanje mogao povesti, zamolio bih vas da mi kažete ukoliko postoje neke stvarčice na koje prije kupnje valja obratiti pažnju. postoje li neki tragovi koji bi i neznalice mogli uputiti na to da se radi o stroju u lošem stanju?


lijep pozdrav :D
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Gledao san MIO ali oni nemaju vučne freze nego samo one na kotačima a sa takvom sam jednom imao priliku raditi i to niš ne freza (prepolako se okreče i nema kutiju di se zemlja lijepo rasitni) i ne znam kak rade sa plugom.
mio standard honda f600 i f700 imaju vucni frezer .imam hondu f600 i imao sam prilike kupiti vucni frezer samo sto je malo za mene licno bio skup. i radni zahvat mu je mali 50 cm moja f600 je neprikosnovena sto se tice frezovanja za baste a izdrzljivost je za nepoverovati. mojoj je 33 god i skoro nista nije radjeno sem osvezavanja masine.
 

rkireta

Član
Tu od
12 Velj 2013
Poruka
35
Evo motokultivator Labinprogres Mondial 10 ks diesel.sa kopačicom širine 40 cm,a može biti širine do 71 cm.

slika180se0.jpg

Jel ti dobar MTK? Tražim nešto takvo i naletio sam na Goldoni



čini se kao da su isti...
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
goldonac je baja imas inventitor tri brzine napred tri nazad,plus one kao blokade po jednu deblokiras za lakse okretanje ima leva desna cinimi se u komsije,
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
To još provjeri jel ima spojke i invertor(sa slika ne vidim razliku), jer kolko ja znam labin i je proizvodio za goldoni neke modele. Da ne daješ veču lovu samo zbog natpisa...
 

rkireta

Član
Tu od
12 Velj 2013
Poruka
35
Možete li mi poslat više podataka ili slike kako trebaju izgledat spojke i inventor, nikad još nisam imao MTK pa se baš i ne razumijem...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Nažalost ja nemam takav MTK pa će ti to drugi objasniti.trebao bi imati više komandi, a koliko mi se čini taj ima gore na ručkama samo gas i kuplung ...no koje su opće tvoje namjene, jer za pogonsku prikolicu taj mtk nije baš namjenjen....
 

rkireta

Član
Tu od
12 Velj 2013
Poruka
35
Potrebna mi je obična prikolica, freza i strižna kosa...

Dobio sam privatnu poruku:
"što se raspituješ ima cijelu ručno napravljenu haubu, zatim vidi se da su mu nosači mjenjača vareni, vidi se da nisu original, isto kao i poklopac freze, ima neke ručne prerade. Goldoni je inače zelene boje, ovaj je ofarban u srebrno crvenu."

Šta na to reći???
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Onda bi trebao jeftinije proči sa labincem.....kod njega bar znaš da ti nije podvaljeno nešto drugo
Istina je da to nije tipična goldonijeva boja.....hmmmm
 

Najnoviji postovi

Na vrh