• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za traktor

V

vlado1954

Guest
kupujem traktor

Poštovani forumaši ja sam novi član povratnik sam iz inozemstva kupio sam
neko zenljište u zaledju zadra pa mi je potreban neki veći traktor za duboko oranje rigolanje sa jednobraznim plugom ako neko ima ili zna da se prodaje
takav a da je ispravan i pouzdan da mi javi unaprijed zahvaljujem i pozdravljam
pozdravljam sve forumaše a posebno one koji su mi poželjeli dobrodošlicu
sretna vam svima Nova 2013 godina :partyman:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bok!

Poštovani forumaši ja sam novi član povratnik sam iz inozemstva kupio sam
neko zenljište u zaledju zadra pa mi je potreban neki veći traktor za duboko oranje rigolanje sa jednobraznim plugom ako neko ima ili zna da se prodaje
takav a da je ispravan i pouzdan da mi javi unaprijed zahvaljujem i pozdravljam
pozdravljam sve forumaše a posebno one koji su mi poželjeli dobrodošlicu
sretna vam svima Nova 2013 godina :partyman:
Ja imam Masseya dobroga,dovoljno jakoga za te stvari,i sigurno je ispravan,možemo ga probati kod mene,na njuškalu su i slike,ukucaj samo massey ferguson 698 T
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
I

izetfazlinovic

Guest
pozz, forumasi, sve najbolje u novoj 2013

evo mene zanima vase misljenje: razmisljam o kupnji novog traktora
imam oko 10 ha zemlje i mislim se baviti oranje,muljanjem,frezanjem
dal se isplati kupovati novi traktor ili je bolje nac nesto rabljeno a da bude dobro(mada ja mislim da za traktor koji je star do 5 god je puno 4 ili 5000h rada s tim da ima lose gume,nek se desi tu i tamo jos neki problem i evo jos par tisuca eura za popravak).
molil vase misljenje...hvala

ja sam imao na umu da kupim sdf traktor jer su mi oni najljepsi a dvoumim se izmedu Hurlimanna xa 66 i Lamborghinija r2 70 imaju istu konjsku snagu.
posto imam zemlju na brdu trebaju mi jako dobre kocnice
neznam cijenu za nijedan model pa ak mozda znate bih molio?
i dal mi mozete objasniti zasto svi koji posjeduju novi traktor vele da treba imati sto vise brzina? nije mi to jasno zasto pa ak mozete objasniti....
 
M

metal-STORM

Guest
ovako kupio sam zetor 6945 u odlicnom stanju je ali neznam kakvi su statisticki ovako u radu .............
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Ja ga imam i mogu ti reći da to jedna od najboljih serija Zetora ikad.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
ovako kupio sam zetor 6945 u odlicnom stanju je ali neznam kakvi su statisticki ovako u radu .............

Traktor je vrhunski samo ako si imao traktor bez prednje vuče,trebati če ti vremena da se navikneš na traktor s prednjom vučom jel ima manji anšlag,inače nema drugih problema,
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Super za sumu i oranje na brdovitom terenu.
Jako kvalitetni.
Jedino ih se par njih zalilo da nesto zeza kod ukljucenja prednje vuce,da nece ili da se nekaj izlize pa iskace,al o tome ce ti netko napisat ko ga ima dugo mislim da ga je imal zeljko kz.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
6911 je traktor ko grom,a duplak nemoze biti nista losiji,zato nemaj brige!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nema nikakve mane 6945 štp se tiče prednje vuče,bitno je kada ukopča prednju vuču da ukapčalica ide do kraja,i nema brige.
 

revzilla

Novi član
Tu od
3 Tra 2014
Poruka
7
savjeti/prijedlozi/traktor

Postovanje, pozdrav svima !

Imam u planu obradivati nekih 50-tak jutara zemlje, nov sam u svemu tome pa me zanima pomoc oko odabira traktora i uz njega pratecu/odgovarajucu mehanizaciju. Pa Vas molim za pomoc, da me posavjetujete, iskazete svoja misljenja.
Hvala LP
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Re: savjeti/prijedlozi/traktor

S kojim budžetom raspolažaš ?
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Re: savjeti/prijedlozi/traktor

to je oko 19000maraka,pa stim moze kupit solidan traktor i koji prikljucak,sve zavisi sta mislis radit predpostavljam stocarstvo ili ratarstvo?

znaci treba ti traktor do 4000eura i ostalo prikljucaka 5000eura...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Re: savjeti/prijedlozi/traktor

Malo ti je to novaca za pristojnu mehanizaciju ma 50-zak jutara
 

revzilla

Novi član
Tu od
3 Tra 2014
Poruka
7
Re: savjeti/prijedlozi/traktor

do 6000-7000e se moze naci IMT 577dv i 579 da su u OK stanju + Torpedo 7506A mislim da bih svaki od njih bez problema mogao obradivati navedenu kolicinu. Iskusniji clanovi neka me isprave ako grijesim, i bio bih zahvalan na obrazlozenju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Idealna tema za tebe pa ju malo prolistaj :icon_wink:

U ova vremena bi ja tu zemlju dal u najam, a novce oročil.
Ako si nov u tome teško da buš uspel kaj zaraditi, iovak teško, a kamoli ako ideš ispočetka.
Moje mišljenje je takvo
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
@muha .... a kaj bu na orocenju dobil ?? za cigarete mozda !?? Nevjerojatno, al istinito da danas ljudi ne kupuju zdravu hranu, al auti se kupuju kao da su za bagatelu .... Mozda bolje te novce uloziti u nekaj drugo, kaj nema veze sa poljoprivredom .... uf, valjda me nebu moderator po prstima, jer nije uvo pismo za ovu temu
 

Najnoviji postovi

Na vrh